Büyük Mucize

(2012)

Big Miracle

Film 1 Saat 47 Dk. Biyografi, Dram ABD, İngiltere 30 Mart 2012

6.2

8 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.5 (18.116 OY)

KONUSU
Oldukça uzun ve sıcak bir yaz sonrası A.B.D.nin Alaska eyaletinin Barrow kentinde bir Eskimo avcısı buzul kütlesinin altında beslenen üç gri balina görür. Bu üç gri balina kış gelince doğaları gereği beslenmek için güneye doğru hareket etmeye hazırlanırken suların donmasıyla birlikte kapana kısılırl ... Devamı
Oldukça uzun ve sıcak bir yaz sonrası A.B.D.nin Alaska eyaletinin Barrow kentinde bir Eskimo avcısı buzul kütlesinin altında beslenen üç gri balina görür. Bu üç gri balina kış gelince doğaları gereği beslenmek için güneye doğru hareket etmeye hazırlanırken suların donmasıyla birlikte kapana kısılırlar. Yerel haber merkezleri bu hikayeyi duyurmaya başlayınca balinalar bazı bilim adamlarının, Eskimo avcılarının, petrol şirketleri yetkililerinin ve çevrecilerin de dikkatini çekmeye başlar. Kısa bir süre sonra bu balina krizi ulusal haber kanallarına sıçrar. Süpriz bir şekilde balinaların kaderi tüm dünyada kalpleri bir araya getirir. Medya sayesinde, buzda delikler açarak balinaların nefes almasını sağlayacak yüzlerce kişiden oluşan multi milyon dolarlık bir kurtarma gücü oluşur.
Drew Barrymore

Rachel Kramer

John Krasinski

Adam Carlson

Kristen Bell

Jill Jerard

Vinessa Shaw

Kelly Meyers

Dermot Mulroney

Colonel Sc...

Ted Danson

J. W. McGraw

Kathy Baker

Ruth McGraw

Tim Blake Nelson

Pat Lafayt...

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@rohrshack

2 yıl önce

Klasik doğayı koruyalım mesajları içeren, oyunculukların ortalama olduğu. vasat duygusal bir film. Duygusal diyorum çünkü ne tam olarak bir dram ne de komedi veya romantik değil bu film.

@dilarakrkmz

4 yıl önce

9.2 / 10

izlerken sanki oradaymış gibi bir soğuk geldi. Çok güzel bir filmdi. Hayvanlarda tıpkı bizim gibiler. Boş zamanınızda izlemeniz gereken bir film. Bir şey kazandırmaz ama içinizde bir şeylerin kıpırdanmasına sebep olur. Belki şu an da bu durumda olan bir balina ailesi daha var ama biz bilmiyoruz.

@piccadilly

8 yıl önce

alaskadaki hayatı tanımamızı sağlayan içinizi ısıtıcak bir film.
SPOILER

Büyük Mucize filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Büyük Mucize filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Büyük Mucize filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL