6.8

43 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7.2 (2.293 OY)

KONUSU

Film, bir döneme damga vurmuş sanatçılardan biri olan şarkıcı Bergen'in trajik olaylarla bezeli hayat hikâyesini konu ediniyor.

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
Bergen'in belki de içerisinde bulunduğu toxic ilişkiden kurtulacağı,kendini affedebilme cesaretine erişebileceği anda öldürülmesi üzücü...

@ulkt

2 ay önce

1 / 10

filmi izlemedim izlemicem ve önyargı ile yerden yere vurucam. türkiyede her şeyin olduğu gibi bu tarz filmlerin de bokunu çıkardılar malum bizim millet tutan bir şeyin üzerinden para kasmayı sever. Benim için bu film lokmacılar, çiğköfteciler, tostçular ve 3. nesil kahvecilerden hiçbir farkı yok. gidip de bunlara para kazandırmam. siz gidip sümküre sümküre ağlayabilirsiniz.

@zett

3 ay önce

Farah Zeynep'in her filmde aynı kişiyi oynaması beni filmin Bergen karakterini anlattığına bir türlü ikna edemedi. Hikayedeki Avrupai başlangıçtan arabesk bir hayata ve müziğe olan keskin geçişin de buna etkisi var muhtemelen. Evde izlenir. Sinemada tartışmaya açık.
P

@prenselserel

3 ay önce

7.6 / 10

Akademik olarak ne kadar beğenilir bilmem ama keyifli bir iki buçuk saat geçirdiğimi söyleyebilirim.

@spizona

3 ay önce

Hiç beğenmedim, çok yüzeysel şekilde aktarılmış hikaye. Filme başlarken dedim kesin ağlarım ama maalesef tek bi an bile gözlerim dolmadı. Başarısız.
A

@alpernsahn

3 ay önce

belki de istanbulda izlemediğin için etkilememiştir
E

@emertcan

4 ay önce

10 / 10

Oyuncu seçimleri, oyunculuklar harikaydı. Hikayeye zaten diyecek laf yok. Ancak kurguda sorun var gibi, sürüklemedi, kopuk kopuk ilerledi.

@poormf

4 ay önce

3.5 / 10

İlk yarıda oyunculuklar anormal yapay, vıcık vıcık. İkinci yarıda görece bu düzelse de senaryo klişelerle dolu, oldukça sömürgen, gerçekçi değil... 30/100

@ibrahimguney45

4 ay önce

8.5 / 10

Oldukça başarılı bence beklentimin üzerindeydi puanım 10/8 filmde ne kadar kötü karakterde olsa da Erdal beşikcioğlu rolünü yaşamış adeta Farah Zeynep’de gayet iyiydi.
SPOILER

Bergen filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Bergen filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Bergen filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL