8.4

300 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.5 (191.634 OY)

KONUSU

Bir suç dehası planını gerçekleştirmek üzere polisi ustalıkla yönlendirirken sekiz hırsız, rehineler alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kilitler.

Úrsula Corberó

Tokyo (Sil...

Álvaro Morte

El Profeso...

Itziar Ituño

Raquel Mur...

Pedro Alonso

Berlín (An...

Alba Flores

Nairobi (Á...

Miguel Herrán

Río (Aniba...

Jaime Lorente

Dénver (Ri...

Esther Acebo

Mónica Gaz...

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@zenobiaa

1 hafta önce

8.2 / 10

3.kısımdan sonra güzelleşmeye başlayan soygun dizisi.
E

@ertandemir

1 ay önce

Tek kelime ile efsane

@feyyaz11

1 ay önce

4. sezonu bekliyorum sabırsızlıkla

@warriorpoet

2 ay önce

4. Sezon için 3 Nisan 2020 tarihini iple çekiyorum.

@s-nema

7 ay önce

7.5 / 10

Dizideki tüm karakterler çok özel hazırlanmış ve bu karakterleri çok doğru oyunculara dağıtmışlar. Senaryo ve oyunculuk bu işin hakkını veriyor. Fakat kusursuz değil yine de aksiyonu soygun filmlerini seviyorsanız buna yeni bir soluk getirdiğinden emin olabilirsiniz. Senaryoyu bu noktaya kadar getirip dizi çekilmeden elden geçirip kusursuza yakın yapıp sezonları daha iyi ayarlayıp ilerleyecek kısımları da özenle ayarlansa efsane dizilerin arasında kendine yer bulurdu. Bu haliyle bazı kitle için mükemmel genel kitle için iyi ama sonradan bozdu olarak akıllarda kalacak. Tavsiyem hatalarına rağmen izlemeniz yönünde verdiği mesajlar gayet iyi ve genel olarak iyi bir dizi.
Berlin'i canlandıran Pedro Alonso gerçekten rolünün hakkını diğerlerinden bir sayfa fazla veriyor. Adam rolünü resmen yaşıyor ve sesi karaktere ayrı bir karizmatiklik katıyor.

@tiamath

8 ay önce

7.5 / 10

ilk iki sezonu mükemmel olan fakat son sezonda kendini malesef tekrar eden bir dizi. Üçüncü sezon sırf çekmiş olabilmek için veya izleyici kitlesinin talebi üzerine pazarı kaçırmamak için çekilmiş diyebilirim.

ilk iki sezona dönersek ciddi bir zaman diliminde bir darphaneyi ele geçirip kendi paranızı basıp çıkabileceğiniz bir plan hazırlayan sercio a.k.a.profesör, bir ekip kurar ve planını yürürlüğe geçirir fakat yer yer işler tıkırında gittiği gibi bir çok aksilikte olur. Ciddi bir zeka gösterisi diyebileceğimiz bir olayı keyifli bir şekilde izlememizi sağlar. Fakat dizi ana tema olarak böyle olsada özünde bir çok noktayı eleştirmektedir. Özellikle bu darphanelerin başka kalıplar altında bastığı paralardan bahsedildiği kısımları örnek verebilirim. Her karakter harika bir oyunculuk sergilemiş diyebilirim. Fakat şunu eleştirmeden edemiyorum : nasıl oluyorda tokyo içeri girmeye çalışırken keskin n
... Devamı
ilk iki sezonu mükemmel olan fakat son sezonda kendini malesef tekrar eden bir dizi. Üçüncü sezon sırf çekmiş olabilmek için veya izleyici kitlesinin talebi üzerine pazarı kaçırmamak için çekilmiş diyebilirim.

ilk iki sezona dönersek ciddi bir zaman diliminde bir darphaneyi ele geçirip kendi paranızı basıp çıkabileceğiniz bir plan hazırlayan sercio a.k.a.profesör, bir ekip kurar ve planını yürürlüğe geçirir fakat yer yer işler tıkırında gittiği gibi bir çok aksilikte olur. Ciddi bir zeka gösterisi diyebileceğimiz bir olayı keyifli bir şekilde izlememizi sağlar. Fakat dizi ana tema olarak böyle olsada özünde bir çok noktayı eleştirmektedir. Özellikle bu darphanelerin başka kalıplar altında bastığı paralardan bahsedildiği kısımları örnek verebilirim. Her karakter harika bir oyunculuk sergilemiş diyebilirim. Fakat şunu eleştirmeden edemiyorum : nasıl oluyorda tokyo içeri girmeye çalışırken keskin nışancılar bir sıyrık bile atamıyor? neyse, üçüncü sezona dönersek :
bi kere kesinlikle böyle bir bahane için bu ekip kendini yeniden riske atmaz. Babasının ölümüne sebebiyet veren biri için Denver karakteri x2 bu işe girmez. Bunu aklamak için sofrada herkesin hatalarının sıralandığı kısımsa ayrı bir saçmalıktı. Yani bu hatalar Rio'nun yakalanma sebebine denk hatalar mı şimdi? Öteyandan dizi bir nevi seks belgeseli kıvamına da dönüştürülmüş durumda. Ve sezonun bitiriliş şekli bile ilk sezonla kopyalanmış. Ağır bir çatışma ve son. Son sezon hariç son derece başarılı bir dizi.
M

@mezarkabul

10 ay önce

9 / 10

" Popüler olan şeyleri ben izlemiyorum" cümlesini kuran cool geçinenlerin bile hayran kaldığı dizidir. Senaryonun orjinalliği ve özellikle sürükleyiciliği bir günde bütün bölümleri izleme hissi uyandırıyor. Görselliği ve hiç düşmeyen temposu izlerken büyük keyif veriyor. Keşke 3. sezon hiç çekilmese ve kafamızdaki o harika diziyi para uğruna harcamasalardı. Özetle dizi gibi dizi bee :)

@uzaktanamcan

1 yıl önce

9 / 10

Sadece Berlin karakteri için bile izlenebilecek dizi. Ciao bella eşliğinde Berlin i izlemek harikaydı.

@berkkk

1 yıl önce

Farklı bir dizi, alışkanlıkların dışında olması güzel. Rutinleşmiş dizilerden bıktıysanız kesinlikle izleyin.
B

@barkotsuzisler

1 yıl önce

yorumların bazılarında tokyonun yaptıklarından, arturonun öldürülmemesinden falan koskoca plan berbat oldu vs denilmiş de dizide de geçtiği gibi orada hapis kalacaksınız, bu psikolojinizi etkileyecek demişti profesör gerçekten de karakterler ortamdan, uykusuzluktan, sürekli nöbet tutmaktan, stresten vb hatalar yapıyorlar, baştaki gibi sağlıklı düşünmeleri beklenemez olaya basit bir aşktan dolayı plan bozuldu ne gereksiz gibi bakmamak gerek bence

@heisenberg1

1 yıl önce

3.5 / 10

Mantık hatası dolu. Sürükleyici ama gerçekçi değil. Yine de boş vakti doldurmak için izlenebilir.

@eski-takvim

2 yıl önce

Başroldeki kadın karakterler çok itici, diziyi netflixten izliyorum, ingilizce seslendirme fecaat, diziye şans vereyim diyorum ama bu sebeplerden dolayı olmuyor, sırf yine meraktan izliyorum.

@siyahtuval

2 yıl önce

herkesin övdüğü dizi bu olsa gerek. Ama izlemeyeceğim :)

@dilekcandar

2 yıl önce

Hayır yani dizinin konusu güzel, her şey iyi gidiyor. Siz o kadar plan yapmışsınız o kadar zaman beklemişsiniz gerizekalı insanlar yüzünden saçma sapan şeyler yaşanıyor. Çocuk oyunu gibi.

@metehan

2 yıl önce

7 / 10

Dizinin en büyük handikapı Amerikalılar tarafından çekilmemiş olması :)
SPOILER

La Casa de Papel dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

La Casa de Papel dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

La Casa de Papel dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL