Yönetmen
|
Luke Greenfield
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ADR Editörü
|
Cate Montana
|
Yapım Muhasebecisi
|
Michael DeSantis
|
Ses Mikseri
|
Mark Weingarten
, Jonathan Gaynor
|
Jenerik Mikser
|
Casey Stone
|
Editör Yardımcısı
|
Darrin Roberts
|
Steadicam Operatörü
|
Mark Goellnicht
|
VFX Sanatçısı
|
Matthew Hackett
, Anton Tsolov
, Jessica Wan
, Jaemin Lee
, Genevieve Camilleri
, Thompson Conradi
, Zofie Olsson
, Danielle Norgate
, Peter Hart
, Russell Porchia
, Ivan Girard
, Esdras Prudente
, Christoffer Hulusjö
, David Chen
, Tyler Heckman
, Adam Deutsch
, Adina Wernstedt
, Jenny Bichsel
, Zach Zao
, Steve Ross
, Alvin Keung
, Carey Remillard
, Jamie Kawano
, Chelsea Marie Elliott
|
Boom Operatörü
|
Timothy Cargioli
, Zach Wrobel
|
Set Kostümcüsü
|
Kendra L. Patterson
, Les Morgan
, Rebecca Napier White
, Erinn Knight
, Alexis Steinman
, Joey Perla
, Connie Pierce
|
Birim Reklamcısı
|
David Linck
|
Ses Donanım
|
Maaike Snoep
, John Evans
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Taraja Ramsess
, Hank Curtis
, Todd Sargent
, Christopher Padilla
, Justin C. Hosp
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Heather R. Dumas
|
Set Dekorasyon Satın Alma Sorumlusu
|
Monika van Schellenbeck
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Christine Kromer
|
Yapım Sorumlusu
|
Damiana Kamishin
, Paul Davis
|
Butafor
|
Scott Maginnis
, Jason Davis
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Lewis Goldstein
|
ADR Ses Oyuncu Seçimi
|
Bruce Winant
, Dann Fink
|
2. Birim Görüntü Yönetmeni
|
Richard Crudo
|
Yardımcı
|
Christopher Kelly
|
Kostüm Tasarımı
|
Debra McGuire
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Rosemary C. Cremona
, Kristen Ploucha
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Jeremiah Samuels
|
Elektrikçi
|
David Elwell
, Brandon Crawford
, Cris Toebben
, Michael Stippich
, Jeff Harkes
, Skip Leger
, Michael A. Francisco
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Alexis Wiscomb
, Lily Gwyer-Miller
|
Dublörler
|
Jennifer Badger
, Raven-Danielle Baker
, Emily Brobst
, Chris Bryant
, Jeff Chase
, Sarah Reagin
, Wally Crowder
, Alan D'Antoni
, Nick DeKay
, Nick Epper
, Christian J. Fletcher
, Thirl Haston
, Kanan Hooker
, Robert Anthony Jacobs
, Eli Jane
, Mandy Kowalski
, Anderson Martin
, Michael McCormick
, Tony McFarr
, David M. Morizot
, Matthew Austin Murray
, Audi Resendez
, Steven Ritzi
, Andy Rusk
, Anthony Vincent
, David Alessi
, Reggie Jackson
, Hunter Crowder
, Alex Duke
, Gregory D. Santoro
, Robert Jacobs
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Jason Petty
|
Şef
|
Tom Huston
, Juan Ruben Nava
|
Baş Ressam
|
Julie Stoner
|
İnşaat Formeni
|
Tommy R. Bruce Jr.
|
Sanat Bölümü Asistanı
|
Max Fisher
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Shayna Rasin
|
Ressam
|
Trent Hevener
, Carol Francoso
, Rondro Boney
, Kelsey Fowler
, Katina Parham
, Brent Cloud
, Jarrod Allen Segers
, Shannon Stecyk
, Eric Trigleth
, Kristina White
, Renee Lesselroth
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
Andre Sobczak
, Ben Warren
, Anthony L. Jacobs
|
1. Kamera Asistanı
|
Jon Jung
|
Yükleyici
|
Ryan Abrams
, Michael Kim
|
Set Şefi
|
Frank A. Raffa Jr.
|
Film Araç Koordinatörü
|
Nathan May
, Julio Palomino
|
Set
|
Ryan Nelson
, Kerry Rawlins
, Mike Sannuti
, Kevin Culligan
, Ryan Carnahan
, Matt McCarthy
, Geoff Bremner
, Juvonn D. Daves
, Jon 'Manblood' Browner
, Bill Luna
|
Post Prodüksiyon Asistanı
|
Matthew Roozen
, Adam Dicterow
|
Ulaşım Şefi
|
John Schisler
, Paul Saunders
|
Butafor yapımcısı
|
Brian Peterson
, Robin Jones
, Thibault Tosseram
, Allen Bagley
, Gary Johnson
, Jerry Davenport
, Marshal Davenport
, Chris Lovern
, Scott Deadwyler
, Stephen Ostien
, Phillip Dean
, Damon B. Fishback
, Brian Tinsley
, Dalton Fishback
, Shane Thomas
, Damon Fishback II
, Jeff Tolley
, Terry W. Holmes
, Jennifer Hutchins
, Carol Vogel
, William Ted Williams
|
Yardımcı Ses Editörü
|
Linzy Elliot
|
Video Assist Operatörü
|
Richmond G. Cogswell
|
Kamera Yükleyici
|
Oren Malik
, Kyle Kimbriel
|
1. Yardımcı Editör
|
Keith H. Sauter
|
Yer Seçici
|
Mark Cottrell
, Caleb Hinshaw
|
Yardımcı Butafor
|
Sean MaComber
, Amy Giedraitis
, Amanda Ward
, Tommy Gutman
|
Işık Asistanı
|
Chad Schroeder
, Ron Newburn
|
Dolly Sorumlusu
|
Steven Hubbell
, Pete Asidilla
, Dwayne Barr
, Matt Byrnes
|
Yönetici yapımcı
|
Nicholas Thomas
, Jeremiah Samuels
, Aditya Sood
|
Editör
|
Bill Pankow
, Jonathan Schwartz
|
Oyuncu Seçimi
|
Nancy Foy
, Christian Kaplan
, Mark Fincannon
, Dann Fink
, Rose Locke
, Jack Montague
, Kris Redding
, Bryan Riley
, Bruce Winant
, Kimberly Wistedt
, Kathryn Zamora-Benson
, Alexa L. Fogel
, Christine Kromer
|
Müzik Editörü
|
Greg Hayes
, Dan Evans Farkas
, Larry Mah
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Dawn Brooks Macleod
, Katherine Soares
, Sarah McCulley
, Trevor Wyatt
|
Dış Sesler Editörü
|
Tom Ryan
, Wen Hsuan Tseng
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Bruce Woloshyn
, Jim Rider
|
Kostüm Sorumlusu
|
Joseph T. Mastrolia
, Sara Cobbeldick
, Shelby Davis
, Myra N. Foy
, Catherine Hahn
, Erinn Knight
, Les Morgan
, Kendra L. Patterson
, Rebecca Napier White
, Bridget Shields
, Deborah Myles Davis
, Connie Pierce
|
Diyalog Editörü
|
Jac Rubenstein
, Max Greene
|
Ses Editörü
|
Max Greene
, Sean Garnhart
, Larry Mah
|
Set Fotoğrafçısı
|
Frank Masi
|
Senaryo Süpervizörü
|
Wilma Garscadden-Gahret
|
Sorumlu ADR Editörü
|
Cate Montana
|
Dublörler Koordinatörü
|
Steven Ritzi
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Brett Dowler
, Wendy Garfinkle
, Shaina Holmes
|
Görsel Efekt Editörü
|
Jennifer Pearson
, Pinar Comezoglu
, Christian Madera
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Teressa Hill
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
David Fletcher
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Kimberly Jones
, Elena Arroy
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Lewis Goldstein
|
Senaryo
|
Luke Greenfield
, Nicholas Thomas
|
Görüntü Yönetmeni
|
Daryn Okada
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Nicholas Mastandrea
, Jason Blumenfeld
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Christophe Beck
, Jake Monaco
|
Prodüksiyon Tasarım
|
William Arnold
|
Set Dekorasyon
|
Jennifer M. Gentile
|
Başlık Tasarımı
|
Randall Balsmeyer
|
Yapımcı
|
Simon Kinberg
, Luke Greenfield
|
Set Tasarımı
|
Justin O'Neal Miller
|
Sanat Yönetimi
|
Timothy David O'Brien
, Jamie Archer
, Matthew Butler
, Michelle Caruso
, Hank Curtis
, Jason Davis
, Ben Dishun
, William Anthony Duncan
, Carol Francoso
, Karen Gerbs
, Amy Giedraitis
, Craig Gilmore
, Patrick S. Johnson
, Ryan Kutch
, Sean MaComber
, Chuck McCourt
, Justin O'Neal Miller
, Frank A. Raffa Jr.
, Anna Ragghianti
, Lauren Rosenbloom
, Thibault Tosseram
, Monika van Schellenbeck
, Amanda Ward
, Heather R. Dumas
|
Diğer
|
Randall Balsmeyer
, Wren Boney
, Ericka Bonilla
, Susannah Brengel
, Blanca Camacho
, John Carrafa
, Paul O. Davis
, Michael DeSantis
, Jessica Drake
, Fred Duffer
, Matthew Eldridge
, Brandon Folsom
, Jeff Glover
, Nicholas Guest
, Gabriel Gutiérrez
, Brandon Michael Hale
, Emily Hoang
, Phyllis Johnson
, Royce Johnson
, Jim Lanier
, Yana Collins Lehman
, Selenis Leyva
, David Linck
, Cathy Marshall
, Dan McCabe
, Daniel A. Parker
, Shirley Rumierk
, Sandy Rustin
, Jordan M. Sloane
, Michael C. Smith
, Michelle Stevens
, Faith Strongheart
, Stan Swofford
, Steven Tolbert
, Jeffrey Omura
, Gabriella Fanuele
, Raymond Bulinski
, Christopher Hamblin
|
Yapım Sanatçısı
|
William Arnold
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Don Baer
, Connie Biles
, Nathan May
, Thomas McGoldrick
, Norman J. Morton
, Javier Zaizar
, Don Violett
|
Mekan Yöneticisi
|
Curtis Collins
, Christopher Miller
, Dustin Pitan
, Andi Behring
, Murray Miller
|
Editoryal Hizmetler
|
Ryan Bennett
, Adam Dicterow
, John Diesso
, Ken Lebre
, Christopher McDonald
, Nick Monton
, Tom Poole
, Darrin Roberts
, Keith H. Sauter
, Chris Talson
, Hannah Haidar
, Fred Chandler
, Stefan Sonnenfeld
, Colin Davis
|
Kamera Teknisyeni
|
Ryan Abrams
, Richard Arnold
, Pete Asidilla
, Dwayne Barr
, David Berryman
, Warren Brace
, Geoff Bremner
, Matt Byrnes
, Adam Castro
, Jack Chouchanian
, Jason Clairy
, Richmond G. Cogswell
, James B. Crawford
, Richard Crudo
, Kevin Culligan
, Justin DeGuire
, Terry Fitzpatrick
, Tony Gandolfi
, Vincent Gandolfi
, Harry K. Garvin
, Jonathan Hilton
, Alison Ivosevich
, Jon Jung
, Michael Kim
, Lane Leagans
, Chris Lumpkin
, Oren Malik
, Frank Masi
, Matthew C. McCarthy
, Jim McKinney
, Mark C. McManus
, Joseph Parker
, Doyle Petty
, Jason Petty
, Kerry Rawlins
, Raul Riveros
, Mackie Roberts
, David Sammons
, Mike Sannuti
, Drew Sawyer
, Chad Schroeder
, Stephen Sherwood
, Jay Sheveck
, Michael Stippich
, Cris Toebben
, Steven Walker
, Paul E. Woods
, Steven Hubbell
|
Görsel Efektler
|
Pinar Comezoglu
, Karl Coyner
, Brett Dowler
, Jammie Friday
, Wendy Garfinkle
, Matthew Hackett
, Shaina Holmes
, James Kawano
, Jaemin Lee
, Dawn Brooks Macleod
, Sarah McCulley
, Danielle Norgate
, Zofie Olsson
, Lokesh Prakash
, Jim Rider
, Katherine Soares
, Bruce Woloshyn
, Trevor Wyatt
, Zichuan Zhao
, Thompson Conradi
, Jennifer Pearson
|
Özel Efektler
|
Chris Bailey
, Michael H. Clark
, David Fletcher
, Thomas Kittle
|
Ses
|
Shaun Brennan
, Timothy Cargioli
, Derek Casari
, Aaron 'Cujo' Cooley
, Sean Garnhart
, Jonathan Gaynor
, Lewis Goldstein
, Max Greene
, David Lucarelli
, Travis MacKay
, Tim Maxwell
, Cate Montana
, Katiene Norton
, Jac Rubenstein
, Tom Ryan
, Maaike Snoep
, Alex Soto
, John Soukup
, Wen Hsuan Tseng
, Zach Wrobel
, Jason Chiodo
, John Evans
|
İkinci Birim
|
David Champion
, Rosemary C. Cremona
, Nicholas Mastandrea
, Gary S. Rake
, Ron Rapiel
, Steven Ritzi
|
Operasyon Yöneticisi
|
Lily Gwyer-Miller
, Thomas A. Imperato
, Damiana Kamishin
, Jeremiah Samuels
, Alexis Wiscomb
|
Makyaj Sorumlusu
|
Lance Aldredge
, Elena Arroy
, Stephanie Barnes
, Andrea C. Brotherton
, Mia Daaja
, Lawrence Davis
, Tracy Ewell
, Lee Gren
, Teressa Hill
, Kimberly Jones
, Tracey Moss
, Ariane Turner
, Elizabeth Villamarin
|
Sinematografi
|
Daryn Okada
|
Müzik Süpervizörü
|
John Houlihan
|
Müzik
|
Christophe Beck
, Jake Monaco
, Dan Evans Farkas
, Chris Fogel
, Greg Hayes
, John Houlihan
, Gregory Jamrok
, Larry Mah
, Victor Pesavento
, Zach Robinson
, Peter Rotter
, Rob Simmons
, Andrew Synowiec
, Joe Zimmerman
, Patrick Houlihan
|
Üretim Hizmetleri
|
Luke Greenfield
, Simon Kinberg
, Jeremiah Samuels
, Nicholas Thomas
, Raymond Bulinski
, Jennifer DiQuollo
, Robert 'Windsor' Jones
, Georgia Belcher
, Martin Palma
|
Yapım Koordinatörü
|
Daniel A. Parker
|
Baş Kostümcü
|
Erinn Knight
|
Ses efektleri Editörü
|
Alex Soto
, Sean Garnhart
|
Koreograf
|
John Carrafa
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Michelle Caruso
|
Işık Şefi
|
James B. Crawford
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Jack Chouchanian
|
İnşaat Koordinatörü
|
Jamie Archer
|
Terzi
|
Myra N. Foy
|
Diğer
|
Luke Greenfield
, Nicholas Thomas
|
Genel
|
Bill Pankow
, Jonathan Schwartz
, Debra McGuire
, Michael H. Clark
, Shay Griffin
, Shaun Brennan
, Steven Ritzi
, Kenny Rivenbark
, Tom Ryan
, John Diesso
, Michael D. Kennedy
, Mark Goellnicht
, Toni Cunningham
, Lawrence Davis
, Annika Iltis
, Harry K. Garvin
, Justin DeGuire
, Tracy Ewell
, Raul Riveros
, Chris Lumpkin
, Rich King
, Matthew Brewer
, Thomas Kittle
, Dustin Pitan
, David Berryman
, William Anthony Duncan
, David Sammons
, Jay Sheveck
, Bridget Shields
, Braheeim Roberts
, Romy Fleming
, Mackie Roberts
, Allison Friedman
, Tom Poole
, Michelle Stevens
, Yana Collins Lehman
, Brandon Folsom
, Freddy Turner
, Jacob D. Garrison
, Tony Nagy
, Peter De Oliveira
, Michael Stecher
, Gary S. Rake
, Paul Schmidt
, David Champion
, Ryan Kutch
, Matthew James
, Nick Neino
, Cathy Marshall
, Paul E. Woods
, Dennis Geraghty
, Andi Behring
, Darin Krask
, Renee Kitterman
, Tommy James Lewis
, Trey Neely
, Kevin Abrams
, Michael Kagan
, Jessie-Ann Kohlman
, Anthony Davis
, Christopher Hamblin
, Jeremy Farlow
, Lucian Ulrath
, AJ Dzenowagis
, Willie M. Wallace
, Andrew Maddox
, Donnie Moore
, Randy Moore
, Sarah Vongsavath
, Monique Harris
, Justen T. Tyler
, John Connor
, Bruce Roberts
, Tyrez Armstead
, Joel Simmons
, Jess Pouncy
, Colin Davis
, Brett Soll
, Alex Lemone
, Isaac Mejia
, Jackie Medel
, Chris Cook
|