6

1 OY
PUAN VER
5

IMDb: 4.7 (4.108 OY)

KONUSU
Hollyoaks, Türkiye’de pembe dizi anlamına gelen soap opera türü İngiliz dizisidir. İlk olarak 23 Ekim 1995 tarihinde gösterilmiştir. Brookside ve Grange Hill gibi dizileri tasarlamış olan Phil Redmond tarafından tasarlanmıştır. Dizi kurgusal bir banliyö kasabası olan Hollyoaks’ta geçmektedir. Karakt ... Devamı
Hollyoaks, Türkiye’de pembe dizi anlamına gelen soap opera türü İngiliz dizisidir. İlk olarak 23 Ekim 1995 tarihinde gösterilmiştir. Brookside ve Grange Hill gibi dizileri tasarlamış olan Phil Redmond tarafından tasarlanmıştır. Dizi kurgusal bir banliyö kasabası olan Hollyoaks’ta geçmektedir. Karakterlerin çoğunluğu lise veya kolej öğrencisidir. Karakter sayısı dizinin başlarından itibaren sürekli artmış olup 30 civarındadır. 1995’ten bu yana dizinin tek kalıcı üyesi Nick Pickard’ın canlandırdığı Tony Hutchinson karakteridir.

2001’den bu yana her yıl Hollyoaks’ın Hollyoaks Babe ve Hollyoaks Hunks adında iki takvimi üretilmektedir. İki takvimin yıllık satışları çok fazladır.

Dizinin şu anki prodüktörü İskoçya doğumlu Bryan Kirkwood’dur. Ayrica diziye 2011 yilinda Turk baba ve Ingiliz anneden olma Ela-may Melek Demircan 4 nisan 2011’de hollyoaks dizisine cocuk oyuncu olarak katilmistir 4 yasindaki turk kizi hollyoaks dizisinde dizide Leah barnes’i canlandirmaktadir. (vikipedi)
Nick Pickard

Tony Hutch...

Claire Cooper

Jacqui McQ...

Guy Burnet

Craig Dean

Jessica Fox

Nancy Osbo...

Kieron Richardson

Steven 'St...

Ashley Slanina-Davies

Amy Barnes...

Stephanie Waring

Cindy Cunn...

Alex Fletcher

Diane O'Co...

YORUM YAZ

SPOILER

Hollyoaks dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Hollyoaks dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Hollyoaks dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL