Yılbaşı Gecesi

(2022)

New Year's Eve

Film 2 Saat 22 Dk. Komedi Türkiye 30 Aralık 2022

VİZYONDA

6.1

60 OY
PUAN VER
5

Imdb: 5.9 (3.127 OY)

KONUSU
Pandeminin sonlarına yaklaştığını umarak uzun bir zaman sonra tüm sevdikleriyle bir arada Yılbaşı Gecesi’nde buluşmaya hazırlanan Didem’in yılbaşı sabahında aldığı tatsız haberle başlayan filmde Ozan pandemi süreci boyunca eve hapsolmuş olan eşinin günlerdir özenerek hazırlandığı Yılbaşı Gecesi’ni k ... Devamı
Pandeminin sonlarına yaklaştığını umarak uzun bir zaman sonra tüm sevdikleriyle bir arada Yılbaşı Gecesi’nde buluşmaya hazırlanan Didem’in yılbaşı sabahında aldığı tatsız haberle başlayan filmde Ozan pandemi süreci boyunca eve hapsolmuş olan eşinin günlerdir özenerek hazırlandığı Yılbaşı Gecesi’ni kötü geçirmemesi adına, çareyi sitedeki komşularını kapı kapı gezerek partiye çağırmakta bulur. Günlerdir sevdikleriyle birlikte Yılbaşı Gecesi’ni kutlamayı hayal ederken son anda ilan edilen sokağa çıkma yasağı Didem’in tüm hayallerinin yıkılmasına sebep olur.

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@normajeane

1 hafta önce

5 / 10

Aile Arasında filminden sonra beklentiyle izlediğim korkunç bir film. Gülse Birsel’e çok saygı duyarım. Acaba o da izleyiciye mi saygı duysa artık. 2000’lerin espri anlayışından sıyrılabilse keşke. Anıra anıra bağıran, üzerine zorla iliştirilmiş gibi duran yapay karakterlerin devri geçti bence. Biraz mizah anlayışını geliştirmesini çok isterim. Zira çok üzülüyorum kendisine. Filmin en itici karakterleri sıralamam: İrem Sak, Büşra Pekin, Derya Karadaş. Neyse ki yılbaşım bu filmi izleyecek kadar kötü geçmedi. Biraz kötüydü. Bu çok kötü.
Filmi yarıda bırakmadığıma çok pişmanım. Bir umut diye diye filmi bitirdim. Evet, beklenti üzer. Vasat bir film.

@ustilago

2 hafta önce

o dolma kalemi artık yavaşça masanın üstüne bırak.

@samsaara

3 hafta önce

5.5 / 10

Gülse birselin yazdığı en iyi film olmasa da bence keyifli vakit geçirmek için ailecek izlenebilecek güzel bir film. Yine karakterler muhteşem. Gülse Birsel'in filmlerinde en sevdiğim şey karakterler oluyor her zaman. Bu filmde de yine karakterler çok iyiydi.

@seftali

3 hafta önce

7.5 / 10

Çok komik mi değil ama eğlenceli bir film, izlerken sıkılmazsın. Karakterler çok iyi ama tam herşey tırmanıp patlayacağı nokta sönük kalmış.Biraz daha arttırabilirdi ama bir kendini kısıtlama var anlatımda bence.irem sak’ın duy beni’yi söylediği sahneye ise baya güldüm.

@zenobiaa

3 hafta önce

8.3 / 10

ayta sözerinin sahnelerinde koptum hahahaha

@volkk

1 ay önce

Fragmanı bu kadar berbat olan bir film kim bilir ne kadar berbattır düşünemiyorum.

@volkk

2 ay önce

2021 yapımı Huit Rue de l'Humanite filminin çakması. İzlemenizi tavsiye ederim. Afiş evlere şenlik bu arada.
SPOILER

Yılbaşı Gecesi filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Yılbaşı Gecesi filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Yılbaşı Gecesi filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL