SİNEROBOT
BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?
Yaratıcı | Phil Alden Robinson Michelle King Robert King |
Yönetmen | Brooke Kennedy Robert King Jim McKay Ron Underwood Michael Zinberg Fred Toye Kevin Rodney Sullivan Marta Cunningham So Yong Kim Carrie Preston Alex Zakrzewski James Whitmore Jr. Nelson McCormick Clark Johnson Allan Arkush Nikki M. James Félix Enríquez Alcalá Fred Murphy Tyne Rafaeli Michael Trim Lily Mariye Tess Malone |
Senarist | Michelle King Robert King William M. Finkelstein Jonathan Tolins Jacquelyn Reingold Marcus Dalzine Davita Scarlett Joey Hartstone Aurin Squire Phil Alden Robinson Keith Josef Adkins Joey Scavuzzo Laura Marks Daniel Beaty Anju Andre-Bergmann Ryan Pedersen Tegan Shohet |
Oyuncu | |
Diane Lockhart |
|
Marissa Gold |
|
Jay Dipersia |
|
Julius Cain |
|
Liz Reddick |
|
Adrian Boseman |
|
Lucca Quinn |
|
Maia Rindell |
|
Kurt McVeigh |
|
Carmen Moyo |
|
Colin Morello |
|
David Lee |
|
Madeline Gilford |
|
Barbara Kolstad |
|
Henry Rindell |
|
Ri'Chard Lane |
|
Lyle Bettencourt |
|
Hal Wackner |
|
Barry Poe |
|
Lenore Rindell |
|
Judge Charlotte Hazlewood |
|
Louisa |
|
Kevin Walker |
|
David Cord |
|
Bailiff Dean Rush |
|
Roland Blum |
|
Polly Dean |
|
Rachelle Max |
|
Leah Davis |
|
Wilbur Dincon |
|
Francesca Lovatelli |
|
Frank Landau |
|
Associate Lucy |
|
Devin |
|
Del Cooper |
|
Jim |
|
Rosalyn Brock |
|
Jax Rindell |
|
Process Server |
|
Elsbeth Tascioni |
|
Felix Staples |
|
Bianca Skye |
|
Charles Lester |
|
Oscar Rivi |
|
Madeline Starkey |
|
Randy Elkin |
|
Osman bin Ansari |
|
James Winston |
|
Gavin Firth |
|
Joann |
|
Yesha Mancini |
|
Sharise |
|
Neil Gross |
|
Tom C. Gordon |
|
Jerry Warshofsky |
|
Ian Lawrence |
|
Tully Nelson |
|
Caleb Garlin |
|
Visitor |
|
Judge Trig Mullaney |
|
Frederick Douglass |
|
Ruth Eastman |
|
Daniel |
|
Ted Willoughby |
|
John |
|
Renetta Clark |
|
Micah |
|
Rupert Lennox |
|
Lili Brenner |
|
Mike Kresteva |
|
Carter Schmidt |
|
Naomi Nivola |
|
Waiter / Bartender |
|
Solomon Waltzer |
|
Alma Hoff |
|
Resepsiyonist |
|
Sergeant Detective Hedren |
|
Naftali Amato |
|
Meghan Schoer |
|
Judge Simon Kassovitz |
|
Keira |
|
Tara Strokes |
|
Gabriel Kovac |
|
Opal |
|
Monica Timmons |
|
STR Laurie Gatekeeper |
|
Isabella Burns |
|
Spencer Zschau |
|
Jesus Christ |
|
Judge Pamela Farley |
|
William Schultz |
|
Amy Ann Howard |
|
Judge Charles Abernathy |
|
Allegra Durado |
|
Judge Wick Stilton |
|
Ben-Baruch |
|
Horace Carruthers |
|
Zev Beker |
|
Bearded Man |
|
Malcolm |
|
Isabel Rivi |
|
Howard Lyman |
|
Renee |
|
Zach Devine |
|
Andrew Theroux |
|
Andrea Stevens |
|
Andrew Hart |
|
Barkeep Michael |
|
Amber Wood-Lutz |
|
Clarence |
|
Judge Marion Handgrove |
|
Rosalie Richetta |
|
Stan Greennoble |
|
Soloist |
|
Muhabir |
|
Drew Lovatto |
|
Nancy Crozier |
|
Judge Claudia Friend |
|
Judge Peter Dunaway |
|
Stephen Rankin-Hall |
|
Craig Savador |
|
Judge Timothy Stanek |
|
Colin Sweeney |
|
Lemond Bishop |
|
Rod Habercore |
|
Dennis Honeycutt |
|
Resepsiyonist |
|
Glenn |
|
Daniel Whitehead |
|
Judge Eve Sebald |
|
Judge Suzanne Morris |
|
Warren Hesseman |
|
Marshall Lock |
|
Stark Schiff |
|
Patrick Basehart |
|
Aubrey Klebahn |
|
Judge Thomas Glatt |
|
Blum's Entourage |
|
Louis Canning |
|
Judge Josh Brickner |
|
Roisin Orbinson |
|
Jonah |
|
Stella Corben |
|
Karl Marx |
|
Ruth Bader Ginsburg |
|
Katherine |
|
Matteo Vargas |
|
Judge Alan Davies |
|
Eli Gold |
|
Associate Lynette |
|
Dr. Alyssa Schuman |
|
Delia Gish |
|
Buck Burns |
|
Cynthia Cromley |
|
Geoffrey Payton |
|
Stephen Dinovera |
|
Dev Jain |
|
Gary Carr |
|
Paralegal Goldie |
|
Sheryl Lamore |
|
Marta Tecades |
|
Benjamin Dafoe |
|
Danny Trumpet |
|
Vinetta Clark |
|
Officer Bellamy |
|
Hughes |
|
Ethan |
|
Mister Hunter |
|
Toby Kendall |
|
Executive Secretary (Diane's) |
|
Proctor |
|
Matthew La Frenais |
|
Michael Baer (Tall Associate) |
|
Benji Diyardian |
|
Federal Agent |
|
Frank Gwinn |
|
Arbiter Alan Mannheim |
|
French Real Estate Agent |
|
Woman #1 |
|
Judge Kevin Drago |
|
Woman #2 |
|
John the Valet |
|
Union Speaker Barry |
|
Man on the Street #1 |
|
Man on the Street #2 |
|
Retail Worker |
|
Smoothie Girl |
|
Confident Liar |
|
Surly Worker |
|
Dr. Randolph Picot |
|
Ron |
|
Zeinah Aboulafia |
|
Mala Kulkarni |
|
Col. Spencer Mara |
|
Yusuf |
|
Fawaz Kassin |
|
Aimar Aboulafia |
|
Head Agent |
|
Laura Salano |
|
Ted Acker-Byrne |
|
Doctor at Chicago Poly-Tech |
|
Director Lakefront Fertility Clinic |
|
Doctor Richard Norwood |
|
Roger |
|
Nicholas Haight |
|
Sekreter |
|
Handsome Lawyer |
|
Keith Fisk |
|
Diedre Kresteva |
|
Maurice Weintraub |
|
Vaughn Yenko |
|
Senator Ted Weller |
|
Campaign Manager |
|
Tab Bentley |
|
Aaron Fowler |
|
Don |
|
Edward |
|
Cary |
|
Zoe |
|
Anthony Spiegel |
|
Bryan |
|
Judge Kyle Gallo |
|
Female Chef |
|
Carl Reddick |
|
Pastor Jeremiah Easton |
|
Paul Johnson |
|
Mr. Lovatelli |
|
Jacob Greenwood |
|
Magdalena |
|
Ms. Stanway |
|
Dylan Stack |
|
Judge Don Linden |
|
Harry McGrath |
|
Nat |
|
Todd Knutsen |
|
Richard Hess |
|
Mike Hannigan |
|
Officer Durand |
|
Resepsiyonist |
|
Sheriff Steve Dillard |
|
Sürücü |
|
Hemşire |
|
Funeral Director |
|
Prospective Juror #1 |
|
Prospective Juror #2 |
|
Lucy Heinberg |
|
Joe Swoboda |
|
Esther Richetta |
|
Sonya |
|
Bekçi |
|
Tim Shefflin |
|
News Panel Prosecutor |
|
News Panel Commentator |
|
Blake Masters |
|
Melanie Clark |
|
Lori Akerman |
|
Chester |
|
Associate Lawyer |
|
Tech Client |
|
Det. Gifford |
|
Real Estate Client |
|
Kristen |
|
Elvis Halliday |
|
Couple #1 (Male) |
|
Dominic Quinn |
|
Geoffrey Solomon |
|
Sidney Coulson |
|
Ms. DuPont |
|
Ms. Potter |
|
Eraser Expert |
|
Agent Horvath |
|
Agent Boggs |
|
Mr. Radosh |
|
Malcolm |
|
Parent #1 |
|
Güvenlik Görevlisi |
|
Greg |
|
Officer Vince Torino |
|
Officer Glasser |
|
Carter Bloom |
|
Officer Meredith |
|
Officer Kominski |
|
Beth Lygard |
|
Captain Peter Vorchek |
|
Kelsey Arrington |
|
Raymond |
|
Chantal |
|
Ashley |
|
Officer #1 |
|
Burl Preston |
|
Judge Oliver Walenstadt |
|
Jonathan |
|
Mrs. Honeycutt |
|
Moderator Cardigan |
|
Jedidiah |
|
Dale Kuzma |
|
Chuck |
|
Franz Mendelssohn |
|
Harris (Sheriff) |
|
Reese |
|
Lacey Harmon |
|
Make-Up Artist |
|
Anya |
|
Partner #2 |
|
Bouncer |
|
Brian |
|
Uber Driver |
|
Holly Westfall |
|
Rashid Clarkson |
|
Microtargeting Expert |
|
Şerif |
|
Carine Minter |
|
Katip |
|
Dominika Sokolov |
|
Rodney Pebbler |
|
Rachelle Dabrezil |
|
Davey Lion |
|
Renee |
|
Garson |
|
Uber Driver |
|
William Sattmann |
|
Avukat |
|
Yardımcı Hekim |
|
Cerrah |
|
Polis |
|
Delivery Man |
|
Emily Chapin |
|
Gretchen |
|
Ron Williams |
|
Emily's Date |
|
Ron's Date |
|
Sebastian Rose |
|
Dede |
|
Jeremy |
|
Goose Lake Guy |
|
Republican Fixer |
|
Mr. Gottlieb |
|
Judge Vincent Park |
|
Ralph Beldi |
|
Brigitte Dipersia |
|
Jay's Bad Sister |
|
Sheriff Barnwright |
|
Avi Epps |
|
Kevin Costas |
|
Officer Villanueva |
|
Polis |
|
Judge Vernon Windsor |
|
Deputy Stromer |
|
Millet Vekili |
|
Court Official |
|
Deirdre Quinn |
|
Danny Quinn |
|
Neil Howard Sloan-Jacob |
|
FBI Agent |
|
FBI Agent |
|
Dr. Coulson |
|
Hakim |
|
Janie |
|
Arthur Garber |
|
Jill |
|
Oshito |
|
Kai |
|
Nathan Joostlin |
|
Chumhum Lawyer Vann |
|
Zoe Redgrave |
|
Ingrid Hill |
|
Jumaane Jenkins |
|
Linda Shuck |
|
Mr. Pezner |
|
Dr. Lola Pell |
|
Melanie Evers |
|
Sadie Lipton |
|
Nia Rogers |
|
DNC Associate |
|
Piper Vega |
|
Judge Leora Kuhn |
|
Corporal Demarcus Laney |
|
Sergeant Meyer |
|
Major Brigham |
|
Lieutenant Colonel Jordan Vazquez |
|
Sürücü |
|
Zara Suarez |
|
Geraldine |
|
Gina Knowles |
|
Nick Jansen |
|
'President Trump' |
|
Linda Chang |
|
Asker |
|
Military Policeman |
|
Federal Marshal |
|
Duncan Herz |
|
Aden |
|
Latisha |
|
Dana |
|
Owen |
|
Avi |
|
Zena |
|
Brian Kneef |
|
Barnard Student |
|
Genç Kadın |
|
Harold Davies |
|
Warren Whitney |
|
Sonia |
|
Racehorse Diaz |
|
Leopold |
|
Malcolm X |
|
Michael Bloomberg |
|
Major Garrett |
|
Toni Hedger |
|
Mr. Vitar |
|
Bob the Fracking King |
|
Teamsters Client |
|
Moderator |
|
Uşak |
|
Uşak |
|
Tip-Top Trina |
|
Officer Jesse McFinley |
|
Professor Henrietta Michaels |
|
June Barrow |
|
Joey Battle |
|
Camille |
|
Vanessa McFinley |
|
Juror #2 |
|
Antoinette Lacey |
|
Levi |
|
Reif Van De Berg |
|
Willow Dormer |
|
Associate Gabby |
|
Darius |
|
Kahill |
|
Liza |
|
Gal Avivi |
|
Crazy Man |
|
Steven Sheen |
|
Matt Brittel |
|
Lila Royce |
|
Deandra Minton |
|
Bo Cooder |
|
Brian |
|
Simon Weaver |
|
Riot Police Captain |
|
Judge Greg Brochard |
|
Bill Goate |
|
Chip Camden |
|
Darren Baptiste |
|
Max Fisherwood |
|
Nelson Ruddy |
|
Henry Callas |
|
Ty Bailey |
|
Undercover Cop |
|
Wesley Kirkpatrick |
|
Natalee |
|
Judge James Chase |
|
Rosario |
|
Troy Dawes |
|
Police Detective |
|
Jennifer Burns |
|
Studying Girl |
|
Ri'Chard's Child |
|
Hamilton Swing #1 |
|
Hamilton Swing #2 |
|
Hamilton Swing #3 |
|
Hamilton Swing #4 |
|
Ms. Farrow |
|
Carter Johnstone |
|
Morgan Johnstone |
|
FBI Agent Plummer |
|
Professor Jim Hughes |
|
FBI Agent Emmerich |
|
Judge Ashley Burnett |
|
Maggie Rutherford |
|
Carl Bolt |
|
Bob Stello |
|
Abe |
|
Zach |
|
'Ginni Thomas' / Actress |
|
Sound Man |
|
Court Watcher |
|
Mindy |
|
Judge Nilsson |
|
Dr. Singh |
|
Dr. Mitchell Wattly |
|
Glenn Holmes |
|
NIH Attorney Kuo |
|
Dr. Judith Mix |
|
Rory W. |
|
Dustin Gish |
|
Mike the Security Guard |
|
Rory's Mom |
|
Benny |
|
E.R. Visitor |
|
Avukat |
|
Edward Sandel |
|
Judge Catharine Soap |
|
Susan Tremont |
|
Angela Allen-Hellman |
|
Agent Morris |
|
Candace |
|
Avery Jones |
|
Asst. U.S. Attorney |
|
Judge Meachem |
|
Louis Cage |
|
Cameraman Instructor |
|
Chemical Agent Instructor |
|
Nguni Leader |
|
Commentator |
|
Courthouse Guard |
|
FOX News Lawyer |
|
Worker #1 |
|
Worker #2 |
|
Kyle Vespertine-Kalepark |
|
Judge Carmella Romano |
|
Officer Wallace |
|
Oliver the Guard |
|
Court Official |
|
White Supremacist |
|
Perry Cardwell |
|
Dawn Saunter |
|
Riot Police Lt. Michaels |
|
Brian Goner |
|
Danny the Guard |
|
Street Reporter |
|
White Supremacist |
|
Johnny Elfman |
|
Nicholas Dupont |
|
Molly Harper |
|
Stoner Student |
|
Mitchell |
|
Inmate |
|
Suited Business Man |
|
Off-Camera Singer |
|
Delivery Man |
|
Partner |
|
Roger |
|
Wendy |
|
Jason Hardy |
|
Monique Cromley |
|
Matan Brody |
|
Enid Blyton |
|
Avery Ward |
|
David Howell |
|
Grady Burkhardt |
|
Nicole |
|
Denise |
|
Roger Repace |
|
Alphonse |
|
Zhang Wei |
|
Chris Colman |
|
Valerie Peyser |
|
Topher Nourizadeh |
|
Melissa Long |
|
Lanny |
|
Harry |
|
Simon |
|
Penny |
|
Protester |
|
Sabrina Wynne |
|
Terence |
|
Brock Peters |
|
Nate Yardley |
|
Officer Privat |
|
Narcotics Detective |
|
Stacy |
|
Tommy |
|
Lance McAlvoy |
|
Judge Sig |
|
Gordon |
|
Kimberly |
|
Gary Blaine |
|
Sunny De Fina |
|
Sandra |
|
Fiona Novak |
|
Jared Andrews |
|
Angry Red Jacket |
|
Hippie Dude |
|
Zelda Raye |
|
Melania Trump |
|
Congressman |
|
Wade V |
|
Kendisi |
|
Partner Thomas |
|
Judge Gayle Eno |
|
Olivia Suconik |
|
Mona |
|
Roxanne |
|
Turist |
|
Brad Cayman |
|
Leather |
|
Fatima Kashgari |
|
Josephine |
|
Newscaster Tom |
|
Michael Crowley |
|
Lace |
|
Brenda Decarlo |
|
Julius Kreutzer |
|
Michael Tyrek |
|
Spencer Marsh |
|
Associate Marcie |
|
Realtor |
|
Annunciata |
|
Slip-And-Fall Victim Brian |
|
Associate Lance |
|
Judge Dash Toosi |
|
Professor Harrison |
|
Maggie |
|
Warm-Up Comic |
|
Terrence Parnell |
|
Bailiff |
|
ASMR Video Woman |
|
Weatherman Bill |
|
Judge John Mata |
|
Chris Lima |
|
Alex |
|
Black Cube Operative |
|
Talia Aaronson |
|
Court Sheriff |
|
Choir Member |
|
Jacob Itzelitz |
|
Tucker Nugent |
|
Julius's Assistant |
|
Marshal Helga Meyers |
|
Marshal Pete Anderson |
|
Marshal Joe Culver |
|
Brad Royce |
|
Marshal Flo Baldwin |
|
Edie Ham |
|
Marshal |
|
'Mike Pence' |
|
Andreas Conto |
|
Niko |
|
Amelia Diamond |
|
Mrs. Feldman |
|
Sabrina |
|
Tanya |
|
Jenna |
|
Gardiyan |
|
Arresting Officer |
|
AUSA |
|
Ira Nofzinger |
|
Nell Fulton |
|
Isabel Pressley |
|
Phoebe |
|
Jenny Klay |
|
Daniel Vanegas |
|
Court Sheriff Gage |
|
Criminal Sheriff |
|
Lawyer Malcolm |
|
Spectator Sam |
|
Tia Johnson |
|
Lawyer Teddy |
|
Interpreter |
|
Copy Shop Employee |
|
Mr. Hookstratten |
|
Mr. Rottenberg |
|
Gunnar Neustadt |
|
V.A. Spokesman |
|
V.A. Employee |
|
Anne |
|
Irwin Mandel |
|
Author One |
|
Author Two |
|
Avukat |
|
Gina |
|
Michael |
|
Mr. Earl |
|
Defense Lawyer |
|
Morgan |
|
Sharon Booth |
|
Dr. Debby Hammond |
|
Mr. Glubman |
|
Elliot Novacek |
|
Dr. Bernard |
|
Nurse Feverdoll |
|
Hemşire |
|
Hemşire |
|
Orderly |
|
Naked Woman |
|
Max |
|
Rita |
|
Officer Harp |
|
Nigel Ball |
|
Tommy |
|
Moderator |
|
Mrs. Joy |
|
Molly Elizabeth Dix |
|
Officer Ardor |
|
Focus Group Member |
|
Officer Ribisi |
|
Clay |
|
Kewame |
|
Officer Gipmar |
|
Officer Beth Franklin |
|
Mike |
|
Andres |
|
Norm |
|
Dr. Goat |
|
Mr. Holzapple |
|
Mrs. Harbor |
|
Troy |
|
Captive Neighbor |
|
Jimmy |
|
Bob |
|
Elton |
|
Bearded Enthusiast |
|
Gideon |
|
Betty |
|
Tully |
|
Court Clerk |
|
Attorney |
|
Elizabeth |
|
Nasia Kemp |
|
Daniel Gray |
|
Todd Sung Ting |
|
Jim Clay |
|
Lonny |
|
Bakan |
|
Barmen |
|
Democrat |
|
Democrat |
|
Guard Kenny |
|
Democrat |
|
White Supremacist |
|
Judge Carl Gattis |
|
Officer Tenny |
|
Dr. Dustin Gore |
|
Patrick Stringer (ses) |
|
Set Şefi | |
Tom McDermott | |
Yardımcı Ses Editörü | |
Nick Papalia , Jonathan Corona | |
Yapım Sanatçısı | |
Stephen Hendrickson , Hilda Stark , Ray Kluga | |
Sinematografi | |
Tim Guinness , Fred Murphy , Alec Jarnagin , Petr Hlinomaz , Ronald Víctor García | |
Üretim Hizmetleri | |
Liz Glotzer , Michelle King , Robert King , Gina Barcenilla , William M. Finkelstein , Brooke Kennedy , Ridley Scott , David W. Zucker , Robyn-Alain Feldman , Jacquelyn Reingold , Jonathan Tolins , TanNa Young , Jordan Sheehan , Sean Varga , Laura Marks , Eric Holmes , Davita Scarlett , Aurin Squire , Nancy Herrmann , Tegan Shohet , Carina Sposato , Christine Baranski , Marcus Dalzine , Joey Hartstone , Kristin Bernstein , Alison Cross , Debra Lovatelli , Phil Alden Robinson , Stuart Sutherland , Nelson McCormick | |
İnşaat Koordinatörü | |
Derrick Alford | |
Görsel Efekt Yapımcısı | |
Cory Jamieson | |
VFX Sanatçısı | |
Lawson Deming | |
Görsel Efekt Koordinatörü | |
Brian Lis | |
VFX Sanatçısı | |
Richard Lampasone | |
Dış Sesler | |
Lindsay Pepper , Alicia Stevenson , Dawn Lunsford | |
Ses Donanım | |
Anton Gold , Jose Torres | |
Operasyon Yöneticisi | |
Nancy Herrmann , Laura Heaney , Steven Hornstein , Lynn H. Powers , Maria K. Chavez | |
Ses Yeniden Kayıt Mikseri | |
Andy Kris , Larry Zipf , Colette D. Dahanne , Frank Morrone | |
Boom Operatörü | |
Gabriel Sanders , Gioia Birkett-Foa | |
Ses Mikseri | |
James Baker , Alex Sullivan | |
Müzik Editörü | |
Sharyn Gersh | |
Müzik Süpervizörü | |
Jason Harkins | |
Yapım Koordinatörü | |
Amanda Lynch | |
Ortak Yapımcı | |
Sean Varga , TanNa Young | |
Yardımcı Yapım Koordinatörü | |
Yasmeen Cesare , Joseph Perron-Kozar | |
Yapımcı | |
Robyn-Alain Feldman , Debra Lovatelli , Kristin Bernstein | |
Makyaj Sorumlusu | |
Emily McKenzie , Andrea Miller , Kim Taylor , Cheria Brown , Emily Nowacki , Jessica Padilla , Lauren Napier , Monet Moon , Claire Mahony , Carla L. Muniz , Samantha Wiener , Datania Gregg , Lisa Hazell , Janine JP Parrella , Tara Zielenski , Julia Bowden , Robert Lugo , Jennifer Suarez , J. Jared Janas | |
İkinci Birim | |
Sarah Rae Garrett , Denis Doyle , Jack Carroll , Genevieve Palmieri , Heather Verbeke , Meredith King , Donte Bouyer , Lisa McPherson , Alicia Triana Tabeau , Cort Hessler , Michael L. Walker , Marcos Gonzalez Palma , Bridget Kane , Kyle Casper , Kenyon Noble , Natasha Rivera , Bindni Karia | |
Eş Yapımcı | |
Joey Hartstone , Marcus Dalzine , Laura Marks , Aurin Squire | |
Teşekkürler | |
Helen Gallagher , TanNa Young | |
Yapım Sorumlusu | |
Laura Heaney | |
Danışman Yapımcı | |
William M. Finkelstein | |
Dış Sesler Editörü | |
Zane D. Bruce | |
Özgün Müzik Bestecisi | |
David Buckley | |
Birim Yapım Yöneticisi | |
Nancy Herrmann | |
Baş Makyaj Sanatçısı | |
Emily Nowacki , Lauren Napier | |
Sorumlu Yapımcı | |
Davita Scarlett , Jacquelyn Reingold | |
Perukçu | |
J. Jared Janas | |
Makyaj Sanatçısı | |
Kim Taylor | |
Dublörler | |
Cort Hessler , Jared Burke , Bob Roseman , Declan Mulvey , Ben Rezendes , Gene Harrison , Luke Lesko , Frank Bal , Chad Hessler , John Finnerty Jr. , Todd Ryan Jones , James Northrup , Chris Colombo , Christopher Jon Gombos , Josiah Nolan , Cris Tucci , Jamal Warren , Michael C. Brennan , Erin E. Clyne , George B. Colucci Jr. , Neimah Djourabchi , Salar Ghajar , Dylan Hintz , Nnamdi Nwosa , Ashley Pynn , Drew Reade , Kevin Rogers , Derrick Simmons , Jonah Young , Frank Alfano , Nico Coucke , Paul Drechsler-Martell , Don Hewitt Jr. , Tim Lajcik , Joanne Lamstein , Damali Ross , Akos Schenek , Adam Shippey , Jénel Stevens , Shawnna Thibodeau , Jenna Hellmuth , Zoltán Hódi , Jason Mello , Dejay Roestenberg , Matt Triplett , Andre Da Silva , Peter Epstein , Robbie P Smith , Valisa Tate , Aaron Vexler , Anthony Vincent , James Newman , Al Thompson , Richard Buckman , Jake Eavey , Aaron Joshua , Anthony Mecca , Dean Neistat , Hannah D. Scott , Christopher Bizub , Steve Rizzo , Noelle Therese Mulligan , Ricky Barksdale , A.J. Paratore , Drew Leary , Wadi Jones , Bryce Biederman | |
Ses | |
James Baker , Detlef Halaski , Julien Pirrie , Andy Kris , Scott Waz , Gioia Birkett-Foa , Dan Korintus , Gareth Rhys Jones , Jose Torres , Lawrence Zipf , Dan Edelstein , Wyatt Sprague , William Kozy , Sean Garnhart , Stuart Stanley , Isaac Derfel , Zane D. Bruce , Jonathan Corona , Colette D. Dahanne , Fred Judkins , Frank Morrone , Sue Harding , Gabriel Sanders , Nick Papalia , Jesse Ehredt , Alex Sullivan , Krissopher Chevannes , Joseph Winterbotham , Jerrell Suelto , Lindsay Pepper , Marty Vites , Mark DeSimone , Angela Organ , Kristin Catuogno , Gwilym Perry , Sam Walsh , Tony Martinez , Paula Boram , Vinny Alfano , Justine Baker , Spyros Poulos , Patrick Hogan , Anton Gold , John-Paul Natysin , Daniel Brooks , Nick Roberts , Fred Kupfer , Mark Weber , David Jobe , Alicia Stevenson , Antony Zeller , Gibran Farrah , Max Hughes , Judah Getz , Felix Lau , Mitchell Lestner , Oleg Belogorsky , John D'Aquino , Elliott Elsey , Chris Navarro , Chris Whiteside , Mitch Dorf , Ruth Sullivan , Jason Swanscott , Patrick Farrell , Bobby Johanson , Jamie Talbutt , Abraham Amkpa , Lilly Blazewicz , Eric Tiede , Adam Rooner , Peter Schneider , Chris Chae , Si Choi , Bryan Dembinski , Fred Rosenberg , Dario Biscaldi , Mar Heredia , Helen Faulkner , Louise Brown , Karl Wasserman , Derek Pacuk , Marsha Smith , Thomas W. Jordan , Betsy Nagler | |
Diğer | |
Stephanie Lane , Wilson Rivas , Luis Ogando , Erica Larson , Amanda Lynch , Jason Ridgeway , Wyatt Eldridge , Jason Ortiz , Yasmeen Cesare , Hope McCullough , Lauren Bambino , Anju Andre-Bergmann , Laura Heaney , Eric Holmes , Joseph Perron-Kozar , Taylor Thompson , Meredith King , Rae Binstock , Justin Bryant , Amanda Silverstein , Ashanti Ngozi , Theresa Frankel , James Bodnar , Rob York , Randall Miles , Kat Harley , Joe Mancini , Sarah Perlin , Carl Salonen , Rory J. Aylward , Kohli Calhoun , Carlos A. Garcia , Marcella Lentz-Pope , Bob Leszczak , John Papp , Peter Schneider , Oryan Landa , Donna Belsky , Sara DeRosa , David Payan , Francis Jankowski , Laura McKinsey , Ryan Bartley , Kevin Moll , Adam Toltzis , Joseph White , Masha Zhak , Donté Bonner , Jessica Jay , Carrie Solomon | |
Ulaşım Koordinatörü | |
John Canavan , Jim Popper , Ernie Acquavella | |
Senaryo Süpervizörü | |
Anju Andre-Bergmann , Meghan L. Welsh , Sean Pollock , Rachel Connors , Melinda Taksen , Erica Larson , Lisa Molinaro , Tess Malone | |
Müzik | |
Sharyn Gersh , Jason Harkins , Peter Rotter , Anthony Weeden , Vito Anthony Colapietro II , Neely Dinkins , Udi Harpaz , Sara Mann , Jasper Randall , Suzanne Waters , Richard David Brown , David Buckley | |
Editoryal Hizmetler | |
Steven Bodner , Matt Breitenbach , Alex Durie , Anna Dearth , Cristina Esterás-Ortiz , Rob Sciarratta , Jon Van Wye , Tim Vincent , Steve Sahagun , Tif Luckenbill , Rachael Black , Daniel Hasenstaub , Dan Erickson , Ryan Allen , Philippe Majdalani , Rhiannon Moriarty , Richard Lowe , Dave Labich , Roger Fenton , Mark Allen Wilson , James W. Harrison III , Matthew S. Nickelson , Louis Armistead , Ilana Lewis , Peter Tadros , Valerie Landesberg , Justin Allison , Ken Lebre , David Joshua Smith , Josh Ries , Matt Hubert , Amanda Laws , David Grecu , Blake Pruitt , Alden Tuck | |
Kostüm Sorumlusu | |
David Brooks , Daniele Hollywood , Rachel Leek , Suzanne Pakier , Sarah J. Holden , Micheline Brown , Courtney Colston , Cara Czekanski , Begonia Berges , Margaret Moy , Randi Featherstone , John Porto , Jeremiah Fisher , Konzie Koenig , Rene Marie Irwin , Susan Salzano , Lawrence Bell , Caroline Horton , Cassidy Mosher , Carol McLennan , Emily Nadeau , Carol Deelay , Malcolm Phipps , Rose Bell , Heather Howard | |
Animasyon | |
Nick Fairhead | |
Kamera Teknisyeni | |
Ryan Young , René Crout , Tim McAuliffe , Daniel Fiorito , Brendan Quinlan , Mike Sime , Brian Edmiston , Tim McAuliffe Jr. , Charlie Friel , Vincent Arteca , Sandy Hays , Dana DeSalis , Brian Stocklin , Alec Jarnagin , Vinnie Laraway , Diana Matos , Tommy Scoggins , Bob Becchio , Alisa M. Colley , John Nasta , Chris Scarafile , Peter Nolan , Jan Burgess , Matt Harding , Robb McCleary , Ian Schneider , Alan Stetson , Elizabeth Cassinelli , Milly Itzhak , Wylda Bayron , John Flanagan , Joe Striffler , Kioomars Doroodi , Petr Hlinomaz , Tommy White , James Temme , Aaron Monaghan , Lisa Sene , David Taicher , Elizabeth Fisher , Carl Landi , Blaine Chou , Rob Koch , Michael C. Maronna , Dave Lowry , Elias Morales , Andre McLane , Lyndon Gonzales , Frank La Frazia , Mike L. Germaine , Katsumi Funahashi , K.C. Roballo , M. Parker Shippey , Tom Wills , Jim Galvin , Tesfaye Hamanot , Jendra Jarnagin , Chad Lear Plunkett , Tim Widdop , John Moustakas , Tiffany Armour-Tejada , James Gucciardo , Dimitry Kibrib , Justin Powers , Lucas Ankney , Mark Balderston , Renato Quiridumbay , Kevin Martin , Spencer Rubin , Thomas Causey , Kyle Keegan , Greg Sextro , Myo Campbell , Erik Galuppo , Kate Nahvi , Patrick Donohue , Christopher M. Elassad , Jim Manzione , Kevin Canavan , Kyle Gorjanc , Peter DeNicola , Alfonso Díaz , Tanner Carlson | |
Görsel Efektler | |
Luke DiTommaso , Philip McGuire , Ezra Christian , Rick Shick , Lawson Deming , Cory Jamieson , Brian Lis , Tammy Sutton , Richard Lampasone , Jesse Speer , Bill Parker , Zoran Mladenovski , Justin Fox , David Lebensfeld , Grant Miller , Christopher A. Vazquez , Elias Saliba , Bill Ian Hudson , Abhishek Singh , Carl Edlund , Christian Boudman , Matthew T. Perry , Daniel Kaczkowski , Hae Deun Woo , Sercan Yasar , Worth Bjorn Walters , Andrew J. Bly , Robert Cribbett , Jared Levin , Christopher Riemann , Kristen Branan , Sean Kachenmeister , Casi Blume , Matt Zunich , Matthew Fernandez , Jon Doyle , Zachary Vesely , James Kuroda , David Hirsh | |
ADR Ses Oyuncu Seçimi | |
Dann Fink , Bruce Winant | |
Oyuncu Seçimi | |
Mark Saks , John E. Andrews , Dann Fink , Bruce Winant , Arthur Dutkanicz , Debbie Andrews | |
Butafor | |
Daniel Ritchel | |
Dolly Sorumlusu | |
Brian Edmiston , Robb McCleary | |
Baş Kuaför | |
Claire Mahony , Carla L. Muniz , Datania Gregg , Cheria Brown , Monet Moon | |
Kostüm Tasarımı | |
Daniel Lawson | |
Saç Bölüm Yöneticisi | |
Emily McKenzie | |
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı | |
Daniele Hollywood , David Brooks | |
Kıyafet Sorumlusu | |
Rachel Leek , Micheline Brown , Micheline Russell-Brown | |
Makyaj Bölüm Yöneticisi | |
Andrea Miller | |
Teçhizat Sorumlusu | |
Brendan Quinlan | |
Set | |
John Marcott , John Nasta , Joe Striffler , Tommy White , Dimitry Kibrib | |
Görüntü Yönetmeni | |
Tim Guinness , Fred Murphy | |
Yapım Ofisi Asistanı | |
Wyatt Eldridge , Anderson Heinz , Rae Binstock , Ashanti Ngozi | |
Kameraman | |
Sandy Hays , Petr Hlinomaz , Diana Matos | |
1. Kamera Asistanı | |
Daniel Fiorito , René Crout , Alisa M. Colley , Ian Schneider , Bob Becchio | |
Baş Set Kostümcüsü | |
Alan Muzeni , Trace McDermott , Dane McDermott | |
Sanat Bölümü Asistanı | |
Francis Jankowski , Morgan Jones | |
Set Kıyafet Sorumlusu | |
Joan Lynch , RJ Wilson , Jason Hylton , Mitchell Shelton | |
Yardımcı Butafor | |
Laura Gilliar , Thomas Quegan , James Gilliar , Gary Corsaro , Kelly Oates , Seth Finkin , Faye Armon-Troncoso | |
Prodüksiyon Tasarım | |
Stephen Hendrickson | |
Yardımcı Sanat Yönetmeni | |
Darrell K. Keister , Lyle Booth | |
Sanat Yönetimi | |
Frank White III , Olivia O'Halloran , Derrick Alford , Paul Divone , Peter Betulia , Lyle Booth , Darrell K. Keister , Tom McDermott , Alan Muzeni , Mitchell Shelton , Laura Gilliar , Patricia Walker , Leslie Bloom , Daniel Ritchel , Jason Hylton , Joan Lynch , Joseph E. Petruccio , Kelly Oates , Emily Gaunt , Paul James Hecker , Jonathan Huggins , Morgan Jones , Dane McDermott , Thomas Quegan , Ed Joseph , James Gilliar , Trace McDermott , Francis Jankowski , Susannah McCarthy , Sylvia Trapanese , RJ Wilson , Phil Beck , James Kelleher , Daniel R. Kersting , Angela Cullen , Eric de Jesus , Kelsey Hillerud , Anne Blackie Rarick , Gary Corsaro , Brian Beck , Jamie Arbuckle , Thomas Hudson Reeve , Seth Finkin , George Couri , Juliana Ross , Nisrine Omri , Morgan Sabia , Chad Corbi , James Lawrence Sicard , Chris Sanicki , Deborah Zometa , Rhea Bundrant , Paul Cheponis , Starlet Jacobs , Ramona Messina , Jimmy Hays , Wes Simpkins , Kadie Dolan , Shelly Rodriguez , Rob Haworth , Caitlin Ayer , Brandon Cook , Danny Baeza , Joyce Leipertz , Vincent J. Orofino , Samuel Diaz , Anthony S. Calypso , Theo Rubinstein , Nick Daunys , Jason Palisi | |
Ulaşım Eş Şefi | |
John Canavan | |
Ulaşım Şefi | |
Gene O'Neill | |
Koordinatör Yapımcı | |
Gina Barcenilla , Eric Holmes | |
Yardımcı Editör | |
Ryan Allen , Dan Erickson , Dave Labich , Roger Fenton , Mark Allen Wilson , Peter Tadros , Ilana Lewis , Richard Lowe | |
Set Dekorasyon | |
Beth Kushnick , Alexandra Mazur , Shannon Finnerty , Alyssa Winter , Shannon Nallan , Jason Palisi | |
Eş Yönetici yapımcı | |
Jordan Sheehan , Jonathan Tolins , Tegan Shohet | |
Yapım Muhasebecisi | |
Stephanie Lane | |
Yönetici yapımcı | |
Ridley Scott , Liz Glotzer , Robert King , Michelle King , David W. Zucker , Brooke Kennedy , Phil Alden Robinson , Alison Cross | |
Mekan Yöneticisi | |
Lynn H. Powers , Tyler Cobb , Michael Hellmann , Scott Ferlisi , Matthew H. Wiesner , Teddy Schenck , Sherrill Smith , Gine Lui , John Papp | |
Elektrikçi | |
Charlie Friel , Dana DeSalis , Tim McAuliffe Jr. , Aaron Monaghan , James Temme | |
Işık Teçhizat Şefi | |
John Flanagan , Ryan Young | |
Şef Işık Teknisyeni | |
Tim McAuliffe | |
Editör | |
Allyson C. Johnson , Matthew Kregor , Gary Levy , Erica Freed Marker , Jake Cohen , Amanda Pollack , Christopher S. Capp , James W. Harrison III , Warren Bowman | |
Sanat Bölümü Koordinatörü | |
Olivia O'Halloran | |
Yükleyici | |
Sancheev Ravachandran , Tommy Scoggins , Keith Anderson , Harold Erkins | |
1. Yardımcı Yönetmen | |
Sarah Rae Garrett , Denis Doyle , Marcos Gonzalez Palma | |
2. Yardımcı Yönetmen | |
Jack Carroll , Lisa McPherson , Genevieve Palmieri , Bridget Kane , Genevieve P. Metzger | |
Senaryo Koordinatörü | |
Anju Andre-Bergmann , Meghan L. Welsh | |
Anısına | |
Helen Gallagher | |
Şef | |
Phil Lam | |
Marangoz | |
Paul Divone | |
Post Prodüksiyon Sorumlusu | |
Steven Hornstein | |
Post Prodüksiyon Asistanı | |
Anna Dearth , Kurt Hahn | |
Set Yapım Asistanı | |
Tandace Nassiri , Alex Lilja , Jason Ortiz , Jason Ridgeway , Hope McCullough , Justin Bryant , Sara Perlin | |
Oyuncu Seçim Elemanı | |
John E. Andrews | |
Genel | |
Chris Scarafile , Phil Beck , Emile Sherman , T.J. Hallett , Gary Levy , Deborah Moran , Dan Erickson , Matthew Kregor , Allyson C. Johnson , Erica Freed Marker , Christopher S. Capp , Jake Cohen , Amanda Pollack , Katy Skjerping , Ryan Allen , Warren Bowman , James W. Harrison III , Richard Lowe , Dave Labich , Josh Ries , Carrie Solomon , Eric Holmes |
The Good Fight dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.
The Good Fight dizisini Kategorize ediyorsun.
Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.
The Good Fight dizisine Konu ekliyorsun.
Arama sonuçları
Bu diziyi izleyen 20 kişi
Kullanıcı Bulunamadı...