8.5

5 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.7 (4.423 OY)

KONUSU

Tüketicinin düşük maliyetli lüks moda için yaptığı baskı ve bu ürünleri üreten atölye işçilerinin kıt kanaat geçimi arasındaki bağlar göz önüne seriliyor.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (3)

@utopiainmyhead yazdı...

Pzt, 19 Mar 2018, 14:52 (3 ay önce)

9 / 10

Materyalist Batı'nın yaydığı moda hastalığına buyrun bir de bu gözle bakın.  Filmi izledikten sonra gardorabınızı ateşe verebilirsiniz.   Bu konu hakkında endişelenen ve gerçekten kendini değiştirmek isteyen arkadaşlara şu iki belgeseli mutlaka izlemelerini öneririm:   * The Century of the Self (2002): http://www.filimadami.com/film/5853/the-century-of-the-self/ * Minimalism: A Documentary About The Important Things (2015): http://www.filimadami.com/film/108293/minimalism-a-documentary-about-the-important-things/

@su yazdı...

Pzt, 15 May 2017, 16:23 (1 yıl önce)

kapitalist üretim modeli her alanda bizi adım adım sona yaklaştırıyor. Çığrından çıkmış moda endüstrisine, kafası kaçmış tüketim toplumuna, ucuz iş gücüne, milyon dolarlık kazançları işçinin emeğini sömürerek elde eden büyük firmalara, bu endüstrinin yok ettiği doğal kaynaklara, fakir ve sömürü altındaki orta doğu haklarına buyrun bir de gardrobunuz üzerinden bakın. umarım "People Tree" gibi adil ticaret yöntemini benimseyen daha çok firma görürüz.  

@thematrixhasyou yazdı...

Per, 15 Ara 2016, 19:26 (1 yıl önce)

Gardırobumuzun içine sarsıcı bi' bakış...

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

The True Cost filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

The True Cost filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

The True Cost filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI