7.7

713 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.7 (359.785 OY)

KONUSU

Sermaye bulmak için Fransa'ya seyahate giden bir aile hakkında romantik bir komedi. Aile içerisinde bir de genç nişanlı bir çift bulunmaktadır ve onlar kendilerininkinden daha farklı bir hayatın daha iyi olacağını fark ederler.

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@zvejzdan

9 ay önce

Grande Grande Grande

@manuks

9 ay önce

Çok romantik ve çok içten bir film. Düşünmeden izle...

@delavida

1 yıl önce

10 / 10

Gil tam olarak beni yansıtıyor, o kadar güzel bir filmdi ki... ''I always say that I was born too late.'' Owen Wilson'un oyunculuğu olsun, Woody Allen'in tüm geçmişteki yazar, ressam gibi sanat ustaları ve en önemlisi ''Dali''yi bir film içinde birleştirmesi... BAYILDIM.

@kahramansmt

1 yıl önce

8.3 / 10

Marion Cotillard ve Owen Wilson muhteşem oyunculuk sergilemişler... senaryo işleyiş ve oyunculukların bu denli güzel olması ve filmde ki 20. yy sanatının gözlemlenmesi filmi başucuna götürüyor...

8 >

@tambenlik

2 yıl önce

senaryo basit kalmakla birlikte, az çok tanıdığım ve sevdiğim yazar/ressam/yönetmenleri görmekhoşça vakit geçirmemi sağladı.

oyunculuklardan söz etmek gerekirse, owen wilson, sarışın ve gözlüksüz woody allen'dı sanki. hem fizikleri hem de oyunculuklarıinanılmaz derecede benziyor. her ikisininde de mimik ve ses tonunda,kurmaca bir şeyin içinde olduğumuzu hissettiren abartılı ve bilinçli bir tiyatrallik var.macadams ve cotillard'sa kendilerinden bir türlü kurtulamayan oyuncular. sevmedim sevemiyorum.

ama tabiadrien brody, dali ve gergedanlarınhastasıyız.

@rectangularr

3 yıl önce

Owen Wilson'ın performansı zaman zaman Robert Redford'un heyecanlı hali gibiydi sanki.

@filim-faresi

3 yıl önce

10 / 10

Muazzam !

@tarikunsal1

3 yıl önce

8.2 / 10

Marion Cotillard'a aşık olmanın muhtemel olduğu,sanatseverler için bulunmaz bir nimet sayılabilecek,sıcacık hikayesiyle kendisine bağlayan ve samimi bulduğum ender filmlerden biridir.

@ozturkkursat

4 yıl önce

8 / 10

"Zerafet" kelimesiMarion Cotillard ile anlam buluyor bu filmde.

@cessiebalik

4 yıl önce

10 / 10

Çok çok keyifli bir filmdi, son zamanlarda izlediğim filmleri düşünürsem en keyif aldıklarımdan biriydi sanırım. Hemingway, Dali! Müzikler, görsellik! Her şey harika mıydı yoksa ben mi fazla uyarıldım? Milyonlarca kez izleyebilirim sanırım.

@gkmur4t

4 yıl önce

8.5 / 10

olmak istediğimiz yer ve zaman aslında o kadar da uzak değil. Bağımlı kaldığımız durumlardan kurtulmak gerektiğini bir kez daha anladım. Televizyon ve telefon gibi bağımlılıklardan kurtulup dışarda hayatı görmeye, özgürlüğü yaşarsak kim bilir belki bir gece olmak istediğimiz yerde buluruz kendimizi... Zaman olmasını istediğimiz zaman olur.
M

@maviparasut

4 yıl önce

Defalarca izlediğim ve yine yine izleyeceğim, Marion Cotillard'a hayran hayran baktığım iç ısıtıcı film

@jackrai

5 yıl önce

9.2 / 10

Muhteşem bir film! Bence de Allen'ın en tatlı filmi. Zamanda yolculuk fikri beni her zaman çok etkilemiştir. Böyle bir fırsatımız olursa bir gün, bu filmin hikayesini yaşamak isteyen milyonlarca yürek olacaktır diye düşünüyorum.

@paranoyakvisne

5 yıl önce

Paris görüntüleri, filmde kullanılan müzikler, şehrin sanatsal dokusu çok güzel ifade edilmiş.Filmdeki sanatçıların canlandırılmasını başarılı buldum. Ancak filmde bir kopukluk var.Kurguda bir zayıflık hissettim izledikten sonra. Ben o kadar da başarılı bulmadım filmi. Nişanlısıyla çok çabuk ayrıldı mesela. Orada bir duygu eksikliği vardı. Arabaya öylece çabucak binmesi filmin eksi yönlerindendi bence. Olayları bir temele oturtamamış Allen. Filmin konusu güzel ama işlenişinde birkaç eksiklik hissettim sadece. İzlenir mi? Evet. Ama defalarca izlendikten sonra seyircide yine aynı tadı bırakır mı? Hayır. Blue Jasmine filmi kadar başarılı bulmadım.

@zangocyus

5 yıl önce

6.5 / 10

Woody Allenyine yapması gerekeni yapıp entellektüel geyik felsefesinin dibine vurmuş.Karşılaştığımız karakterleri geyik örgüsü altında bir güzel toplamış ve lezzetli sofrasını izleyiciye sunmuş.Biraz yazar bilginiz var iseWoody Allen'nın onlar adına hakladığı yanlarınıkeyifle izleyebilirsiniz.Not: yazar bilgisi yoksa da izleyebilirsiniz,izleyin işte.
SPOILER

Paris'te Gece Yarısı filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Paris'te Gece Yarısı filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Paris'te Gece Yarısı filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL