Hava Kurdu 1984 -

Airwolf

7.5

8 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.8 (7.281 OY)

Süre

1 Saat

Ülke

ABD

KONUSU

Hava Kurdu teknoloji şahikası son derece modifiye bir helikopter idi. Kızların idollerinden Jan-Michel Vincent, Hava Kurdu'nu uçuran Hawke'ı canlandırırdı, eski meşhur artistlerden Ernest Borgnine de yardımcısı Dominik'i oynardı. Bunlar ne zaman vukuat olsa cihazı sakladıkları mağaradan çıkartır, kötüleri haklarlardı, çünkü bu helikopter maşşallah Yıldız Savaşları'ndaki Millenium Falcon gibiydi, hedefe kilitlendi mi, attığını vururdu. Hedefe kilitlenmek lafı bu diziyle dillerimize pelesenk olmuştur. Dosya şifreleri sezon sonlarında belirtilmiştir.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (2)

@lemasque yazdı...

Çar, 15 Ara 2010, 23:23 (8 yıl önce)

hava kurdu başlar sokaktaki çocuklar evlerine gider havakurdu biter ve aşağa inilip bölümün kritiği yapılır :)   hele o mükemmel gaza getiren müziği....

@havlayankuzu yazdı...

Sal, 25 May 2010, 04:09 (8 yıl önce)

Hawke,sessiz moda alırdı bu aleti, gece görüşüne geçer hatun dikizlerdi. Erkek milletinin ne mal olduğunu orda keşfitmiş idim. Bununla birlikte, ilerleyen dönemlerde bir helikopter şoförü olma çabalarımın altında yatan dizi de budur. Ancak ne yazık ki, Ordumuzun bünyesinde böyle bir aletin olmadığını öğrendim ve hızla hava harp okulundan uzaklaştım.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Hava Kurdu dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Hava Kurdu dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Hava Kurdu dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI