7.7

138 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.3 (30.730 OY)

KONUSU
Film John Kahrs tarafından 2D geleneksel çizimler CG’nin çok yönlü boyutlarıyla oluşturulmuş.Filmimizin konusu 20 yy. ortalarında yalnız bir adamın kaderinin, güzel bir kadınla karşılaşması ile değişmesini konu alıyor. Kalbi, yaratıcılığı ve bir tutam kağıdıyla beraber kadını etkilemeye çalışan kahr ... Devamı
Film John Kahrs tarafından 2D geleneksel çizimler CG’nin çok yönlü boyutlarıyla oluşturulmuş.Filmimizin konusu 20 yy. ortalarında yalnız bir adamın kaderinin, güzel bir kadınla karşılaşması ile değişmesini konu alıyor. Kalbi, yaratıcılığı ve bir tutam kağıdıyla beraber kadını etkilemeye çalışan kahramanımız tesadüfen kaşılaştığı aşkını kazanmak için sıkıcı işini kaybetmeyi göze alırken onu aşkına, şansına uçan kağıtlar götürecektir.

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@steed

5 ay önce

Hayatta tüm sarfettiğiniz emeklerin sonucunu bir şekilde alırsınız. Asıl sorulması gereken ''Nasıl?'' sorusu değil, ''Ne zaman?'' olmalıdır.

@karamerve35

7 ay önce

8.8 / 10

Keşke daha uzun sürseydi.

@iamgzde

1 yıl önce

Sistemde doğ, aşık ol, sistemin dışına çıkmak için yaratıcılığını kullan ve mutlu ol. Çok tebessümlü güzel bir film.

@seko

6 yıl önce

Bizim ülkemizde çok fazla abartılacak bir durum olmasada, ofis hayatı içinde kaybolan bir sürü insan var bu yüzden kendi hayatlarını yaşamıyorlar. Bu sebeple aşk gibi önemli bir şeyi bulunca peşinden koşmak gerek.

Puanım: 8

@morwen

6 yıl önce

Bildiğin bir buçuk iki saatlik bir romantik komedi izlemiş gibi oldum hatta daha kocaman bir gülümseme bıraktı bende emeği geçen herkesin eline sağlık (:

@fthgzl79

6 yıl önce

Şans,tesadüf,mucize,azim,ilk görüşte aşk..Kısaca ne ararsan var..:)
P

@perperiik

6 yıl önce

izledikçe izleyesi geliyor insanın .. :) biraz daha mı uzun sürseydi ne derken bir bakıyorsunuz bitiyor :) iyi seyirler ;)
I

@itsatwap

7 yıl önce

6 / 10

2013 en iyi kısa animasyon dalında oscar sahibi, 7 dakikalık kısa süresiyle oldukça makul görünen 'sıcak' bir film. beğenmediğiniz takdirde en fazla 7 dakika kaybedersiniz ki bu youtube'da saçma sapan videolara harcadığımız sürenin onda biri bile değil. denemeye değer.

@civcivlipijama

7 yıl önce

10 / 10

keşke 1 saat daha uzun sürse dedirttirecek film....

@kbrygn

7 yıl önce

9.8 / 10

Fİlm kısa olabilir ama fazlasıyla etkileyici ve biraz da komik :)

@tnetennba

7 yıl önce

Sadece 6,5 dakikalık bir kısa film. 6.5 dakika boyunca izliyorsunuz ama sizde bıraktığı tebessüm 1 saat sürebiliyor. Mutlaka izleyin.

@stiff

7 yıl önce

7.3 / 10

6 dakika boyunca gülümseten, "Serendipity" tadında bir animasyon olmuş. (Film kısa olduğundan mı yorum da kısa kaldı bilemedim)

@noraliya

8 yıl önce

6 dakikalığına gülümsetti, güzeldi.

@max-manus

8 yıl önce

7 / 10

Bu seneki Oscar'da "en iyi kısa animasyon filmi" kategorisinde adaylar arasında en keyifli, güzel olanı bu sanırım. Umarım ödülü de alır, gayet sevimli, sempatik bir kısa film olmuş. Gülümsetti.. :))

@summer-overture

8 yıl önce

the red balloon'u anımsatan tatlı bir film. -ki trende de balonlu bir çocuk gördük. -
SPOILER

Paperman filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Paperman filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Paperman filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL