6

353 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.5 (535.794 OY)

KONUSU
Sıradan bir evlilik yaşayan John ve Jane Smithin hayatları gün geçtikçe daha sıkıcı bir hal almaktadır. Hayatlarındaki monotonluğu bozan tek şey; birbirlerine söyledikleri yalanlardır.

Çift, aslında, birbirine rakip iki organizasyona tetikçi olarak çalışmaktadır. John ve Jane, birbirlerini yok etme
... Devamı
Sıradan bir evlilik yaşayan John ve Jane Smithin hayatları gün geçtikçe daha sıkıcı bir hal almaktadır. Hayatlarındaki monotonluğu bozan tek şey; birbirlerine söyledikleri yalanlardır.

Çift, aslında, birbirine rakip iki organizasyona tetikçi olarak çalışmaktadır. John ve Jane, birbirlerini yok etme görevini alınca ortalık beklemedikleri kadar hareketlenir.

Doug Limanın Hollywoodun en popüler iki oyuncusunu bir araya getirdiği film yapım aşamasında da oldukça konuşulmuştu. Brad Pitt ve Angelina Jolienin çekimlerde fazlaca yakınlaşması ünlü aktörün evliliğini sona erdirmişti.

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@ruby

1 ay önce

2024te izlemek inanılmaz hoşuma gitti. Sanki bir anda 2000lerin başına geri gittim, sahneler, çekimler, aksiyon filmlerindeki hareketlilik...çok güzeldi.

@tolgakocak

5 ay önce

10 / 10

brad pitt ve angelina jolienin birlikte oynadığı efsane filmi tekrar izledim en son küçükken izlemiştim favori filmimdir 2 linin aşklarının başladığı filmdir birbirine yalan söyleyen 2 ajanın hikayesinin anlatıyor sonra birbirini [spoil] öldürmeye calışıyorlar 10/10 en sevdiğim sahne şirketlerinden gelen ajanları birlikte öldürdükleri sahneydi en sevdiğim replikleri sence bu hikayenin mutlu bir sonu olacak mı mutlu sonlar sadece bitmemiş hikayelerde olur hayatlarımızı bazen yakaladığımız fırsatlar belirler bazende kaçırdığımız

@kumik

1 yıl önce

Detaylar, metaforlar... Çerezlik demek için fazla zekice buldum.

@muhammed_b

4 yıl önce

Aşkla ama yalanlarla başlayan bir evliliğin bitiş sürecinde aşkla, dürüstlükle yeniden toparlandığı birlik olma duygusuyla da evliliğe isim kondu.

@hrarchon

4 yıl önce

7 / 10

Mutlu sonlar sadece bitmemiş hikâyelerde olur.

@shamur_musti

6 yıl önce

5.9 / 10

Öyle aman aman süper harika bir film değil. İzlettiriyor kendini. Vakit kaybı değil. Orta kıvamda bir film.
C

@cihan_alkan

7 yıl önce

Süper bir film ya neden bu kadar geç izledim ki dediğim filmlerden kesinlikle izlenmelisiniz aksiyon ve komediyi en iyi şekilde harmanlayan 2005 te çekilmiş olmasına rağmen sanki günümüze daha yakın olan bir film hatta şu yıllardır çıkan bir çok film den kat kat güzel tabi bunda iyi senaryosu ve iyi oyunculuğun da önemi büyük izleyecek olanlara şimdiden iyi seyirler:)

@wafflee

10 yıl önce

Brad Pitt ve Angelina Jolie ikilisinin birbirine uyumlarını çok severek izlediğim bir film.Aksiyon ve eğlence karışık güzeldi.Biraz abartıya kaçan sahneleri de yok değil ama buna rağmen bu müthiş ikili izlenmeye değer.
D

@dwtd

16 yıl önce

çerez niyetine eğlenceli bir film idi.
SPOILER

Bay & Bayan Smith filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Bay & Bayan Smith filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Bay & Bayan Smith filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL