8.4

359 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.3 (319.754 OY)

KONUSU

Bir suç dehası planını gerçekleştirmek üzere polisi ustalıkla yönlendirirken sekiz hırsız, rehineler alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kilitler.

Úrsula Corberó

Tokyo (Sil...

Álvaro Morte

El Profeso...

Itziar Ituño

Raquel Mur...

Pedro Alonso

Berlín (An...

Alba Flores

Nairobi (Á...

Miguel Herrán

Río (Aniba...

Jaime Lorente

Dénver (Ri...

Esther Acebo

Mónica Gaz...

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
M

@muaddib

8 ay önce

Muhteşem boş beleş.. ama izledik allah affetsin.

@yurdagulbogar

1 yıl önce

8 / 10

4. sezonun finali guzeldi. sah mat :) 5. sezonu bir sure bekleyecegiz sanirim :(

@cruachan

1 yıl önce

9.7 / 10

Severek takip ettiğim içinde bolca sistem eleştirisi barındıran sisteme baş kaldıran soygun dizisi, özellikle profesörün zekasına hayranım akıllı insanları severim, berlin, helsinki ve oslo favorim ve daha sonradanda bunlara biraz palermo eklenmiş oldu.

@next

1 yıl önce

10 / 10

Sadece soygun olarak bakmamak lazım.

@bigamist

1 yıl önce

8 / 10

Rezalet bir 3. sezonun ardından keyifli bir 4. sezon izledik. Aksiyona ve planlara doyduk . Üst akıl iş başında dedirtti. Tabii bu diziden keyif almak için tonla mantık hatasını görmezden gelmek lazım o da bir gerçek.

@warriorpoet

1 yıl önce

4, Duygusal bir sezondu. Fakat her zamanki gibi izlenmeye değerdi. 5. Sezon final olacaktır.

Sanırım bunun için 2021 yılını beklememiz gerekecek.

@minikkus

1 yıl önce

8 / 10

4. sezonunu iple çektiğim bir diziydi ve nihayet izleme fırsatı buldum fakat şunu söylemeliyim ki diğer sezonları büyük bir keyifle izlememe rağmen bu sezon benim beklentimi pek karşılamadı.
Bu sezon çoğunlukla Gandianın başlarına açtıkları derde odaklanmışlar ve dizinin başından beri süregelen o soygun teması yerini salt aksiyona bırakmış.
Üçüncü sezonun sonunda profesör bu soygunun artık bir savaş olduğunu söylemişti fakat ben bu sezonu tamamen kaybetmemek için çabalayıp duran bir ekibin mücadelesi olarak görüyorum.

@osiloskop

1 yıl önce

4. sezon bir bitiş olmayıp 5. sezon ihtiyacı covid19 salgını sebebiyle sekteye uğramış olup zekice planlanan bir soygun etrafında olmazsa olmaz olan aşk ilişkilerinin de serpiştirildiği esasında bir sistem eleştirisi yapan dizidir.

@feyyaz11

1 yıl önce

Sonunda geldi beklenen

@zenobiaa

1 yıl önce

8.2 / 10

3.kısımdan sonra güzelleşmeye başlayan soygun dizisi.
E

@ertandemir

1 yıl önce

Tek kelime ile efsane

@feyyaz11

1 yıl önce

4. sezonu bekliyorum sabırsızlıkla

@warriorpoet

1 yıl önce

4. Sezon için 3 Nisan 2020 tarihini iple çekiyorum.

@s_nema

1 yıl önce

7.7 / 10

Dizideki tüm karakterler çok özel hazırlanmış ve bu karakterleri çok doğru oyunculara dağıtmışlar. Senaryo ve oyunculuk bu işin hakkını veriyor. Fakat kusursuz değil yine de aksiyonu soygun filmlerini seviyorsanız buna yeni bir soluk getirdiğinden emin olabilirsiniz. Senaryoyu bu noktaya kadar getirip dizi çekilmeden elden geçirip kusursuza yakın yapıp sezonları daha iyi ayarlayıp ilerleyecek kısımları da özenle ayarlansa efsane dizilerin arasında kendine yer bulurdu. Bu haliyle bazı kitle için mükemmel genel kitle için iyi ama sonradan bozdu olarak akıllarda kalacak. Tavsiyem hatalarına rağmen izlemeniz yönünde verdiği mesajlar gayet iyi ve genel olarak iyi bir dizi.
Berlin’i canlandıran Pedro Alonso gerçekten rolünün hakkını diğerlerinden bir sayfa fazla veriyor. Adam rolünü resmen yaşıyor ve sesi karaktere ayrı bir karizmatiklik katıyor.

@tiamath

1 yıl önce

7.5 / 10

ilk iki sezonu mükemmel olan fakat son sezonda kendini malesef tekrar eden bir dizi. Üçüncü sezon sırf çekmiş olabilmek için veya izleyici kitlesinin talebi üzerine pazarı kaçırmamak için çekilmiş diyebilirim.

ilk iki sezona dönersek ciddi bir zaman diliminde bir darphaneyi ele geçirip kendi paranızı basıp çıkabileceğiniz bir plan hazırlayan sercio a.k.a.profesör, bir ekip kurar ve planını yürürlüğe geçirir fakat yer yer işler tıkırında gittiği gibi bir çok aksilikte olur. Ciddi bir zeka gösterisi diyebileceğimiz bir olayı keyifli bir şekilde izlememizi sağlar. Fakat dizi ana tema olarak böyle olsada özünde bir çok noktayı eleştirmektedir. Özellikle bu darphanelerin başka kalıplar altında bastığı paralardan bahsedildiği kısımları örnek verebilirim. Her karakter harika bir oyunculuk sergilemiş diyebilirim. Fakat şunu eleştirmeden edemiyorum : nasıl oluyorda tokyo içeri girmeye çalışırken keskin n
... Devamı
ilk iki sezonu mükemmel olan fakat son sezonda kendini malesef tekrar eden bir dizi. Üçüncü sezon sırf çekmiş olabilmek için veya izleyici kitlesinin talebi üzerine pazarı kaçırmamak için çekilmiş diyebilirim.

ilk iki sezona dönersek ciddi bir zaman diliminde bir darphaneyi ele geçirip kendi paranızı basıp çıkabileceğiniz bir plan hazırlayan sercio a.k.a.profesör, bir ekip kurar ve planını yürürlüğe geçirir fakat yer yer işler tıkırında gittiği gibi bir çok aksilikte olur. Ciddi bir zeka gösterisi diyebileceğimiz bir olayı keyifli bir şekilde izlememizi sağlar. Fakat dizi ana tema olarak böyle olsada özünde bir çok noktayı eleştirmektedir. Özellikle bu darphanelerin başka kalıplar altında bastığı paralardan bahsedildiği kısımları örnek verebilirim. Her karakter harika bir oyunculuk sergilemiş diyebilirim. Fakat şunu eleştirmeden edemiyorum : nasıl oluyorda tokyo içeri girmeye çalışırken keskin nışancılar bir sıyrık bile atamıyor? neyse, üçüncü sezona dönersek :
bi kere kesinlikle böyle bir bahane için bu ekip kendini yeniden riske atmaz. Babasının ölümüne sebebiyet veren biri için Denver karakteri x2 bu işe girmez. Bunu aklamak için sofrada herkesin hatalarının sıralandığı kısımsa ayrı bir saçmalıktı. Yani bu hatalar Rio'nun yakalanma sebebine denk hatalar mı şimdi? Öteyandan dizi bir nevi seks belgeseli kıvamına da dönüştürülmüş durumda. Ve sezonun bitiriliş şekli bile ilk sezonla kopyalanmış. Ağır bir çatışma ve son. Son sezon hariç son derece başarılı bir dizi.

Dördüncü sezon izlendikten sonra eklenmiştir : Bu sezon artık kalitenin dibine vurdular. O kadar rezalet ki artık bir drama dizisi izliyorum gibi hissetmeye başladım. Hala Berlin'in ekmeğinden birşeyler yenmeye çalışıyor. Ömründe makas tutmamış şahıslara akciğerden parça alma ameliyatı yaptırılıyor vs.. vs.. sanırım daha fazla izleyemeyeceğim. Yeni başlayanlara tavsiyem ilk iki sezonu izleyin ve bırakın.
SPOILER

La casa de papel dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

La casa de papel dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

La casa de papel dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL