VİZYONDA

1

1 OY
PUAN VER
5
KONUSU
15 Temmuz gecesi, sıradan insanların öykülerine odaklanan film, Çengelköy’de pastane işleten Cevdet’in ve çocuklarının öyküsünü merkeze alıyor. Köprüde bir anda darbeci askerlerle karşı karşıya gelen Cevdet’in yolu, işine geç kalan güvenlik görevlisi Güray, küçük kızıyla birlikte köprüde sıkışıp kal ... Devamı
15 Temmuz gecesi, sıradan insanların öykülerine odaklanan film, Çengelköy’de pastane işleten Cevdet’in ve çocuklarının öyküsünü merkeze alıyor. Köprüde bir anda darbeci askerlerle karşı karşıya gelen Cevdet’in yolu, işine geç kalan güvenlik görevlisi Güray, küçük kızıyla birlikte köprüde sıkışıp kalan Mustafa ve askeri okul öğrencisi olan oğlunu bir türlü göremeyen Şerife ile kesişir. Cevdet köprüde darbeci askerlerle mücadele ederken, aynı mücadeleyi oğlu Yusuf Çengelköy’de sürdürmektedir.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@mavimilena

2 hafta önce

Nasıl bir zamana denk geldik Allah’ım!!! Keşke mümkün olsaydı da 14 Temmuz’dan direk 16 Temmuz’a geçiş yapabilseydim. Artık her yerde 15 Temmuz duymaktan ve görmekten fenalık geldi. Sömürmeye doymadılar, doymayacaklar.
SPOILER

15/07 Şafak Vakti filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

15/07 Şafak Vakti filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

15/07 Şafak Vakti filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL