5.4

26 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.1 (65.154 OY)

KONUSU

Yaşadıkları Angel Grove adlı küçük kasabanın ve tüm Dünya’nın bir uzaylı tehdit tarafından ortadan kaldırılmak üzere olduğunu öğrendiklerinde olağanüstü bir güç haline gelmeleri gereken beş sıradan genci anlatıyor. Kader tarafından seçilen kahramanlar, gezegeni kendilerinden başkasının kurtaramayacağını fark ederler ancak bunu yapmak için, gerçek hayattaki sorunlarının üstesinden gelmek zorunda kalacaklardır ve sonucunda Power Rangers olarak bir araya geleceklerdir.

Dacre Montgomery

Jason Lee ...

Naomi Scott

Kimberly H...

RJ Cyler

Billy Cran...

Becky G

Trini / Th...

Ludi Lin

Zack Taylo...

Bill Hader

Alpha 5 (v...

Elizabeth Banks

Rita Repul...

SPOILER

TÜM YORUMLAR (3)

@rinustalarin yazdı...

Per, 21 Eyl 2017, 23:30 (10 ay önce)

3.5 / 10

Bence bir ergen filmini yapmanın da bir alt sınırı olmalı. Gerçekten yani bunun bir konseyi olmalı ve o konsey piyasaya çıkacak böylesine çocukça yazılmış senaryoların beyazperdede izleyiciyle buluşmasını engelleyecek.   Oyunculuk desen eh, müzikler yaratıcılıktan uzak, diyaloglar ise... yok okonuya girmeyeceğim. Küfürsüz anlatamam.   Yahu bir de sürekli ağır çekim nedir. Süper kahraman filmlerinde benim açımdan en önemli şey giriştir. yani bir kahramanın kendini ilk gösterişi ya da bir oluşumun ne bileyim bir gizli silahın. Hani sürpizli gösterirsin ama girişi etkileyici olur. Burada ilk dönüşüm, ilk zortlara biniş sonra ilk zortlama sahneleri... hani hakkaten hepsi ZORT olmuş. maytii zorting pağvır reyncırs bu film ya. Nerede kağıttan evlerin elle idare edilen oyuncak robotlarla yıkıldığı diziler. En azından derin bir muhabbet vardı ortada bu filmle kıyaslayınca.   ZORanTina!!!! 35/100

@shamur-musti yazdı...

Pzt, 19 Haz 2017, 18:30 (1 yıl önce)

5 / 10

Beklediğim etkiyi vermedi. Ara ara komikti. aksiyon var ama ne bileyim olmamış ya. Daha iyi birşey beklerdim. Replikler basit. Zenci çocuk korkak mı değil mi belli değil. Rozetleri bulduklarında 5. kız bi anda nereden çıktı geldi hiç fark etmedim. İzlenebilir ama büyük bi beklenti içinde olmayın.

@ayktzn yazdı...

Cum, 16 Haz 2017, 01:15 (1 yıl önce)

3.6 / 10

Ergenler dünyayı kurtarırkene. Bu hikayelerin bir geçmişi var, boyle alelaceleye getirilmesi mantiksiz oluyor. Devami gelecek gibi izlenimler vermişler filmin sonunda umarim daha düzgün gelir ya da gelmesin israf.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Power Rangers filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Power Rangers filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Power Rangers filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI