5.9

35 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.7 (57.818 OY)

Süre

1 Saat 52 Dk.

Ülke

Yunanistan ABD

Yönetmen

KONUSU

8 yaşındaki oğlunun doğaüstü güçleri olduğunu fark eden baba, oğlunu koruyabilmek için bir kaçış planı yapar. Baba-oğulun takımına Kirsten Dunst ve Joel Edgerton eklenir ve grup olarak bildikleri korumalı yere peşlerindeki polislere ve çeşitli gruplara yakalanmadan varmaya çalışırlar

SPOILER

TÜM YORUMLAR (5)

@cemiyettepisiyo yazdı...

Per, 16 Mar 2017, 20:53 (1 yıl önce)

kötü film.

@metehan yazdı...

Pzt, 11 Tem 2016, 21:49 (2 yıl önce)

5 / 10

Kirsten Dunst olmamış da kim olmuş ki? Yapımcılar arasında Yunanistan'ın olmasından anlamalıydım aslında. Aynı futbollarına benzetmişler :) Buzhane suratlar, bütün kadro tümüyle sanki tenbih edilmiş gibi sıfır mimikler, tempodan yoksun müzikler ne ararsan var. Afişteki o yıldızlar için dava etsem yeridir. Olmamış.

@tahacagri yazdı...

Paz, 10 Tem 2016, 09:15 (2 yıl önce)

5.5 / 10

Filmi beğendim gibi. Ama olmamış diyebileceğim çok fazla nokta var. İlk olarak hikayede eksiklikler kendini gösteriyor. Hikayenin baştan sonra anlatılmayışıyla gizemli bir hava verilmeye çalışılmış. Ama olmamış. Çoğu zaman "Ne oluyor lan şimdi?" "Bu çocuğun gücü ne şimdi anlamadım?" kafasında takılıyorsunuz. Bir hava verilmeye çalışılmış ama olmamış. Ne tam anlıyorsunuz ne de tam olarak zevk alıyorsunuz.  Oyuncular iyi. Micheal Shannon Take Shelter filminden tanıdığım bir oyuncu. Buradaki performansı da o filmdeki kadar iyi. Kirsten Dust'ın varlığıyla yokluğu bir olmuş. Joel Edgerton'da elinden geleni yapmış diyebilir. Kısacası, eğer fantastik bir film izleyeyim çıtır çerez bir şey olsun, konu-senaryoya çok gerek yok diyip izleyecekseniz zevk alacağınız bir film. Ama beklentiye girip izlerseniz aynı şeyi söyleyemeyeceğim.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Midnight Special filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Midnight Special filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Midnight Special filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI