4.4

4 OY
PUAN VER
5

IMDb: 4.4 (62 OY)

KONUSU
İstanbulda, aynı mahallede, aynı meydanda iki rakip düğün salonu... Bir tarafta, orada evlenenlerin ayrılmadığına inanılan, eski düğünlerin nostaljik tatlarını yaşatan, yıllanmış Uğurlu Düğün Salonu, diğer tarafta, onu yıpratmayı amaç edinmiş, duygusuz ve göstermelik düğünlerin mekanı Kudret Düğün S ... Devamı
İstanbulda, aynı mahallede, aynı meydanda iki rakip düğün salonu... Bir tarafta, orada evlenenlerin ayrılmadığına inanılan, eski düğünlerin nostaljik tatlarını yaşatan, yıllanmış Uğurlu Düğün Salonu, diğer tarafta, onu yıpratmayı amaç edinmiş, duygusuz ve göstermelik düğünlerin mekanı Kudret Düğün Sarayı. Biri, Avni Beyin muhafazakar tutumuyla çağın gerisinde kalmış, rağbet görmeyen bir salon, diğeri tüccar zihniyetli Kudretin işlettiği, çağa ayak uydurmuş, modern, dolup taşan bir mekan.

Kudret, gençliğinde Uğurlu Düğün Salonunda çalışırken, Avni Beyin kızı Şükranla büyük bir aşk yaşamıştır. Ancak uğradığı haksızlık sonucu işten atıldığında, Şükranın da babasının yanında yer almasıyla yaralanmış ve içindeki büyük hırsla tam karşılarına rakip bir düğün salonu açmıştır. Yıllar sonra Avni Beyin hastalanmasıyla Şükranın salonun başına geçmesi, iki eski aşığı yeniden karşı karşıya getirir. Başkaları için yepyeni bir yaşama açılan düğün salonları, onlar için geçmişten kalan bir hesaplaşma alanıdır. Bitmeyen hınçların, hırsların ve ihtirasların mekanı

Ancak Şanlıurfadan kalkıp gelen türkücü Bayramın tesadüfler sonucu Uğurlu Düğün Salonuna şarkıcı olması, her şeyi değiştirir. Yetimhanede büyüyen Bayramın asıl amacı, şöhret olmak ve böylece yıllardır aradığı anne babasının ortaya çıkmasını sağlamaktır. Bayram üstün yeteneğiyle salonu kalkındırırken, Kudrete de sürekli zarar vermeye başlar. Ancak Şükranın kızı Çiçeke duyduğu aşk, işleri iyice çıkmaza sokar. Çünkü onlar farklı kültürlerin, ayrı dünyaların insanlarıdır.

Düğün Şarkıcısı, kültürlerin ve kuşakların çatıştığı azılı bir rekabet ortamında filizlenen imkansız bir aşkın öyküsüdür.

YORUM YAZ

SPOILER

Düğün Şarkıcısı dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Düğün Şarkıcısı dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Düğün Şarkıcısı dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL