0

0 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.4 (2.430 OY)

KONUSU

Yakın bir gelecekte insanların kendilerinden çok daha üstün gördükleri bir grup na-insan Dünya’da hayatta kalabilmek için savaşmak zorunda kalırlar. İnsanların amaçları bu yaratıkları susturmak, sömürmek ve öldürmektir. Ana hikaye pek yakın olmayan iki kardeş etrafında gelişiyor. Biraderler, hayatta kalabilmek için birlikte dövüşmeye mecbur kalıyorlar. Bu sırada başka bir dünyanın düşzamanı (dreamtime) yaratıkları, dünyanın bu distopya bölgesine sızmaya başlıyor.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (2)

@gaffarson yazdı...

Cum, 01 Tem 2016, 10:51 (2 yıl önce)

Her ne kadar hala boş zamanlarda izlenebilesi buluyor olsam da 4. ve 5. bölümde zaten vasat olan oyunculuk iyice dibe indi. Diziyi daha da ileri taşıyıp popüler bir hale getirmek yerine "amaaaan nasıl olsa her malın bi alıcısı vardır. Bizi de illa beğenenler var ve bu kitle yeter bize, çekelim yürüsün gitsin işte" dercesine devam ediyor.

@gaffarson yazdı...

Çar, 22 Haz 2016, 02:50 (2 yıl önce)

Aslında değişik bir dizi. Toplamda henüz kaç bölüm yayınlandı bilmiyorum ama ben ilk 3 bölümü izledim ve imdb puanını hak ediyor. Ne daha fazla ne daha az. Hikaye ve kurgu fena değil ama oyunculukların karşılığı tam anlamıyla verilememiş o yüzden de biraz kaybediyor ama gayet izlenebilir bir dizi ben çok da kötü bulmadım.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Cleverman dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Cleverman dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Cleverman dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI