Colombia magia salvaje

(2015)

Film 1 Saat 34 Dk. Belgesel Kolombiya

7.3

2 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.3 (1.237 OY)

KONUSU
Kolombiya Vahşi Büyüsü çoğu insan tarafindan hala tanınmayan büyüleyici bir ülkenin çeşitliliklerini tanımaya ve keşfedilmemiş manzaralara izleyicileri götüren bir maceradır. Topraktan, sudan ve havadan toprağımızın daha önce hiç filmi çekilmediğinden, Kolombiya Vahşi Büyüsü ülkede gerçekleştirilen ... Devamı
Kolombiya Vahşi Büyüsü çoğu insan tarafindan hala tanınmayan büyüleyici bir ülkenin çeşitliliklerini tanımaya ve keşfedilmemiş manzaralara izleyicileri götüren bir maceradır. Topraktan, sudan ve havadan toprağımızın daha önce hiç filmi çekilmediğinden, Kolombiya Vahşi Büyüsü ülkede gerçekleştirilen doğal dünyanın en coşkulu bir band kaydıdır.

Başarı Grubu tarafından davet edilen sinemacılar son teknoloji ekipmanlarıyla donatılarak coğrafi konumu ve biyoçeşitliliği ile kendine özgü olan bu memleketin tarihini anlatmak için 20 ekosistemi ve 85 yeri keşfetmek için maceraya çıktılar. 90 dakikada her seyirci, Malpelo adasında Büyük Okyanusun derinliklerine girip Chocoda Utrianın Körfezine yıldan yıla varan balinaların gelişiyle gözleri kamaşacak. Hem de Santa Martanın Karlı Dağlarında Kayıp Şehrin izlerini takip edip El Cocuyda Güney Amerika Akbabası condorun uçuşuna eşlik edebilecekler.

YORUM YAZ

SPOILER

Colombia magia salvaje filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Colombia magia salvaje filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Colombia magia salvaje filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL