8.2

21 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.8 (79.968 OY)

Süre

44 Dk.

Ülke

ABD

Yönetmen

Senaristler

Steve Lightfoot

KONUSU

Özel ajan Frank Castle’ın sevgi dolu bir ailesi, mükemmel bir hayatı ve macera dolu dolu bir işi vardır. Ancak acımasız bir suçla her şeyi elinden alındığında Frank yeniden doğmak zorunda kalır. Şimdi bir yargıç, jüri ve cellat olarak hizmet veren Frank, yeni bir düzen sağlamak anlayışı ile kendisine yanlış yapan herkese karşı tek başına savaşır. Onun artık tek amacı vardır. Kimsenin, önünü kesemeyeceği bir ölüm makinesine dönüşmüştür. Ailesini öldürenlerin peşine düşerek kendi yöntemleri ile intikam almanın peşindedir. Çeviren: Brinicle

SPOILER

TÜM YORUMLAR (3)

@linquter yazdı...

Per, 21 Ara 2017, 15:46 (5 ay önce)

7.9 / 10

Marvel dizilerinden en kısa sürede bitirdiğim dizi oldu. Iron Fist rezaletinden sonra Defenders ile eeeh işte demiştim ama bu defa Punisher ile beklentimin üzerine çıkmayı başardılar. Dizide hala mantıksız bulduğum noktalar olmadı değil ancak görmezden gelinebilecek detaylardı. Genel olarak başarılı. Özellikle ilk bölümüyle, müzikleriyle size güzel bir şey izleyeceğinizi belli ediyor.

@amip yazdı...

Paz, 26 Kas 2017, 14:31 (6 ay önce)

9.9 / 10

DareDevil, LukeCage,IronFist,J.Jones, Defenders ile devam eden seride en iyisi Punisher olmus. Bir solukta izleniyor. Dizide, ozgurluk ve adeletle ilgili metoforlar a bayildim.

@brinicle yazdı...

Sal, 21 Kas 2017, 00:00 (6 ay önce)

10 / 10

Bir solukta izlediğim müthiş bir yapım. Marvel ve Netfilix bu yapımda oldukça başarılı olmuşlar. Bir adamın ailesinin ölümünün ardından nasıl kan döktüğünü nasıl gözünü intikam bürüdüğünü izledim. İşte o adamın adı FRANK CASTLE.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

The Punisher dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

The Punisher dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

The Punisher dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI