6.9

8 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7.2 (9.199 OY)

KONUSU
Hyakkaou Akademisi, çok farklı bir müfredata sahip ayrıcalıklı bir kurumdur. Zenginler içerisinde bile zengin olduğunuzda sizi öne çıkaracak şey kitaplar ya da atletik yetenekler değildir. Rakibin aklından geçenleri anlamak ve uzlaşma sanatıdır. Bu becerileri sivriltmenin ise kumardan daha iyi bir y ... Devamı
Hyakkaou Akademisi, çok farklı bir müfredata sahip ayrıcalıklı bir kurumdur. Zenginler içerisinde bile zengin olduğunuzda sizi öne çıkaracak şey kitaplar ya da atletik yetenekler değildir. Rakibin aklından geçenleri anlamak ve uzlaşma sanatıdır. Bu becerileri sivriltmenin ise kumardan daha iyi bir yolu yoktur. İşte bu sebeple Hyakkaou Akademisi’nde kazananlar krallar gibi yaşarken kaybedenlerin canına okunur. Ne var ki okula Yumeko Jabami’nin katılması, herkese gerçek kumarın ne olduğunu öğretecektir.
Tatsuya Tokutake

Ryōta Suzu...

Saori Hayami

Yumeko Jab...

Minami Tanaka

Mary Saoto...

Ayaka Fukuhara

Igarashi S...

Karin Nanami

Nishinotou...

Yuuki Wakai

Sumeragi I...

Tomokazu Sugita

Manyuuda K...

Mayu Udono

Yomotsuki ...

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@kiara

3 yıl önce

4 / 10

Yani...Bilemiyorum. Bu anime konusunda çok karışık hislerim var. Kesinlikle akıyor ama konu ve gidişat çok..tuhaf. Gerçekten enteresan bir anime. Güzel mi kötü mü emin değilim sadece çok karmaşık hissediyorum.

@ekopyen

4 yıl önce

Karakterlerin çeşitli durumlardaki yüz ifadelerinden koleksiyon yapılabilecek bir anime. Bir nevi "facial expression porn" ("food porn" minvalinde) olmuş.

Renkleri canlı, çizimleri düzgün; estetik açıdan doyurucu bir seyir. Yüz ifadeleri baskın olmak üzere bolca fetiş unsuru barındıran; konusu Basilisk*-vari şekilde bölüm başına "boss encounter" gibi ilerlediği için sunduğu farklı karakterlerle merak düzeyini belirli bir seviyede muhafaza edebilen kısa bir anime serisi.

Artı olabilecek bir başka yönü de; -varsa- arkadaşlarınızla oynayacak daha önceden duymadığınız değişik kart oyunları öğrenebilirsiniz. Muhtemelen animede oynanan oyunların kuralları ve sair, bir yerlerde derlenmiştir/derlenmektedir. Wiki sayfasında animede de görülen mangadaki birkaç oyundan bahsedilmiş:

http://kakegurui.wikia.com/wiki/category:gambles

OP: https://www.youtube.com/watch?v=9WB938n2Rmk
SPOILER

Kakegurui dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Kakegurui dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Kakegurui dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL