7.8

155 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.2 (124.817 OY)

KONUSU
Chuck, aksiyon - komedi türünde bir Amerikan televizyon dizisidir. Olaylar başkarakter Chuck’ın etrafında döner. Stanford Üniversitesi’nden atılmasına sebep olan Bryce adlı bir arkadaşından yıllar sonra gizemli bir e-posta alır. Bryce CIA’de çalışmaktadır ve gizli devlet sırlarını ele geçirir. Bu sı ... Devamı
Chuck, aksiyon - komedi türünde bir Amerikan televizyon dizisidir. Olaylar başkarakter Chuck’ın etrafında döner. Stanford Üniversitesi’nden atılmasına sebep olan Bryce adlı bir arkadaşından yıllar sonra gizemli bir e-posta alır. Bryce CIA’de çalışmaktadır ve gizli devlet sırlarını ele geçirir. Bu sırları içeren binlerce resimden oluşan elektronik postayı öldürülmeden önce Chuck’a gönderir ve Birleşik Devletler’in en gizli sırları Chuck’ın zihnine kaydedilir.
Zachary Levi

Chuck Bart...

Yvonne Strahovski

Sarah Walker

Joshua Gomez

Morgan Grimes

Adam Baldwin

John Casey

Vik Sahay

Lester Patel

Scott Krinsky

Jeff Barnes

Sarah Lancaster

Ellie Wood...

Ryan McPartlin

Devon Wood...

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@anita-blake

6 yıl önce

10 / 10

Sonunda hüngür hüngür ağladığım, bitmesin diye hemen izlemediğim ama izlemeden de duramadığım efsane dizi. Tüm oyuncuların bende yeri ayrı fakat chuck..

Bittiği zaman o kadar büyük bir boşluğa düştüm ki. Çok alışmışm.

@mervecerik

7 yıl önce

Kesinlikle izlenmeli! İzlemeyen çook şey kaybeder! Bu dizinin yeri çok ayrı ben de. İzlediğim ilk yabancı dizilerden biriydi.. Sayesinde gözüm açıldı ve yabancı dizilere sardım iyi ki de sardım.

@delilah1

7 yıl önce

8.5 / 10

Bitmesin diye son bölümünü 2 hafta sonra izledim. Sonra da oturdum ağladım. Hala ismini, fotoğraflarını görünce özlüyorum. Babam bu diziyi önerince bana kızdı "bitti, şimdi ne izleyeceğim?!" diye.. Bir dizi bu kadar mı olur demeyin. Her bölümde farklı olayların olması cabası. Her karakter kendine özgü, her karakter kendini sevdiriyor. Ama favorim Casey :D

@stiff

7 yıl önce

9.3 / 10

En çok özlediğim dizi... Morgan Grimes'ından, Jeffster'ına; Awesome'ından, Big Mike'ına her karakteri çok özledim. Sonu beklediğim gibi bitmemişti, biraz da iç burkmuştu. O yüzden olacak ki, tadı damağımda bir başka kaldı.

@cayvemandalina

8 yıl önce

İzlemeye başladığım ilk yabancı dizi diyebilirim o yüzden ayrı bir yeri vardır bende.

Konusuyla olsun oyuncularıyla olsun çoğunlukla güldürmeyi başarıyordu,fakat böyle bitmesine çok üzüldüm.

@consuela

9 yıl önce

10 / 10

Gelmiş geçmiş "bitmesine en çok üzüldüğüm dizi"dir. Ah be Sarah...

Nasıl unutabildin Chuck'ı? Nasıl bir finaldi o öyle?

Herkes gibi ben de "müzikleri harika" diyeceğim ama tek harika olan bu değil tabii ki. Sarah harika, Ellie harika, Awesome "harika", Chuck harika! Konu da bir o kadar iyiydi de işte böyle bitmeyeydi...

@pemberik

9 yıl önce

9.6 / 10

Kesinlikle izlenmesi gereken bi dizi ! 4. sezondayım ve bitmesin diye yavaş yavaş izliyorum :D Aşk gerilim komedi macera hepsi var vallahi
N

@ninaa

10 yıl önce

ilk sezonun sempatisini kaybetti sanki.
T

@turan-sert

11 yıl önce

9 / 10

chuck komik,duygusal,neşeli,cesur.. diğer karakterler de iyi. adam baldwyn'i rol yaparken görmek ilginç. ders almış olmalı. çalışana saygım var. izliyorum. lıkır lıkır. yalnız sonrasında after effect yok hiç.niye acaba? yine de güzel.
W

@weliaht

11 yıl önce

10 / 10

Az önce 2. sezonuna nokta koyduğum dizidir. Müthiş şeğlenceli bir hal almıştır. 3. sezonunu iple çekmekteyimdir. Ayrıca S1E1 ile S2E22 arasında oyuncu kalitesi anlamında müthiş bir gelişme vardır.. Son dönemin sayılı komedilerindendir.. İzlenmelidir :)!--SPOILER--!
2. Sezon finalinde "Guys, I know kung fu" repliği ile almış götürmüş dizidir.
!--SPOILER--!
O

@ozzzzlem

12 yıl önce

cok eglenceli bir dizi...özellikle yan karakterler mükemmel ..
SPOILER

Chuck dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Chuck dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Chuck dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL