6.3

27 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.1 (18.447 OY)

Süre

2 Saat 28 Dk.

Yönetmen / Senarist

KONUSU

Kocası ve çocuklarıyla mutlu, sıradan bir yaşam süren Liz'in hayatı, kasabaya yeni bir din adamı gelmesiyle kabusa döner. Pederin görevini yapmaya başlamasıyla Liz ve ailesi büyük bir tehlike altına girer. İşlemediği bir suçun sanığı olan Liz, bir yandan ailesini hırslı ve intikam almak isteyen pederden korumaya çalışırken, bir yandan da içinde bulunduğu durumdan kaçış yolu bulmaya çalışacaktır. 

SPOILER

TÜM YORUMLAR (5)

@michail-haneke yazdı...

Cum, 12 Oca 2018, 21:58 (4 ay önce)

Saçmalık,çok çok kötü,inandırıcılık sıfır, jon snow var dedik gerizekalı bi kovboy çıktı o da  :)

@wrong yazdı...

Cmt, 27 May 2017, 02:12 (1 yıl önce)

Sahte peygamberler yani din tüccarlığı ne yazık ki bitmeyecek sanırım ömür sürdükçe. Varoluştan bu yana yasak elma kadın/erkek münasebetinin haramlığı ve hala süren ya şeytan ya da meleksin kavrayışı sürmüyor mu? Dini eleştirirken gerçek masumiyet ve arayışı da sunuyor bu film. Yabana atılacak bir film değil çünkü bazı filmler seyirlik değildir sadece, izlenip geçilemezler. Kurguda aşırı tesadüfü kaderciliğe bağlıyorum. Rahatsız olacağınız ama izlemeniz gereken bir film bence. Kadına ve toplumsal bazı ritüellere bakış açısı değişebilir. Vay arkadaş Hristiyanlar işte bunu iyi yapıyorlar hakikaten öz eleştiri var alkışlıyorum. Ayrıca filmin müziği çok iyi. Soundtrack filmi film yapan en önemli şeylerden biri sanırım.

@asdf-13 yazdı...

Cmt, 01 Nis 2017, 22:22 (1 yıl önce)

7 / 10

Filmde işleniş ve oyunculuk gayet kaliteliyken senaryo da öyle saçmalıklar ve boşluklar bulunuyor ki, izlerken çok kez yönetmen tarafından trollendiğim hissine kapıldım. Buna rağmen izlediğime pişman değilim. Gergin atmosferi, vahşet sahneleri, kamera kullanımı ve guy pearce gibi etkenler sayesinde keyifle izledim. Daha iyi bir senaryo ile bu yönetmenin yeni bir filmini izlerim umarım.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Brimstone filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Brimstone filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Brimstone filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI