Jack and Jill

(2011)

Film 1 Saat 31 Dk. Komedi ABD 10 Şubat 2012

4

55 OY
PUAN VER
5

IMDb: 3.3 (74.237 OY)

KONUSU

Ailesine bağlı olan Jack, ikiz kız kardeşi Jill'i Şükran Günü'nde aile yemeğine davet eder ve onunla bir anlaşma yapar. Fakat bir süre sonra işler tersine döner ve Jill evden ayrılır..

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@neleus

5 ay önce

3 / 10

her şeyi bir kenara bıraktım, kimse ikaz da mı etmemiş, fikir belirtmemiş? filmin yapım sürecinde sanki "aman ağzımızın tadı bozulmasın Ali Rıza" diye takılmışlar film ekibi. adam sandler, özellikle jill rolünde kendini komik mi sanmış ki? eski cumartesi gecesi talk show'larında 5 dakikalık skeç olabilmesi tartışılır bir konudan film çıkarmışlar...

@ereneliacik

4 yıl önce

3.5 / 10

Adam Sandler'ı seven ve çoğu filmini izleyen biri olarak bu filmi izlerken utandım. Saçma sapan bir film olmuş.
B

@buseeylul

6 yıl önce

1 / 10

Fragmanlar her daim filmin en güzel kesitleridir lafının örneği. Filme para vermediğime sevinip, izlediğime üzülürken Al Pacino'yu gördüğüme sevinip, sonra üzülmeye devam ettim. Yerlere göklere sığdıramadığımız Al Pacino'nun bu filmde, öyle bir rolde ne işi var yahu?

@mrsdance

7 yıl önce

Adam sandler genel anlamda beğendiğim bir aktördür.Sanırım şuana kadar beğenmediğim bir filmi olmamıştır.Bu film hariç. Filmi izlemeden önce çok ümitliydim fakat vasat bir film olmaktan öteye geçememiş.Film en kötü oyuncu dalında sanırım balon ödüllerden birini almış.Bölüm bölüm komik sahneleri olsada Tavsiye edebileceğim düzeyde bir film değil.Yinede yorumlara ve puanlarına göre değerlendirmemek gerek.Belkide çok sevebileceğiniz bir film olacaktır kim bilir !!

@whitebeard

8 yıl önce

1 / 10

Vasatı geçemedi.Kesinlikle zaman kayıbı.

@tsinayip

8 yıl önce

8 / 10

imdb puanının neden bu kadar düşük olduğunu anlamadığım ve gayet eğlenerek izlediğim film.

@fight-club-ile

8 yıl önce

1 / 10

yıl olmuş 2012 hala 1990 tarzı komedi filmleri... bir kaç tebessüm ettiğim sahne oldu o kadar tebessümü dram izlesem de ediyorum zaten... vasatın altında bir komedi işi olmuş...
S

@slayersly

8 yıl önce

Bugun sinemada bu filmi seçtim ve girdim içeri. Adam Sandler olması dolayısıyla gerçekten komik olacağını düşünmüştüm ama filmde sadece birkaç düşme sahnesine zorla güldüm oda ayıp olmasın diye. Ne kadar ünlü oyuncu olursa olsun insan bazı filmlerden gerçekten pişman olabiliyormuş.
SPOILER

Jack and Jill filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Jack and Jill filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Jack and Jill filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL