Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden 2016

Teenage Mutant Ninja Turtles: Out Of The Shadows

6

35 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6 (63.879 OY)

Süre

1 Saat 52 Dk.

Yönetmen

KONUSU

Uzun bir aradan sonra 2014'te yeniden sinema perdesine dönen 4 genç Ninja kaplumbağanın öyküleri devam ediyor. İlk filmde birlik olup ezeli düşmanları Shredder'ın planlarını alt eden kaplumbağalar New York şehrini koruma görevini daha da deneyimli olarak sürdürüyor.

Megan Fox

April O'Neil

Stephen Amell

Casey Jones

Will Arnett

Vernon Fenwick

Laura Linney

Chief Vincent

Noel Fisher

Michelangelo

Jeremy Howard

Donatello

SPOILER

TÜM YORUMLAR (6)

@vfv yazdı...

Çar, 19 Eki 2016, 18:09 (1 yıl önce)

Michael Bay İsminden başlamalıyız. Gerçekten büyük bir isim. Belki sanatsal filmler sunmuyor Belki de entel sinemacılar tarafından eleştiriliyor fakat bence çok başarılı bir yönetmen. Yönetmiş Oldugu Kaya(The rock), Pearl Harbor, Ada, Armageddon, Transformers serisi ve Zor kazanç gibi filmlerinin yanında yapımcılıgını üstlendiği bir çok yapımda da onun sihirli dokunuşlarını hissedebilirsiniz. İşte Ninja Kaplumbagalar onlardan biri. Michael Bay ın yapımcılıgını üstlendiği ve Megan Fox un oynadıgı ilk film çok başarılıydı ve çok tuttu. Bu film ise ardından gelen devam filmi olarak beni gayet tatmin etti. Zaman zaman Komik. Zaman zaman aksiyonu tavan yapan film Makul seviye de sürükleyici. İlk film daha iyiydi ama bu da tavsiye edilebilir. 10/ 7.0

@sinebiyat yazdı...

Paz, 09 Eki 2016, 18:28 (1 yıl önce)

Filmin ilk yarısı ne kadar kötüyse ikinci yarısı da o kadar iyi. Sanki filmi iki ayrı yönetmen çekmiş gibi. Bunda sanırım yapımcı Michael Bay'in filme müdahalesinin de olumsuz etkisi var. İkinci yarıda filme müdahalesi azalmış olmalı. Yine de ilk filmden daha iyi. Rocksteady, Beebop, Krang gibi beklediğimiz karakterlerin filmde yer alması sevindirici olsa da tam olarak beklediğimiz bunlar değildi. Mizah unsurları zaman zaman rahatsız ediciydi. Abartılı geldi. Casey Jones'un polis olması değişik ve iyi bir düşünce olmuş.  Filmin asıl kötü yanına gelince; yahu bu filmin adında 'Ninja' kelimesi geçiyor, e hani nerede Uzakdoğu dövüş sanatları?!? Kült olabilecekken çerezlik olarak kalmış bir film. 

@birkasikyok yazdı...

Pzt, 05 Eyl 2016, 00:50 (1 yıl önce)

7 / 10

İlk filme nazaran daha iyi. Artık teenage degiller yetişkin oldular :)

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI