8.6

21 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.4 (20.068 OY)

KONUSU
Tom Tykwerin Netflix ve benzeri kuruluşlara Almanca yanıtı Babylon Berlin adlı dizi. Prodüksiyonunu kamu kaynaklı televizyon kanalı ARD ve dijital ödemeli kanal Skyın yanısıra X Filme Creative Pool ve Beta Film adlı yapım şirketlerinin bir araya gelerek üstlendiği dizi 1920lerin Berlininde geçiyor. ... Devamı
Tom Tykwerin Netflix ve benzeri kuruluşlara Almanca yanıtı Babylon Berlin adlı dizi. Prodüksiyonunu kamu kaynaklı televizyon kanalı ARD ve dijital ödemeli kanal Skyın yanısıra X Filme Creative Pool ve Beta Film adlı yapım şirketlerinin bir araya gelerek üstlendiği dizi 1920lerin Berlininde geçiyor. Dizi için Potsdamda bulunan Studio Babelsbergde Berlindeki bütün bir sokağın kopyası olan dev bir sahne inşa edildi. Dizinin kimi sahnelerinde 300ü aşkın figüran yer alıyor. Dizi dünyayı etkisi altına alan ekonomik krizin, filizlenmeye başlayan radikal akımların ve Altın Yirmili Yılların arka planını oluşturduğu bir dönemde uyuşturucu ve siyaset, cinayet ve sanatın hüküm sürdüğü bir çevreyi araştıran komiser Gereon Rath etrafında dönüyor. Dizi 2017 Ekiminde Skyda yayınlanmaya başlayacak ve 2018 yılında kamu kanallarında yayınlanacak.
Volker Bruch

Gereon Rath

Liv Lisa Fries

Charlotte ...

Leonie Benesch

Greta Over...

Lars Eidinger

Alfred Nyssen

Benno Fürmann

Oberst Wendt

Mišel Matičević

Edgar Kasa...

Ronald Zehrfeld

Walter Wei...

Meret Becker

Esther Kas...

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@philocine

9 ay önce

8.4 / 10

İlk sezon çok iyi başladı ama finali çok etkileyici değildi. İkinci sezonda dizimiz tavan yaptı. Her şey tadındaydı. Üçüncü sezon ise konu itibariyle bana pek ilgi çekici gelmedi ve biraz sıkıldım. Bölüm sayısının artması senaryoyu biraz gevşetmiş ve ritim düşmüş. Genel olarak değerlendirmek gerekirse de harika bir prodüksiyon kalitesi. İzlemesi keyifli bir iş.
Z

@zvejzdan

1 yıl önce

Ayırdıkları bütçenin hakkını tamamıyla vermişler. Tek sıkıntısı 4. sezon için bu kadar kaynak bulabilecekler mi? Tadında bıraktığımız gibi bulursak son dönemlerin en iyi Avrupa yapımı olmaya devam eder.

@muratdylan

1 yıl önce

9 / 10

bu nasıl bir kalitedir!

@ecem_altun

3 yıl önce

Kesinlikle izlenmesi gereken bir dizi! Hem polisiye bakımından hem de tarih bakımından insanı heyecanlandırıyor.
SPOILER

Babylon Berlin dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Babylon Berlin dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Babylon Berlin dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL