Adını Sen Koy

(2009)

Film 1 Saat 33 Dk. Dram Türkiye 4 Aralık 2009

4.8

42 OY
PUAN VER
5

IMDb: 5.3 (652 OY)

KONUSU
Can, bir hafta sonra evleneceği Aybigeyi çocukluk arkadaşı Ilgazla tanıştırdığında, garip bir şey olur: Ilgaz, Aybigeye şaşılacak kadar soğuk davranır. Arkadaşının bu tavrı, Canın nişanlısından kuşku duymaya başlamasına, Aybigenin de huzursuz olmasına yol açar. Ama Ilgazın ağabeyi Harun çıkagelince, ... Devamı
Can, bir hafta sonra evleneceği Aybigeyi çocukluk arkadaşı Ilgazla tanıştırdığında, garip bir şey olur: Ilgaz, Aybigeye şaşılacak kadar soğuk davranır. Arkadaşının bu tavrı, Canın nişanlısından kuşku duymaya başlamasına, Aybigenin de huzursuz olmasına yol açar. Ama Ilgazın ağabeyi Harun çıkagelince, olayların seyri değişir. Beklenmedik sırların açığa çıkmasıyla nikahtan önceki son hafta hayatlarının sınavına dönüşür.

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@ksantippe

9 yıl önce

filmi izledikten sonra , filmi izlemeyen bir arkadışıma " sana bir film ismi vericem .. not al.. rastlarsan, görürsen kaç dedim.. hatta kaç kaç kaç kaç dedim..

@gkcnn

9 yıl önce

4.4 / 10

aslında konu ilginç ve aykırı ama iş senaryoya gelince afallamış. ben anlamadım ılgaz gibi çoooook cool takılan bi adam nasıl oldu da hiç tanımadığı sadece arkadaşını gönderdiği maildeki fotosuna bakıpta Aybige'ye aşık oldu. uff resmen içim şişti filmi izlerken..cemal toktaş sorunlu bi karakter yaratıyım derken remen sıkıcı oldu. ben malesef hiç beğenmedim bu filmi..
K

@kadiryildirim

9 yıl önce

6.5 / 10

ben tüm bu yorumları okumamıştım filmden önce. iyi ki okumamışım bence film idare eder ve melis birkan hayranı olarak izledim ve beğendim tavsiye ediyorum
S

@ser

10 yıl önce

Ahmet Mümtaz Taylan ile Cemal Toktaş çok iyi oynamış gerisi yalan. Özellikle Ahmet Mümtaz Taylanrahatsız karakteri Mode On yapıp yaşamış.

@zerafrancie

11 yıl önce

bir buçuk saatimi bu film için harcadığım için kendimi affetmicem!!

tuna kiremitçi umarım bir daha böyle bi deneme yapmaz hatta mümkünse elini eteğini çeksin herşeyden bi kafeste yaşasın üstüne de örtü örtülsün ama eline bi iphone verilsin biri bi kızın fotoğrafını atsın o da aşık olsun ordan da çıkamasın.

@dehsett

11 yıl önce

Tuna Kiremitçi adlı yazar(!)ın kitabına da, senaryosuna da, filmine de verilen paraya da zamana da yazıktır... Bu adam entel entel şarabını içse, herkes için en büyük iyiliği yapmış olur.

@metehan

11 yıl önce

3.5 / 10

Bari Melis'e kıymasaydın :) Kime söveceğimi şaşırdım filmden çıktıktan sonra. Bu kadar mı ayağa düşer bir film. Yanımdaki arkadaşlara ayıp olmasın diye çıkamadım yarısında. Hava cıva yorumlarına katılıyorum. Berbat bir film...

@havlayankuzu

11 yıl önce

Yönetmen ve senarist koltuğuna oturan şahıstan dolayı,pek de olumlu duygular uyanmadı içimde. Edebiyat parçalamak dediğimizde, ilk akla gelen isimlerden biri Tuna Kiremitçi. Cidden, bir yerlerden, bedava sinema kuponu falan bulmazsam izleyeceğim bir film değil. Günahı da sevabı da onun olsun, Kiremitçi benden ırak dursun. Böyle %92'si hava,%8'i kuru maddeden mamul bir adam. Hadi git,kendine çok küfrettirmeden; al sana alternatif kitap kapağı.

@turuncun

11 yıl önce

hiç bir sekilde izlenmeye değmeyecek bir filmdir . bu gibi filmleri her gün kanallarda dizi olarak yayınlıyorlar!hele ılgaz adlı karakter yerden yere vurulasıdır . o ne arkadas ya sürekli bir poz vermeler cool takılıcam diye artislikler .. e tabi bunun sonunda esas kızın bu mala aşık olması . nedir yahu bu klişeler ! ! ! sezon biter su kadar türk filmi vizyona girdi yine de yabancı filmler daha çok izlendi . yahu siz ne bekliyorsunuz! anladık gişe filmi yapacaksınız bari düzgün yapın
SPOILER

Adını Sen Koy filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Adını Sen Koy filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Adını Sen Koy filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL