8.4

18 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.1 (43.226 OY)

KONUSU

Teksas’lı sıkı bir rahip olan Jesse Custer etrafında gelişiyor olaylar. Tanrı’ya inancı kalmayan kahramanımız, Tanrı’nın aslında Cennet’i terk edip, sorumluluklarını yerine getirmediğini öğrenir. Üstelik kendisi de O’nun izini sürüp bularak, ihmalleriyle ilgili hesap sorabilecek tek kişi haline geliverir. Tanrı’yı aradığı bu macerasında Jesse’ye, insan kanını tercih etmeyen dost bir vampir olan eski kız arkadaşı eşlik ediyor. İkilimizin peşinde ise en meşhur kötü adamlardan biri var: Ölümsüz bir öldürme makinesi olan Saint of Killers (Katillerin Azizi

SPOILER

TÜM YORUMLAR (4)

@sandro yazdı...

Çar, 06 Eyl 2017, 00:04 (9 ay önce)

Çizgi romanı bence gelmiş geçmiş en iyi çizgi romanlardan biri olarak gösterilebilir. Dizi ise her ne kadar başarılı olsa da çizgi romanın kalitesini yakalayamamış. Tabii ki televizyonda yayınlanan bir ürünün, çizgi roman kadar serbest olamaması da önemli bir faktör bu açıdan. ÇRdaki vahşeti ve uç durumları biraz aşağı çekmek zorunda kalmışlar. Yine de, ÇRdan bağımsız olarak değerlendirdiğimizde elimizde gayet kaliteli bir dizi kalıyor.

@mehmetm yazdı...

Sal, 13 Ara 2016, 13:24 (1 yıl önce)

Preacher, aynı adlı çizgiromanı ile bir efsane niteliği taşımakta. Çok az dijital efektle, bu kadar güzel bir hikaye anlatılması ayrı bir başarı. Çizgii romandan biraz farklılıkları bulunuyor. Yalnız ilk sezonda "villian" karakteri göstermediler, yani gösterdiler, ancak introda küçük bir rol kapabildi kendine. Özellikle preacher'ın tanrı teorisi çok eğlenceli ve takip etmeyi teşvik eden bir teori, rahatlıkla izleyebilirsiniz.   "Bir vaiz, bir vampir ve vaizin sevgilisi tanrıyı aramaya çıkarlar."

@gaffarson yazdı...

Sal, 16 Ağu 2016, 03:33 (1 yıl önce)

Baştan güzel giriş yapmışlardı ama bölümler ilerledikçe önce her şey birbirine girmeye başladı. Ardından da kalite düştü. Bir de komedi-bilim kurgu bir arada eşit şekilde işlenmeye çalışılınca özellikle bazı bölümlerde (5.bölümden sonrası) komediyi üst seviyeye taşımaya çalışıp onu da tam anlamıyla başaramayıp iyice saçma bir şekle sokmuşlar. İlk bir kaç bölüm keyif alarak izlemiştim ama kalan bölümleri amaçsızca sırf izlemiş olmak için izledim.   Oyunculuklar da başlara daha iyiyken bölümler ilerledikçe gelişi güzel bir hal almaya başladı. Dizide ilk bölümden sezon finali dahil sonuna kadar çizgisini bozmayan tek kişi Joseph Gilgun olmuş. En gereksiz sahnede bile rolünün hakkını vermiş.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Preacher dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Preacher dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Preacher dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI