7.6

12 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.5 (2.509 OY)

Süre

1 Saat 46 Dk.

Ülke

Meksika

KONUSU

“Hem enerji dolu, hem de yaratıcı bir ilk film” olarak beğeni toplayan Güeros, şuradan şuraya gidemeyen bir yol filmi ve Fransız Yeni Dalgası’na da saygı duruşunda bulunan bir büyüme komedisi. Ulusal Üniversite öğrencileri greve gidince, birbirinin en iyi arkadaşı olan Santos ve Sombra ile kardeşi Tomás zaman geçirmek için enteresan yöntemler geliştirmeye başlar. Meksikalı efsanevi folk-rock müzisyeni Epigmenio Cruz’un bir hastaneye kaldırıldığını öğrendiklerinde “Bob Dylan’ı bile ağlatan” bu büyük adama, ölüm döşeğinde de olsa, saygılarını sunmak için yola düşerler. Başta son derece sıradan görünen bu yolculuk, gençler için Mexico City’nin gözle görünmez sınırları boyunca sürüp giden bir “kendini bulma” serüveni olacaktır.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (2)

@tralfamadoryan yazdı...

Cum, 08 May 2015, 17:45 (3 yıl önce)

şimdi tekrar bakıyordum da tam altyazı dergisinin kapağında kullanacağı bir afişi var. başka sinema programına alsın da tekrar izleyelim.

@tralfamadoryan yazdı...

Çar, 08 Nis 2015, 01:51 (3 yıl önce)

eğlenceli, farklı katmanlarla ilerleyen, hikayesi basit ama ayrı nüanslarla dolu, kendi içinde farklı dillere sahip olan, akıllı, estetik bir film bu.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Güeros filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Güeros filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Güeros filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI