Cumali Ceber: Allah Seni Alsın 2017

0.1

25 OY
PUAN VER
5

IMDb: 1.3 (34.388 OY)

Vizyon Tarihi

9 Ağustos 2017

Süre

1 Saat 40 Dk.

Ülke

Türkiye

KONUSU

Emekliliğine bir gün kala patronunu dövünce işten atılan Cumali, aynı zamanda çocuklarının kumar borcu olduğunu öğrenir. Cumali çocuklarına sinirlenip onları okuldan almaya karar vermişken şans kapısını çalar ve ailece kendilerini güzel bir otelde tatil yaparken bulurlar. Tatilde müşterilerden birine aşık olan Cumali oteli cumbüş alanına çevirir. Tam da bu sırada otel ciddi bir denetimden geçmektedir. 

POPÜLER YORUMLAR

SPOILER

TÜM YORUMLAR (12)

@pam-ekho yazdı...

Pzt, 25 Ara 2017, 23:27 (7 ay önce)

BU BİR KABUS OLMALI !!! https://boxofficeturkiye.com/haber/cumali-ceber-2-nin-vizyon-tarihi-belli-oldu--1121

@noumena yazdı...

Çar, 13 Eyl 2017, 16:57 (10 ay önce)

0.1 / 10

Yahu madem hiç hayalgücünüz yok gidin uyarlama yapın Hindistan'dan Kore'den. Böyle konusuz leş filmler çekerek utanmıyorsunuz da. Bunları izleyen çocuklar/ergenler ileride külhanbeyi olacak. Psikolojiye etkileri daha fragmandan belli. Bir ebeveyn çocuğunu bu filme götürüyorsa diyecek bir şey yok aslında. Vatandaşı olmasan eğlenceli ülke tanımı işte..   Çocuklar üzerinden voleyi vurmaya çalışan o vine öküzü de bir yerlerine kına yaksın. O kazandığın paraları keyifle harcayama emi..

@sinebiyat yazdı...

Sal, 12 Eyl 2017, 23:21 (10 ay önce)

Sitede 'İzlememe Listesi' veya 'Asla İzlemem' listesi olması gerektiğini anlamamı sağlamış filmdir. Fragmanına bile 15 - 20 saniye katlanabildim. Recep İvedik bile bunun yanında Jean Luc Godard filmi gibi kalır. Dünya komedi sinemasına Arabesk, Tosun Paşa, Hababam Sınıfı, Kibar Feyzo, Namuslu ve daha nice klasikleri vermiş olan Türk Komedi Sineması'nın son hali bu mu şimdi! Seviyesi düşen, cahilliği yükselen Yeni Türkiye'nin yeni komedisi... Yazık! Bir alıntıyla yazımı bitiriyorum: "Bir insanın nasıl güldüğünden terbiyesi, neye güldüğünden zeka seviyesi anlaşılır" Mevlana.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Cumali Ceber: Allah Seni Alsın filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Cumali Ceber: Allah Seni Alsın filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Cumali Ceber: Allah Seni Alsın filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI