Yönetmen
|
Theodore Melfi
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mekan Yöneticisi
|
Wes Hagan
, Dan Gorman
, Caroline Nightbird
, Jordan Schmidt
|
Marangoz
|
Roman Weaver
|
Butafor
|
Greg Harmon
|
Sahne Sanatçısı
|
Carol Francoso
|
Set Tasarımı
|
Nathan Krochmal
|
Elektrikçi
|
Jonathan McKeown
, Doug Harmes
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Gary Marcus
|
Orkestra Şefi
|
David J. Krystal
|
Kuaför
|
Al Watson
|
Baş Kuaför
|
Eric Pagdin
|
Set Şefi
|
Lawrence Heap
|
Ses Kayıtçısı
|
Luke Schwarzweller
|
Bilgisayar Grafik Sorumlusu
|
Sean Pollack
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Chris Birdsong
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
Justin Yardley Jones
, Scott Sealock
, Edward Young
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Chad Schroeder
|
Drone Operatörü
|
Louie Northern
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Paula Elins
|
Sanat Bölümü Asistanı
|
Jasmine Alexia Jackson
|
Yardımcı Butafor
|
Angie Woodard
|
Yardımcı Editör
|
Leah Gunter
|
Yapım Sorumlusu
|
Sasha Veneziano
|
Ses
|
Steve Baine
, Brian Bair
, Phil Barrie
, Ian Bender
, David Betancourt
, Derek Casari
, Arif Chagla
, Susan Dawes
, Gina Gyles
, John Harton
, Craig Henighan
, Jesse Johnstone
, R.J. Kizer
, Tom Lalley
, Wayne Lemmer
, David Lucarelli
, Helen Luttrell
, Chris Navarro
, Andy Nelson
, Matthew Nicolay
, Peter Persaud
, Erin Michael Rettig
, Charleen Richards
, Andre Robinson
, Luke Schwarzweller
, Christine Sirois
, John Soukup
, Craig Weintraub
, Mark Wilkening
, Carl Rohrs
|
Teşekkürler
|
Alexander Yves Brunner
, Robert Jacobs
, Bert Ulrich
|
Diğer
|
Allison Schroeder
, Theodore Melfi
, Margot Lee Shetterly
|
Diğer
|
Mac Alsfeld
, Wendy Altman-Cohen
, Kimberly Bailey
, Sean Bankhead
, Wren Boney
, Qualen Bradley
, Stephanie L. Brown
, Chris Butcher
, William Calvert
, Michael Chandler
, June Christopher
, Chip Clanton
, Matt Dunn
, Marty Elfalan
, Chase Fein
, Dann Fink
, Eddie Frierson
, Meaghan Gillenwater
, Kaylie Hamborg
, Doris Hellmann
, Blake H. Hughes
, Katie Jackson
, Gleb Kaminer
, Donna Lynn Leavy
, Beth Li
, Jeffrey J. Marks
, Cathy Marshall
, Terence Mathews
, William McClure
, Adriane McCray
, Jemal McNeil
, Addison Rose Melfi
, Richard Miro
, Shanna Morrow
, Paul Pape
, Devika Parikh
, Juan Pope
, Christina Porter
, Rena Ronson
, Jena C. Sarappo
, Stan Sellers
, Douglas Settles
, Deborah Simmrin
, Brooke D. Singleton
, Warren Sroka
, Sky Stone
, Shane Sweet
, Steve Swisher
, Jaquita Ta'le
, Kirk Thornton
, Carol Tresan
, Greg Tresan
, Timothy Watson
, Bruce Winant
, Denise Woods
, Deonna Young
, Zackary Ballou
, Darin Sahler
, Trisha Wilson
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Bernie Ask
, Terri Dowtin
, Jerry Loudermilk
, Ernest Rydberg
, Doug Wright
|
Editoryal Hizmetler
|
D.C. Cardinali
, Jennifer Chung
, Emma Escamilla
, Leah Gunter
, Craig Hayes
, Thomas Kuo
, Natasha Leonnet
, Ray Ruotolo
|
Kamera Teknisyeni
|
Roger Basquette
, Chris Birdsong
, Marc Casey
, Chris Culliton
, Justin Elder
, Jason Ellson
, Linton Flowers
, Micky Froehlich
, Bruce Giglio
, Jarek Gorczycki
, Doug Harmes
, Jeff 'Moose' Howery
, Stuart Huggins
, Matthew Kelly Jackson
, Justin Yardley Jones
, Bryan Keenan
, Richard Dennis Kinnard
, Jeff LaBaume
, Jonathan McKeown
, Scott Montgomery
, Dan Moore
, Larry Nielsen
, Louie Northern
, Doyle Petty
, Tony Rivetti
, Allen Robinson
, Chad Schroeder
, Scott Sealock
, Hopper Stone
, Austin Swenson
, Aidyn Timothy
, Jordan Tyson
, Riley Wood
, Edward Young
, Pete Chiaramonte
, Marek Bojsza
, Mike Collins
|
Görsel Efektler
|
Stefan Andersson
, Joshua Bailor
, Tanner Bartlett
, Måns Björklund
, Patrick Clancey
, Rif Dagher
, Steve Dinozzi
, Wes Dorough
, Gus Duron
, Brian Fortune
, Anthony Fung
, Blake Goedde
, Robin Scott Graham
, Bryan Haines
, Craig Hayes
, Elliott Jobe
, Nicholas Jackson
, Chris LeDoux
, Mark LeDoux
, Tim LeDoux
, Adam Pere
, Sean Pollack
, Matthew Rappaport
, Charles G. Roberts
, Jason Sanford
, Lania Sitepu
, Joshua D. Stevens
, Dirk Valk
, Jack Van Nuis
, Greg Wadsworth
|
Özel Efektler
|
Mark R. Byers
, Justyn Plath
|
İkinci Birim
|
Dustin Brown
, Jason Inman
, Gary Marcus
, Aric Sabin
, Rafael Sanz
|
Kitap
|
Margot Lee Shetterly
|
Operasyon Yöneticisi
|
Gregory Earls
, Kevin Halloran
, Sasha Veneziano
, Aaron Downing
|
Makyaj Sorumlusu
|
Selena Evans-Miller
, Melissa Forney
, Mario Michisanti
, Eric Pagdin
, Quintessence Patterson
, Beverly Jo Pryor
, Yolanda Sheridan
, Ashunta Sheriff
, Al Watson
, Theresa A. Fleming
, AL Payne
|
Yapım Sanatçısı
|
Wynn Thomas
|
Sinematografi
|
Mandy Walker
|
Müzik
|
Benjamin Wallfisch
, Pharrell Williams
, Hans Zimmer
, Christopher Anderson-Bazzoli
, Sean Barrett
, Johnny Britt
, John W. Chapman
, Chuck Choi
, Meredith Crawford
, Randy Crenshaw
, Richard Ford
, Jeff Gartenbaum
, Kevin Globerman
, Herbie Hancock
, Nayanna Holley
, Clydene Jackson
, Gregory Jamrok
, Steven Kofsky
, David J. Krystal
, Briana Lee
, Edie Lehmann Boddicker
, Stephanie McNally
, Alan Meyerson
, Lucia Micarelli
, Alfredo Pasquel
, Peter Rotter
, Christine Sirois
, Edward Trybek
, Joseph Twist
, Karl Vincent
, Seth Waldmann
, Henri Wilkinson
, Tim Williams
, Catherine Wilson
, Helen Z. Altenbach
, Anton Monsted
|
Üretim Hizmetleri
|
Peter Chernin
, Jamal Daniel
, Donna Gigliotti
, Kevin Halloran
, Ivana Lombardi
, Theodore Melfi
, Kimberly Quinn
, Margot Lee Shetterly
, Jenno Topping
, Mimi Valdes
, Pharrell Williams
, Renee Witt
|
Şive Koçu
|
Denise Woods
|
Yapım Koordinatörü
|
Chip Clanton
|
Set Sağlıkçısı
|
Wren Boney
|
Hayvan Koordinatörü
|
Greg Tresan
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Hans Zimmer
, Benjamin Wallfisch
, Pharrell Williams
|
Işık Asistanı
|
Jarek Gorczycki
|
Yönetici yapımcı
|
Kevin Halloran
, Renee Witt
, Ivana Lombardi
, Margot Lee Shetterly
, Mimi Valdes
, Jamal Daniel
|
Kostüm Sorumlusu
|
Valerie Zielonka
, Dustin Angus
, Cha Blevins
, Marcella Elisa Caudill
, Meredith Coats
, Morgan Dixon
, Paula Elins
, Jordanna Fineberg
, Karen Freed
, Daniel George
, Kaylie Hamborg
, Kendra L. Patterson
, Nora Phillips Pedersen
, Rebecca Napier White
, Ellen Semones
, Bridget Shields
, Fatima Stripling
, Raiyonda Vereen
|
Set Dekorasyon
|
Missy Parker
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Beverly Jo Pryor
|
Baş Kostümcü
|
Cha Blevins
, Dustin Angus
, Ellen Semones
|
Koreograf
|
Sean Bankhead
|
Dublörler
|
Greg Sproles
, Paul E. Short
, Raven-Danielle Baker
, Bethany Levy
, Nathaniel Perry
, Kirk A. Jenkins
, Brandon M. Shaw
, Keith Adams
, Nick DeKay
, Ruth Dalton
, Duke Jackson
|
Sanat Yönetimi
|
Jeremy Woolsey
, Dustin Berry
, James Brothers
, Danny Brown
, Justin Cammer
, Jonathan Dossman
, Stephen Eno
, Nick Forman
, Carol Francoso
, Laurie Garner
, Craig Gilmore
, Amber Goodrum
, Matt Green
, Greg Harmon
, Lawrence Heap
, Jason Alan Hoffman
, Jasmine Alexia Jackson
, William Craig Johnson
, Nathan Krochmal
, Holiday Landa
, Chloe Lipp
, Carla Martinez
, Trevor McNure
, Jenn Moye
, Ky Hoang Nguyen
, Jose F. Garcia Pineda
, John Rodgers
, David Sutton
, Jason Sweers
, Roman Weaver
, Angie Woodard
, Hussein Agamiri
, Joel Klaff
|
Senaryo
|
Allison Schroeder
, Theodore Melfi
|
Görüntü Yönetmeni
|
Mandy Walker
|
ADR Sorumlusu
|
Susan Dawes
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Derek Vanderhorst
, Andy Nelson
, Brian Bair
|
Ses Tasarımcısı
|
Derek Vanderhorst
, Wayne Lemmer
, Craig Henighan
|
Ses Mühendisi
|
Erin Michael Rettig
|
Diyalog Editörü
|
R.J. Kizer
, Helen Luttrell
|
Editör
|
Peter Teschner
|
Yapımcı
|
Donna Gigliotti
, Jenno Topping
, Peter Chernin
, Pharrell Williams
, Theodore Melfi
|
Kostüm Tasarımı
|
Renee Ehrlich Kalfus
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Wynn Thomas
|
Steadicam Operatörü
|
Jason Ellson
|
Dublörler Koordinatörü
|
Keith Adams
|
Oyuncu Seçimi
|
Victoria Thomas
, Jackie Burch
, Andrea Craven
, Vashti Denise
, Bonnie Grisan
, Tamara Hunter
, Ashley Lambert
, Bill Marinella
|
Set Kostümcüsü
|
Kendra L. Patterson
, Fatima Stripling
, Meredith Coats
, Rebecca Napier White
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Stefan Andersson
, Chris LeDoux
|
Ses Mikseri
|
Matthew Nicolay
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Bonnie Grisan
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Chloe Lipp
|
Dijital Ortam
|
Thomas Kuo
|
Senaryo Süpervizörü
|
Gail Hunter
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Danny Brown
|
Makyaj Sanatçısı
|
Quintessence Patterson
, Selena Evans-Miller
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Melissa Forney
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Jason Sanford
|
Kameraman
|
Micky Froehlich
|
Işık Şefi
|
Chris Culliton
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Mark R. Byers
|
VFX Sanatçısı
|
Rif Dagher
|
Set Fotoğrafçısı
|
Hopper Stone
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Yolanda Sheridan
, Ashunta Sheriff
|
Ses efektleri Editörü
|
Phil Barrie
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Wayne Lemmer
|
Müzik Editörü
|
Catherine Wilson
, Richard Ford
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Jason Inman
|
Genel
|
David Betancourt
, Jason Sweers
, Steve Baine
, Tony Rivetti
, Christine Sirois
, Chris Navarro
, Mark Wilkening
, Larry Nielsen
, Marc Casey
, Peter Persaud
, Louie Northern
, Matthew Kelly Jackson
, Linton Flowers
, Peter Teschner
|