5.9

12 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7.1 (81.889 OY)

KONUSU
Modern bir Sindrella hikayesi olarak sunulan filmde Danielle in babası zamansız bir şekilde ölür. Böylece Danielle kötü üvey annesi ve üvey kızkardeşleriyle yaşamak zorunda kalır. Bu insanlar tarafından devamlı hor görülen Danielle bir gün rastlantısal bir şekilde Prens Henry ile tanışır. Prense aşı ... Devamı
Modern bir Sindrella hikayesi olarak sunulan filmde Danielle in babası zamansız bir şekilde ölür. Böylece Danielle kötü üvey annesi ve üvey kızkardeşleriyle yaşamak zorunda kalır. Bu insanlar tarafından devamlı hor görülen Danielle bir gün rastlantısal bir şekilde Prens Henry ile tanışır. Prense aşık olan Danielle in karşısına üvey kızkardeşi Marguerite çıkar. İşte tam o sırada dünyanın en büyük dahilerinden biri olan bir adam Danielle e yardım eder? Bu dahi Leonardo Da Vinci nin ta kendisidir.
Drew Barrymore

Danielle d...

Anjelica Huston

Baroness R...

Dougray Scott

Prince Henry

Patrick Godfrey

Leonardo d...

Megan Dodds

Marguerite...

Melanie Lynskey

Jacqueline...

Timothy West

King Francis

Judy Parfitt

Queen Marie

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@tiamath

4 ay önce

5.5 / 10

Sindrella'nın masalsı hikayesini, masalsılıktan çıkarılarak karşımıza sunan bir versiyonu. Açıkçası masalsı hikayesinden daha çok beğendim. Drew'in oyunculuğu fena değildi. Diğer oyunculuklar ise tiyatro kıvamındaydı. Dönem üzerinde Leonardo Da Vinci ve Gustav'ın işlenmesi benim en çok hoşuma giden kısımları oldu. Ortalama bir film denilebilir.

@rusyena

5 yıl önce

Külkedisinin (Sindrella) başka bir versiyonu... ama iki film motomot aynı değil ana hatlar, yani kurgu iskeleti aynı ama bazı detaylar çok farklı Masalsı filmleri, hele hele Külkedisi, Pamuk Prensesi seviyorsanız size göre.
SPOILER

Sonsuza Dek filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Sonsuza Dek filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Sonsuza Dek filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL