Yönetmen
|
James Gray
|
Senarist
|
Ric Menello
James Gray
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Operasyon Yöneticisi
|
John Fedynich
, Anthony Katagas
, Jamey Pryde
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Doug Torres
|
Ses Donanım
|
Tommy Louie
|
Mekan Yöneticisi
|
Gayle Vangrofsky
, Sarah Crofts
, Scott Ferlisi
, Justin Kron
|
Yapım Muhasebecisi
|
Kathi Scharer
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Francisco Ortiz
|
Butafor
|
Leni Calas
, Mandie DeMeskey
|
Kostüm Tasarımı
|
Michael Clancy
|
Üretim Hizmetleri
|
Marc Butan
, Mark Cuban
, Donna Gigliotti
, James Gray
, Anthony Katagas
, Agnès Mentre
, Couper Samuelson
, Mike Upton
, Todd Wagner
|
Sinematografi
|
Joaquín Baca-Asay
|
Yapım Sanatçısı
|
Happy Massee
|
Makyaj Sorumlusu
|
LuAnn Claps
, Jorjee Douglass
, Patricia Regan
|
Ses
|
Christopher Barron
, Gregg Baxter
, Ron Bedrosian
, Steve Bissinger
, Julio Carmona
, John Countryman
, Robert Deschaine
, Paul Drenning
, Sean England
, Will Files
, Kim Foscato
, Ivan Fritz
, Brian Gallagher
, Frank Graziadei
, Ellen Heuer
, David Hunter
, Bobby Johanson
, Tom Johnson
, Scott R. Lewis
, Tommy Louie
, Zach Martin
, Marilyn McCoppen
, Douglas Murray
, Tom Nelson
, Andy Potvin
, Frank Rinella
, John Roesch
, Ronald G. Roumas
, Clint Smith
, Jack Snyder
, Kent Sparling
, Tami Treadwell
, Jana Vance
, Frank Clary
, Egor Panchenko
, David Raines
|
İkinci Birim
|
Francisco Ortiz
, Doug Torres
|
Ses Mikseri
|
Tom Nelson
|
Özel Efektler
|
Drew Jiritano
, Andrew Mortelliti
|
Görsel Efektler
|
Rob Doolittle
, Jim Eberle
, Gavin Miljkovich
, David Neuberger
, Alex Romano
|
Kamera Teknisyeni
|
James Boniece
, Paul Candrilli
, John Clifford
, Gavin Curran
, Edwin Effrein
, David Elwell
, Greg Finkel
, Eric Gearity
, Edward R. Geller
, Craig Haagensen
, Gary Hildebrand
, Mitchell Andrew Lillian
, Kevin Lowry
, William MacGhee
, Rick Marroquin
, Sean McCardell
, Michael A. McFadden
, Monique Mitchell
, Wayne Paull
, Edward Read
, Frank Rinato
, Ryan Rodriguez
, Peter Russell
, Daniel Salk
, Andrew D. Schwartz
, Lee Shevett
, Alexis van Kersen Li
, John Velez
, Patrick Wade
, Chris Drechsler
, James J. Ferris
, David Knox
, Michael A. Leo
, Lance Rieck
, John Woods
, David Conelli
|
Kostüm Sorumlusu
|
Barrett Hong
, Naomi Wolff Lachter
, Cassidy Mosher
, Hilary Sahn
, Laura Steinman
, Alethea McElroy
|
Editoryal Hizmetler
|
J. Cody Baker
, Mike Chiado
, Tom Cross
, Rob Doolittle
, Jim Eberle
, Dan Goslee
, Lee Haugen
, Chris Jackson
, Bruce Lomet
, Gavin Miljkovich
, David Neuberger
, Missy Papageorge
, Erik Rogers
, Alex Romano
, Kurt Smith
, Stefan Sonnenfeld
, George Papuashvili
, Jimmy Tom
|
Müzik
|
Todd Bozung
, Judy Kirschner
, Angie Rubin
, Dana Sano
, Christopher Spelman
, Libby Umstead
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Mo Fitzgerald
, Billy McFadden
|
Diğer
|
Cassandra Barbour
, Ashley Bearden
, Emma Cooper
, Kathy Cossu
, Luke Crawford
, John DeMita
, Kandis Fay
, Jason Fesel
, Shayne Fiske
, Peggy Flood
, Barbara Harris
, Boris Kievsky
, Kim Krafsky
, Jackie Lee
, Brianne Zulauf
, Steve McAuliff
, Kevin McLean
, Angel Oquendo
, Jason Pace
, Noreen Reardon
, Kathi Scharer
, Laura Sevier
, Lisa Simon
, Adam M. Stone
, Catherine Stone
, Joel Swetow
, Mike Upton
, Sara Webster
, Ruth Zalduondo
, Anne Marie Dentici
, Patrick Eaton
, Jason Broad
|
Diğer
|
James Gray
, Ric Menello
|
Dublörler
|
Chris Barnes
, Bob Colletti
, Roy Farfel
, Don Hewitt Jr.
|
Teşekkürler
|
Nick Gillie
, Irwin Gray
, Ethan Gross
, Anne Hubbell
, Kevin Hyman
, Karen Olivo
, John Ortiz
, Lola Pashalinski
, Gio Perez
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Jamey Pryde
|
Görüntü Yönetmeni
|
Joaquín Baca-Asay
|
Boom Operatörü
|
Frank Graziadei
|
Yapımcı
|
Donna Gigliotti
, James Gray
, Anthony Katagas
|
Yönetici yapımcı
|
Marc Butan
, Mark Cuban
, Todd Wagner
, Agnès Mentre
|
Editör
|
John Axelrad
|
Set Dekorasyon
|
Carol Silverman
|
Eş Yapımcı
|
Mike Upton
, Couper Samuelson
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Happy Massee
|
Sanat Yönetimi
|
Pete Zumba
, Marc Benacerraf
, Leni Calas
, John J. Ciccimarro
, Peter DeCurtis
, Thomas A. Delillo
, Mandie DeMeskey
, Emily Gaunt
, Mario Herrera
, Michael Kall
, Jason Miller
, Jaime Phelps
, Gabu Camilo
, Eddie DeCurtis
, Anthony O.H. Navarro
, Michael Lee Nirenberg
, Kevin L. Raper
|
Ses Tasarımcısı
|
Douglas Murray
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Tom Johnson
, Kent Sparling
|
Oyuncu Seçimi
|
Douglas Aibel
, Henry Russell Bergstein
, Sophia M. Costas
, Barbara Harris
, Ronen Gevint
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Anthony Katagas
|
Müzik Süpervizörü
|
Dana Sano
|
Ses Kayıtçısı
|
Ronald G. Roumas
, Scott R. Lewis
|
Ses efektleri Editörü
|
Steve Bissinger
, Will Files
|
ADR Ses Oyuncu Seçimi
|
Barbara Harris
|
Sorumlu ADR Editörü
|
Gregg Baxter
|
1. Yardımcı Editör
|
Tom Cross
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
LuAnn Claps
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Patricia Regan
|
Diyalog Editörü
|
Kim Foscato
, Marilyn McCoppen
|
Dublörler Koordinatörü
|
Roy Farfel
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Douglas Murray
|
Senaryo Süpervizörü
|
Anthony Pettine
|
Birim Reklamcısı
|
Emma Cooper
|
Işık Şefi
|
John Velez
|
Set Şefi
|
Peter DeCurtis
|
Genel
|
Dennie Thorpe
, Jana Vance
, Ellen Heuer
, Tom Cross
, Sean England
, Frank Rinella
, Bob Colletti
, John Axelrad
|