Sakın Dinleme

(2020)

Voces a.k.a Don't Listen

Film 1 Saat 37 Dk. Dram, Korku ispanya

6.6

11 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.1 (8.250 OY)

KONUSU
Daniel, Sara ve 9 yaşındaki oğulları Eric yeni bir eve taşınırlar. Onların haberi yoktur ama taşındıkları evin kötü bir ünü vardır. Mahallelerinde seslerin evi adıyla anılan eve taşınmışlardır. Bunu ilk fark eden küçük oğulları Eric olacaktır fakat bir süre sonra evin havuzunda ailesi tarafından ölü ... Devamı
Daniel, Sara ve 9 yaşındaki oğulları Eric yeni bir eve taşınırlar. Onların haberi yoktur ama taşındıkları evin kötü bir ünü vardır. Mahallelerinde seslerin evi adıyla anılan eve taşınmışlardır. Bunu ilk fark eden küçük oğulları Eric olacaktır fakat bir süre sonra evin havuzunda ailesi tarafından ölü bulunacaktır. Danial ve Sara bu olaydan sonra üzüntüden yıkılırlar ve bu evde daha fazla kalmak istemediklerini fark edip, evi satmaya karar verirler. Bir süre sonra araları gerek yaşadıkları olaylardan gerek psikolojik durumlardan dolayı bozulur ve Sara evden gitmeye karar verir. Daniel ona bir ses kaydı gönderir fakat ses kaydında ölen oğulları Eric’in sesi de duyulmaktadır. Bu olaydan sonra Daniel bu tür doğa üstü ve paranormal olaylarda uzman olduğunu söyleyen German Redondo ile temasa geçer.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@paranoidea

2 ay önce

Gördüğünüz duyduğunuz eski ıssız ev konulu korku-gerilim filmi klişelerini toplayın. Bu filme eşit. Kötü değil de... Vasat işte.

@nika_boronina

2 ay önce

6.3 / 10

Süpriz son- İspanyol korku ile birleşince çerezlik bir yapım ortaya çıkmış. Not; Amityville (The Amityville Horror 2005) esintileri gördüm.
SPOILER

Sakın Dinleme filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Sakın Dinleme filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Sakın Dinleme filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL