İkizler (2013)

Tvillingsøstrene a.k.a Twin Sisters

Film 58 Dk. Belgesel İngiltere, Norveç

6.6

1 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.7 (231 OY)

KONUSU
2003 yılında, Çinde bir köyde iki bebek bir karton kutu içerisinde terkedilmiş halde bulunur ve dünyanın iki farklı köşesine evlatlık olarak verilirler. Bebeklerden birisi Norveçte yüksek dağlar ve derin fiyordlarla çevrili küçük bir köye, diğeri ise ABDde büyük bir şehire evlatlık verilmiştir. Aile ... Devamı
2003 yılında, Çinde bir köyde iki bebek bir karton kutu içerisinde terkedilmiş halde bulunur ve dünyanın iki farklı köşesine evlatlık olarak verilirler. Bebeklerden birisi Norveçte yüksek dağlar ve derin fiyordlarla çevrili küçük bir köye, diğeri ise ABDde büyük bir şehire evlatlık verilmiştir. Aileler, evlat edinirken, evlatlık aldıkları kız çocuğunun bir ikiz kardeşi olduğuna dair herhangi bir bilgi sahibi değildirler. Kızların ikiz kardeş oldukları bir sır olarak kendilerinden saklanmıştır. Ancak, kaderin başka planları vardır.

Belgesel film, ikizlerin olağanüstü etkileyici öyküsünü, 8 yaşına gelip Norveçte yeniden buluştukları ana kadar paralel bir kurguyla anlatır. Bu öykü, kardeş sevgisini, insan ikilemini ve kaderin oyununu konu alan, güçlü bir insan öyküsüdür.

YORUM YAZ

SPOILER

İkizler filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

İkizler filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

İkizler filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL