Suç Takımı

(2018)

Den of Thieves

Film 2 Saat 20 Dk. Aksiyon, Polisiye ABD

6.8

31 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7 (85.221 OY)

KONUSU
Merkez Bankası her gün 120 milyon dolar nakit parayı dolaşımdan alıp imha etmektedir. Şehrin en başarılı silahlı soygun çetesi de Los Angeles’ın ünlü bankasının günlük olarak imha ettiği bu paraları almak için imkansız bir soygun planına girişir. Ancak farklı yeteneklerle donanmış olan bu elit ekibi ... Devamı
Merkez Bankası her gün 120 milyon dolar nakit parayı dolaşımdan alıp imha etmektedir. Şehrin en başarılı silahlı soygun çetesi de Los Angeles’ın ünlü bankasının günlük olarak imha ettiği bu paraları almak için imkansız bir soygun planına girişir. Ancak farklı yeteneklerle donanmış olan bu elit ekibin işi planladıklarından daha zor olacaktır. Zira Los Angeles Şerif Bürosu’nun deneyimli ve cesur elemanları, hırsız çetesinin tam karşısında durmaktadır.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
B

@batanga

1 yıl önce

1 / 10

The Heat yapalım derken işler kontrolden çıkmış sanırım. 90 dakikalık film 150 dakikaya çıkmış ki, Gerard Buttler sıkılıp bile sokarım çekeceğiniz filme havalarına girip idare etmiş filmi. açılış ve kapanış sahneleri haricinde anlatmak istediğini anlatamayan, onlarca gereksiz ve uzun sahneyle öehhhh dedirten çoğu zaman sıkıcı, devamlılık hatalarının zirve yaptığı vakit kaybı film. gerard abiyi çıkartırsan beyaz tv nin akşamları yayınladığı televizyon filmlerinden farkı yok.
K

@kaan76

2 yıl önce

benzer filmlerin ve seneryoların çok olmasına rağmen izlenebilir bi film.

@shamur-musti

2 yıl önce

6.5 / 10

Güzel izlenebilecek iyi vakit geçirtecek ve zaman kaybı olmayan bir filmdi. Tavsiye ederim. ;Sürpriz sonlu.

@ahbarboz

2 yıl önce

Çoğu yerinde adrenalini pek yükseltmese de ve gerilimin zirve yaptığı seviye çok yüksek olmasa da akıcı bir film. Bazı yerlerinin gereğinden biraz fazla uzatıldığını söyleyebilirim ama bu izleyiciyi pek sıkıyor sayılmaz. Ana karakterin ailevi yaşantısına da yer verilmesi ancak bir noktadan sonra tamamen konu dışı bırakılarak akıbetsiz kalması eksilerinden biri. Gerard'ın karizması ve oyunculuğunu izlemek çok doyurucu. Eşini oynayan kadının oyunculuğu ise bir o kadar kötü.

Sürpriz sonu ile birkaç puan daha kazanan Den of Thieves, izlenebilecek bir film benim için. Puanım 6.8.
SPOILER

Suç Takımı filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Suç Takımı filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Suç Takımı filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL