Yönetmen
|
Stephen Berra
|
Senarist
|
Stephen Berra
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Müzik
|
Don Davis
, Nico Abondolo
, Christine Bergren
, Tom Calderaro
, Gloria Cheng
, Bruce Dukov
, Brenda Heins
, Tim Pierce
, Haim Shtrum
, David Speltz
, Armin Steiner
, Damon Tedesco
, Debbi Datz-Pyle
, Gina Zimmitti
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Scott Wolf
|
Eş Yapımcı
|
James Henrie
, Mike McBride
, Phyllis Laing
|
Dublörler Koordinatörü
|
Rick Skene
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Maureen Petkau
|
Baş Kuaför
|
Pina Robinson
|
Yardımcı Ses Editörü
|
Jason Gaya
, David Hughes
, Jacob Weinstein
|
Görüntü Yönetmeni
|
Patrice Lucien Cochet
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Jonathan Wales
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Brad Arensman
|
Diyalog Editörü
|
Vic Radulich
, Daniel Tripoli
|
ADR Editörü
|
Vic Radulich
, Daniel Tripoli
|
Ses Tasarımcısı
|
Scott Wolf
|
1. Yardımcı Editör
|
John Dietrick
|
ADR Ses Oyuncu Seçimi
|
Barbara Harris
|
Baş Set Kostümcüsü
|
Robb Paraskevopoulos
|
Yapım Ses Mikseri
|
Russ Dyck
|
Boom Operatörü
|
Dino Schiavone
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Richard O'Brien-Moran
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Anastasia Geras
|
Yapım Koordinatörü
|
Tamara Mauthe
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Steve Benson
, Bruce Cook
|
3. Yardımcı Yönetmen
|
Eve Stewart
|
Yardımcı Editör
|
Carol Wenaus
|
Ortak Yapımcı
|
Gary Berwin
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Danielle Dumesnil
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Paul Hurst
|
Yerel Oyuncu Seçimi
|
Jim Heber
, Betty Ann Conard
|
Ses Kayıtçısı
|
Richard Kitting
|
Sinematografi
|
Patrice Lucien Cochet
|
Editoryal Hizmetler
|
Anthony Bozanich
, Daphne Dentz
, John Dietrick
, Mark Dinicola
, Rob Evans
, Mato
|
Editör
|
Sean Hubbert
|
Oyuncu Seçimi
|
Justine Baddeley
, Betty Ann Conard
, Eleanor Erum
, Barbara Harris
, Jim Heber
, Kari Rieger
, Joey Ritche
|
Yapım Sanatçısı
|
Gordon Wilding
|
Sanat Yönetimi
|
Scott Rossell
, Gary Barringer
, Steve Benson
, Nick Burns
, Jim Cebrowski
, Bruce Cook
, C. Summer Holmes
, Donna Jenkyns
, Alexis Labra
, Holly Moore
, Robb Paraskevopoulos
, Jason Wilkins
|
Set Dekorasyon
|
Robert Kestler
|
Kostüm Tasarımı
|
Darena Snowe
|
Makyaj Sorumlusu
|
Jennifer Machnee
, Doug Morrow
, Pina Robinson
, Lori Caputi
, Brenda Magalas
|
Operasyon Yöneticisi
|
Brad Arensman
, Anastasia Geras
|
İkinci Birim
|
Richard O'Brien-Moran
, Eve Stewart
, Karla Trujillo Villon
|
Ses
|
Jeremy Balko
, Russ Dyck
, Brent Findley
, Jason Gaya
, Scott Hinkley
, David Hughes
, Spencer Johnson
, Cody King
, Richard Kitting
, Andrew Morgado
, Vic Radulich
, Sacha Rosen
, Dino Schiavone
, Daniel Tripoli
, Vicki Vandegrift
, Jonathan Wales
, Scott Wolf
|
Kamera Teknisyeni
|
Mark Beauchamp
, Michel Bernier
, Meredith Budgen-Starnes
, James Chrysler
, Roger Finlay
, Bryan Forde
, Terence Fuller
, Sean Gillies
, Laurence Mardon
, W. James Meagher
, Joseph Micomonaco
, Bill Mills
, Christophe Nachtigall
, Daniel Quesnel
, Rebecca Sandulak
, Amy Vincent
, Reil Munro
, Daniel Sauvé
|
Kostüm Sorumlusu
|
Michelle Boulet
, Devora Brown
, Maureen Petkau
, Sandra Soke
, Lauren D. Martin
|
Mekan Yöneticisi
|
Neal Baksh
, Cathie J. Edgar
, Gary Barringer
, Andrew Gallinger
|
Dış Sesler Editörü
|
Cody King
|
Senaryo Süpervizörü
|
Alanna Mills
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Dave Perich
, Jeff Zaporzan
|
Diğer
|
Tony Braga
, Emma Cooper
, James Durham
, Ashley Kravitz
, Chris Mangano
, Crystal Grooms Mangano
, Manfred Maretzki
, Tamara Mauthe
, Monique Perro
, RoseAnna Schick
, R. Morgan Slade
, Karla Trujillo Villon
, Shelly Anthis
, Dave Brown
, Ross Ikeda
, Allan McGowan
|
Dublörler
|
Rick Skene
|
Teşekkürler
|
Doug Block
, Michael Costigan
, Bill Pullman
, Luc Robitaille
, Cartney Wearn
|
Yapımcı
|
Devin Sloane
, Patrick Markey
, Lance Sloane
|
Yönetici yapımcı
|
Bill Paxton
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Don Davis
, Joel Peterson
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Gordon Wilding
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Doug Morrow
|
Üretim Hizmetleri
|
James Henrie
, Phyllis Laing
, Patrick Markey
, Mike McBride
, Bill Paxton
, Lance Sloane
, Devin Sloane
|
Ses efektleri Editörü
|
Brent Findley
, Spencer Johnson
|
Genel
|
Darena Snowe
, Jennifer Machnee
, Jeremy Balko
, Andrew Morgado
, Alexis Labra
, Vicki Vandegrift
, Nick Burns
, Sandra Soke
, Gary Barringer
, Susan Lachowich
, Sean Hubbert
|