7.2

15 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.3 (22.312 OY)

KONUSU
Maria ve Ingvar, İzlanda'daki bir çiftlikte koyun sürüleriyle birlikte yaşayan bir çiftir. Onların hayatı, gizemli bir kuzu bulmalarıyla bambaşka bir hal alır. Çift, yeni doğan kuzuyu yanlarına alıp, onu büyütmeye karar verir. Kuzunun ailelerine katılması, çifti fazlasıyla mutlu eder ancak çok geçme ... Devamı
Maria ve Ingvar, İzlanda'daki bir çiftlikte koyun sürüleriyle birlikte yaşayan bir çiftir. Onların hayatı, gizemli bir kuzu bulmalarıyla bambaşka bir hal alır. Çift, yeni doğan kuzuyu yanlarına alıp, onu büyütmeye karar verir. Kuzunun ailelerine katılması, çifti fazlasıyla mutlu eder ancak çok geçmeden hayatları alt üst olur.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@volkk

2 ay önce

Öncelikle süresi çok uzun. Kısa filmlik bir senaryoya sahip bana göre. Özgün bir senaryo. Bir ilk filmin eksilerine sahip fakat genel anlamda eli yüzü düzgün. Alt metin ve metofor arayanlar olacaktır. Aramasınlar. Yok çünkü. Son derece basit bir hikayesi var. Sabırlı izleyiciler için farklı bir deneyim olabilir.

@betelgeuze

2 ay önce

Bu nasıl bir hayal gücü ? Kafalar uçuk :) Çok sıra dışı ve oldukça garip bir festival filmi. Genel olarak değerlendirdiğimde beğenmedim. Noomi'de filmi kurtarmıyor. Tek beğendiğim İzlanda'nın doğa manzaları. Herkese de hitap edeceğini düşünmüyorum.

@furkankavak

2 ay önce

7.5 / 10

İzlanda coğrafyası, beyaz geceler, fantastik olaylar…

@herexia

4 ay önce

filmi zar zor bitirdim, diyalog fazla yoktu. filmin görüntüleri ve atmosferi güzeldi sadece.
bu filmde kullanılan metaforu çok anlamadım, bir aile köyde yalnız başına yaşıyorlar çocukları daha önce ölmüş tek bildiğim bu, neyse günün birinde bir kuzunun yavrusunu çalıyorlar ve onu çocukları gibi büyütüyorlar ve sonra olaylar gelişiyor. anne kuzu yavrusunun peşine düşüyor ana karakterimiz maria bu anne kuzuyu öldürüyor sonrasında olanlar oluyor.
SPOILER

Kuzu filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Kuzu filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Kuzu filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL