7.3

52 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.5 (1.481 OY)

KONUSU

Salih on sekiz yaşına geldiğinde kayıp ailesini bulmak üzere yetimhaneyi terk eder ve babasını ararken bir çiftlikte işe başlar. Hiç beklemediği bir anda hayalindeki yuvayı bulmuştur. Heyecan ve tansiyon yükseldikçe yeni sırlar da su üstüne çıkar. Salih geçmişinden kurtulup bu yuvada mutlu olabilecek midir? Soluk soluğa izlenecek Annemin Yarası, Salih’in peşinde umudun izini sürüyor.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (6)

@ceroli yazdı...

Cum, 25 Ağu 2017, 14:52 (9 ay önce)

Filmin renkleri ve görüntüler çok güzeldi. Sırpça çekmeleri zor ama Bosna'da yaşayan Türkler'in kullandığı ağız kullanılabilirdi. İyi bir örneği Limonata'da var. Bunların dışında yalnızca Meryem Üzerli'nin mükemmel oyunculuğu, güzelliği, kıyafetleri ve söylediği şarkı için bile izlenir. 

@poormf yazdı...

Çar, 25 Oca 2017, 21:01 (1 yıl önce)

6 / 10

Belçim Bilgin'in Kelebeğin Rüyası filmindeki rolüne yaşlı kalışının aksine bu filmde rolüne genç kalmış olması, Ozan Güven'in abartılı, Meryem Uzerli'nin yakışan oyununun yanında; güzel görüntüler, yetersiz müzik ve zorlama bir senaryoya sahip fazla değer bulmuş bir film... 60/100

@cansu-ulusoy yazdı...

Pzt, 23 Oca 2017, 14:52 (1 yıl önce)

7.8 / 10

Genel olarak senaryo iyi olmakla birlikte oyunculukla perçinleşememiş bence. Ayrıca Ozan Güven de ki amerikan dublajı tarzında ki konuşma biçimi ilginçti. 

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Annemin Yarası filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Annemin Yarası filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Annemin Yarası filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI