VİZYONDA

7

21 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.2 (383 OY)

Vizyon Tarihi

15 Şubat 2018

Tür

Dram

Ülke

Türkiye

Yönetmen

Senaristler

Ümit Ünal

KONUSU

Neslihan (Demet Evgar) hayatını kocasına ve evine adamıştır. İstanbul'da doğup büyüdüğü halde, kocasının işi yüzünden hayatını Anadolu kasabalarında geçirmiştir. Yıllardır çok sakin, hiçbir olağanüstü olay olmayan uzak taşra şehrinde yaşamaktadırlar.Neslihan utangaç, sevimli bir kadındır. Günü akşama ne pişireceğini düşünerek geçer. Çok da iyi bir aşçıdır. Kocası aile dostları, Neslihan'ın yemeklerine çok düşkündür. Neslihan'in çevresindekilerin esrarengiz ölümü tüm gözleri ona çevirir. Şehre yeni atanmış, çok zeki, Amerika'da eğitim görmüş, hırslı ve genç bir komiser, Neslihan'ın bir şeyler çevirdiğini ve peş peşe cinayetlerde parmağı olduğunu anlar ama bir türlü gerçek bir kanıt bulup Neslihan'ı yakalayamaz. Neslihan her cinayetten tereyağından kıl çeker gibi, son derece masum hafif çatlak görünerek sıyrılmayı başarır.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (4)

@sedatgrlic yazdı...

Per, 01 Mar 2018, 01:13 (4 ay önce)

10 / 10

mükemmel! Bu filmi daha iyisi çıkana kadar senenin en iyi türk filmi ilan ediyorum.

@senadir yazdı...

Pzt, 26 Şub 2018, 21:29 (4 ay önce)

Demet Evgar güzel oynamış , film de yer yer güldürüyor , seri katilin tanımı bu muydu diye bakmak zorunda bıraktı beni film. Ümit Ünal filmlerinde genel olarak çok bir beklentim olmuyor , oyunculuk genelde de hep iyi oluyor , bu da iyi olmuş. Ama iz bırakacak türden bir film değil. Bıraksa bıraksa tat bırakır.

@theblondesalad yazdı...

Sal, 20 Şub 2018, 19:23 (4 ay önce)

Demet Evgar?ın oyunculuğu gerçekten şahaneydi, film toplumda kadının yerini sorgulatıyor ve bunu çok güzel bir şekilde yapıyor kanımca ben çok beğendim ülkemizden böyle farklı yapıtlar zaten zar zor çıkıyor ve çıkanı da eleştirip gurur kırmaya gerek olmadığını düşünüyorum, bence gayet güzel bir iş olmuş ve son olarak; Bana kazandırdığı o muhteşem şarkı için milyon kere minettarım. Gaye Su Akyol - Biliyorum

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Sofra Sırları filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Sofra Sırları filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Sofra Sırları filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI