Yönetmen
|
Lissette Feliciano
|
Senarist
|
Lissette Feliciano
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sam Li
Gilbert's Great Grandfather
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Natalia Poltoratzky
, Keri Shewmaker
|
Butafor
|
Joseph Wilinski
|
Kast Asistanı
|
Rebecca Ines
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Scott Ragle
|
Baş Kostümcü
|
Tria Connell
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Dennis Tuazon
|
Yapım Koordinatörü
|
Charlie Schmidlin
|
Senaryo Süpervizörü
|
Judith Sealey
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Justin Giritlian
|
Görüntü Yönetmeni
|
Farhad Ahmed Dehlvi
|
Teknik Sorumlu
|
Alan Chu
|
Üretim Hizmetleri
|
Andrea Chung
, Ghalib Datta
, Lissette Feliciano
, Christine Kim
, Cindy Maram
, Alan Pao
, Cecilia Ramos
, James J. Yi
|
Set Şefi
|
Justin Aragon
|
Müzik
|
Frederik Wiedmann
, Sami Posner
, Cindy Maram
|
Sinematografi
|
Farhad Ahmed Dehlvi
|
Yapım Sanatçısı
|
Susan Alegria
, Cindy Maram
|
Makyaj Sorumlusu
|
Alicia Barry
, Victoria Boggiano
, Josie Rodriguez
, Kekepania Vasquez-Tamali'i
|
Operasyon Yöneticisi
|
Pratt Majmudar
, Ryan Wylie
|
İkinci Birim
|
Michi Que Doan
, Elaine Marie Gibson
, Emily Tharp
|
Ses
|
Aaron Bartscht
, Pinhua Chen
, Grant Goodrich
, Keenan Jensen
, Kyle Lane
, Gerry Montejo
|
Görsel Efektler
|
Ashim Ahuja
, Justin Giritlian
|
Kamera Teknisyeni
|
Jordan Gzesh
, Tandy Kyne
, Vanessa Woo
|
Editoryal Hizmetler
|
Bryan Smaller
, Ian Sullivan
|
Diğer
|
Alan Chu
, Elise Ganz
, Loan Hoang
, Cindy Maram
, Anthony Pizzini
, Pragya Rathore
, Charlie Schmidlin
, David Snook
, Gustavo Vargas
|
Diğer
|
Lissette Feliciano
|
Dublörler
|
Tony Vella
|
Sanat Bölümü Asistanı
|
Janmarlo Lising
, Tatiyan Stepney
|
Editör
|
Joe D'Augustine
|
Teşekkürler
|
Chan Ho Park
, Cindy Maram
|
Yönetici yapımcı
|
Alan Pao
, Ghalib Datta
, Cecilia Ramos
, Lissette Feliciano
|
Set Yapımcısı
|
James J. Yi
|
Yapımcı
|
Andrea Chung
|
Dublörler Koordinatörü
|
Tony Vella
|
Kostüm Sorumlusu
|
Denny Colliver
, Martianna Arnold-Johnson
, Ashley Bridges
, Tria Connell
, Diana Omarov
, Genevieve Plageman
, Dennis Tuazon
, Natalie Zander
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Susan Alegria
|
Ses Mikseri
|
Keenan Jensen
|
Oyuncu Seçimi
|
Claire Koonce
, Tina D'Elia
, Sally Forcier
, Rebecca Ines
, Scott Ragle
, Sandra Dee Richardson
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Elaine Marie Gibson
|
Yapım Muhasebecisi
|
David Snook
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Michi Que Doan
|
Koreograf
|
Gustavo Vargas
|
Mekan Yöneticisi
|
Taylor Whitehouse
, Ryan Wylie
, E.J. Torres
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Loan Hoang
|
Ortak Yapımcı
|
Christine Kim
, Cindy Maram
|
Sanat Yönetimi
|
J.D. Moran
, James-Daniel Moran
, Justin Aragon
, Janmarlo Lising
, Annie O'Hare
, Natalia Poltoratzky
, Keri Shewmaker
, Tatiyan Stepney
, Joseph Wilinski
|
Set Dekorasyon
|
Jamie Mayne
|
Kostüm Tasarımı
|
Liz Baca
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Victoria Boggiano
, Kekepania Vasquez-Tamali'i
|
Saç Tasarımcısı
|
Victoria Boggiano
|
Makyaj Tasarımcısı
|
Victoria Boggiano
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Kekepania Vasquez-Tamali'i
|
Yapım Sorumlusu
|
Pratt Majmudar
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Pratt Majmudar
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Ryan Wylie
|
Boom Operatörü
|
Grant Goodrich
|
Genel
|
Gianna Gomez
, Elise Ganz
, Alicia Barry
, Sandra Dee Richardson
, Sally Forcier
, John Kiernan
, Tina D'Elia
, Kekepania Vasquez-Tamali'i
, Emily Tharp
, E.J. Torres
, Annie O'Hare
, Martianna Arnold-Johnson
, Ashley Bridges
, Diana Omarov
, Genevieve Plageman
, Natalie Zander
, Anthony Pizzini
, Pragya Rathore
, Joe D'Augustine
, John-Michael Powell
|