Tılsım

(1997)

Wishmaster

Film 1 Saat 30 Dk. Fantastik, Korku ABD 2 Ocak 1998

5.2

28 OY
PUAN VER
5

IMDb: 5.8 (22.682 OY)

KONUSU
Tanrı dünyayı ve cennetı yaratırken farklı bir alem daha yaratmıştı. Bu seytani yaratıkların yer aldığı "Cin" denen bir yerdi. Uzun suredir bir heykelin içinde hapis olan Cin Alexandra Amberson’un heykelin kırılmasıyla serbest kalır. Şimdi Cin insanların dileklerini korkunç bir şekilde yerine getiri ... Devamı
Tanrı dünyayı ve cennetı yaratırken farklı bir alem daha yaratmıştı. Bu seytani yaratıkların yer aldığı "Cin" denen bir yerdi. Uzun suredir bir heykelin içinde hapis olan Cin Alexandra Amberson’un heykelin kırılmasıyla serbest kalır. Şimdi Cin insanların dileklerini korkunç bir şekilde yerine getirirken ardında kanlı cinayetlerden oluşan izler bırakıyor. Bizim dünyamıza geçebilmesi için ise onu kapatıldığı yerden serbest bırakmış olan kişinin üç dileğini de kullanması gerekiyor.
Angus Scrimm

Anlatıcı

Andrew Divoff

The Djinn

Tammy Lauren

Alexandra ...

Robert Englund

Raymond Be...

Ari Barak

Zoroaster

Jake McKinnon

Skeleton Man

Greg Funk

Snake Man

Richard Assad

Persian King

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
B

@biberim

10 yıl önce

8 / 10

çok uzun zaman önce izlediğim ürkütücü ve etki bırakan bir gerilim filmiydi. kırmızı bir elmas yere düşünce kırılıyor ve bir cin çıkıyor.tabi bu cin o bildiğimiz her güzel dileği yerine getiren bir cin değil. dilenen her dilekle dahada güçlenen bu cin kötülüğünü her geçen gün dahada yayıyor. kesinlikle izlenmesi gereken bir gerilim korku filmi.

@havlayankuzu

13 yıl önce

7.4 / 10

Hep merak etmişimdir,niye kimse bu cinden "1.000.000" yeni dilek dilemez diye. :)) Film,aslında ilginç bir deneme. Klasik cin figürüyle epey bir oynamışlar. Fantastik bir korku örneği olarak video piyasasında çoktan kendi efsanesini yaratmış. Devamında bir sürü çakoz versiyonu geldi gerçi. B piyasasından D piyasasına yolculuk ediyor sanırım.
SPOILER

Tılsım filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Tılsım filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Tılsım filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL