7.8

7 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.8 (18.361 OY)

KONUSU
Tüm dünyada geniş bir hayran kitlesine sahip, beş kez Altın Küre’ye, yedi kez de Emmy’e aday olan bu müthiş komedi, Blush adlı bir moda dergisinde yaşananları eğlenceli bir dille anlatıyor. Karakterler, derginin sahibi jack gallo, gallo’nun asistanı kurnaz finch, sevgi kelebeği maya, depresif insan ... Devamı
Tüm dünyada geniş bir hayran kitlesine sahip, beş kez Altın Küre’ye, yedi kez de Emmy’e aday olan bu müthiş komedi, Blush adlı bir moda dergisinde yaşananları eğlenceli bir dille anlatıyor. Karakterler, derginin sahibi jack gallo, gallo’nun asistanı kurnaz finch, sevgi kelebeği maya, depresif insan modeli elliot, çatlak ve seksi kadın ninadan oluşur. Dizi, renkli karakterleriyle de sizi kısa sürede kendisine bağlayacak.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
T

@turan_sert

11 yıl önce

8 / 10

İzlendiği yıla göre tercih edilen bir komedi dizisiydi. Daha sonra daha iyi örnekler geldi. Yine de hatırladıkça sizi gülümsetecek özellikleri var. Hoş bir dizi. Çıkarı için bir birini sırtından azar azar vurmayı, sonra hala yüz yüze bakabilmeyi, hele bu ufak ihanetleri rasyonalize etmek için karakterlerin kendi kendilerine buldukları bahanelerin maskaralığını iyi hatırlıyorum. Tabi bu emekler senaristlerin.
SPOILER

Just Shoot Me! dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Just Shoot Me! dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Just Shoot Me! dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL