Örümcek-Adam: Evden Uzakta

(2019)

Spider-Man: Far from Home

Film 2 Saat 9 Dk. Aksiyon, Macera ABD 5 Temmuz 2019

7.5

81 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.5 (301.294 OY)

KONUSU

Film, Endgame’de yaşananlar sonrası tekrardan ayaklarının üzerinde durmaya çalışan Peter Parker’ın, okul arkadaşlarıyla gittiği Avrupa gezisi sırasında Nick Fury’nin gizemli bir görevi üzerine yıkmasıyla gelişen olayları konu ediniyor.

Tom Holland

Peter Park...

Jake Gyllenhaal

Quentin Be...

Marisa Tomei

May Parker

Jon Favreau

Harold "Ha...

 Zendaya

Michelle "...

Jacob Batalon

Ned Leeds

Tony Revolori

Eugene "Fl...

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@purplelizard

11 ay önce

biz başka bişey mi izledik?
S

@serkanaydemir2

11 ay önce

6 / 10

Hollywood artık baydı.

Yani sinemanın kapital kafası artık bıktırdı. Spider Man bildiğin içine edilmiş durumda. Klişenin yeter artık modundan filmden keyif alamadım. En baştan beri neyin ne olduğunu anlıyor insan. Şu niye yok, bu niye yok niye benden daha güçlü kahramanlar gelmiyora verilen cevaplar saçmalık. Yenilmezler fikri bu açıdan saçmalık içeriyor. Dünyayı kurtaracaklar birleşiyorlar. Dünya tehlike altında kimse yok. La kimse de mi yok! Bence ayrı takılma işleri önemli hale gelmeli. Bir de filmde yapılmaya çalışılan bizi herkes izliyor herkesten bir çocuk oyuncu koyalım senaryoya düşüncesi de gereksiz iyi duruyor. Kapalı kadın, Çinli çocuk, Hintli velet falan. Arada sosyal mesaj içerse de genel anlamda beğenmedim. Artık sanat filmlerine yönelmek gerekiyor. Sanatın para için değil de sanat için yapıldığı filmlere bakın derim. Sinemada bu tarz gösteri budalası filmlere para harcamayacağım kısacası. Evde otur izle. Geçsin boş zaman
... Devamı
Hollywood artık baydı.

Yani sinemanın kapital kafası artık bıktırdı. Spider Man bildiğin içine edilmiş durumda. Klişenin yeter artık modundan filmden keyif alamadım. En baştan beri neyin ne olduğunu anlıyor insan. Şu niye yok, bu niye yok niye benden daha güçlü kahramanlar gelmiyora verilen cevaplar saçmalık. Yenilmezler fikri bu açıdan saçmalık içeriyor. Dünyayı kurtaracaklar birleşiyorlar. Dünya tehlike altında kimse yok. La kimse de mi yok! Bence ayrı takılma işleri önemli hale gelmeli. Bir de filmde yapılmaya çalışılan bizi herkes izliyor herkesten bir çocuk oyuncu koyalım senaryoya düşüncesi de gereksiz iyi duruyor. Kapalı kadın, Çinli çocuk, Hintli velet falan. Arada sosyal mesaj içerse de genel anlamda beğenmedim. Artık sanat filmlerine yönelmek gerekiyor. Sanatın para için değil de sanat için yapıldığı filmlere bakın derim. Sinemada bu tarz gösteri budalası filmlere para harcamayacağım kısacası. Evde otur izle. Geçsin boş zamanlar.

Nick Fury karakterinin bir halta yaramaması da bıktırdı Marvel’da. Boş boş dolanıp duruyor.

Aynının aynısı.

@inevitable

11 ay önce

7 / 10

Tam bir görsel şölen. Tom Holland Örümcek Adam içinde çıtasını yükseltmeye devam ediyor. Jake Gyllenhaal genellikle dram türünde oynayan çok beğendiğim bir oyuncu. Lakin böyle bir filmi en güzel şekilde kaldırmayı başarmış.

@tiamath

1 yıl önce

9 / 10

Tom Holland her örümcek adam filminde bu rol için ne kadar doğru seçim olduğunu kanıtlayarak başarısını yükseltiyor. Gerek aksiyon gerek mizahı ve gerek zengin göndermeleri ile yine başarılı bir marvel filmi olmuş. Mysterio karakteri tam hak ettiği gibi yansıtılmış ve JAke Gyllenhaal çok başarılı oynamış. Kesinlikle izlenmesi gereken bir film.

@angelofthelord

1 yıl önce

8.5 / 10

Tobey Maguire'den sonra hiçbir Spider-man'i seveceğimi düşünmüyordum, hep ön yargılı kaldım yeni oyunculara; ama bu film tüm ön yargımı kırdı, gerçekten çok başarılıydı. Klasik bir kötü süper kahraman - iyi süper kahraman savaşı göreceğimi zannediyorum ama öyle olmadı, konusuyla ve gidişatıyla gerçekten seyircinin yüzüne tokatı vuruyor. Gitmenizi öneririm. Hem komik, hem aksiyon dolu, hemde benim gibi eski Spider-man sevdalarını sevindirecek bir film.

@egokterim

1 yıl önce

Sadece Spider-man’i kostümünün içinde görmek bile beni mutlu etse de bu film gerçekten güzeldi. Jack Gyllenhaal tabi ki şaşırtmadı ve çok iyi bir oyunculuk sergiledi. Filmi ayakta tutan şeylerden biri kendisiydi. Filmdeki esprilerin bazıları kahkaha attıracak düzeyde. Detaylara dikkat edildiğini görmek ve bazı göndermelerin olması güzeldi.Tony Stark’ın özlemi film boyunca hep hissettirildi. Ve o sahnelerde gerçekten duygulandım. Mysterio karakterinin filmin başından beri villain olduğunu tahmin etsem de güçlü bir villain olmuş. İllüzyon sahneleri başarılıydı.
SPOILER

Örümcek-Adam: Evden Uzakta filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Örümcek-Adam: Evden Uzakta filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Örümcek-Adam: Evden Uzakta filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL