Sarı Gelin: Ermeni Sorununun İç Yüzü

(2003)

Film 2 Saat 2 Dk. Belgesel Türkiye

0

0 OY
PUAN VER
5
KONUSU
Sarı Gelin, ilk kez ulaşılan bilgi - belgeleri, çeşitli ülkelerde ilk kez girilen mekanları, yine ilk kez yayınlanan itirafların bulunduğu röportajları ve görsel zenginliği ile Türk - Ermeni İlişkileri Konusunda Cumhuriyet Tarihinin En Kapsamlı Belgesel Dizisidir. Sarı Gelin için yurtiçi ve dışında ... Devamı
Sarı Gelin, ilk kez ulaşılan bilgi - belgeleri, çeşitli ülkelerde ilk kez girilen mekanları, yine ilk kez yayınlanan itirafların bulunduğu röportajları ve görsel zenginliği ile Türk - Ermeni İlişkileri Konusunda Cumhuriyet Tarihinin En Kapsamlı Belgesel Dizisidir. Sarı Gelin için yurtiçi ve dışında 160 kişiyle röportaj gerçekleştirilmiştir. Sarı Gelin, Ermeni Meselesi’yle ilgili 13 ülkede çekilmiştir. Sarı Gelin için 10 bine yakın yazılı arşiv taranmış ve görsellenmiştir. Sarı Gelin toplam 45 kişiden oluşan bir ekibin ürünüdür.

Bölümler şu şekilde :1.Bölüm: Yüzyılın Kan Davası, 2.Bölüm: Suikastlerle Kazanılan Kimlik, 3.Bölüm: Sessiz Tanık: Arşivler, 4.Bölüm: Katliama Çıkarılan Vize, 5.Bölüm: Kader Birliği, 6.Bölüm: Dostluğu Yeniden Hatırlatmak.

YORUM YAZ

SPOILER

Sarı Gelin: Ermeni Sorununun İç Yüzü filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Sarı Gelin: Ermeni Sorununun İç Yüzü filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Sarı Gelin: Ermeni Sorununun İç Yüzü filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL