VİZYONDA

6.8

6 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.1 (36.227 OY)

KONUSU

Film, sade bir iş insanıyken MI-6 ve CIA tarafından, Soğuk Savaş’ın en gergin döneminin merkezinde yer alan Küba Füze Krizi’nin daha büyük bir felakete dönüşmemesi adına Sovyetlerden istihbarat toplamakla görevlendirilen Greville Wynne’nin hikâyesini anlatıyor.

Benedict Cumberbatch

Greville W...

Merab Ninidze

Oleg Penko...

Rachel Brosnahan

Emily Donovan

Jessie Buckley

Sheila Wynne

Angus Wright

Dickie Franks

Iva Šindelková

Embassy As...

Vladimir Chuprikov

Nikita Khr...

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@mavimilena

1 hafta önce

7.1 / 10

Fena değildi. Senaryodan ziyade oyunculuk adına çok daha başarılı olduğunu düşündüğüm bir filmdi. Özellikle Benedict Cumberbatch’i muhteşem performansıyla izlemek çok keyifli geldi.

@darkpassenger

5 ay önce

7.3 / 10

Klasik sovyet tü kaka propagandasını görmezden gelirsek; güzel bir konusu olan, aksiyondan çok drama ve insanlığa ağırlık verilmiş; çok iyi oyunculukların olduğu izlenmeye değer bir film. Hikayenin ne kadarı gerçek, ne kadarı kurgu bilemiyorum tabi ama en azından karakterlerin motivasyonları gayet oturaklı.

@thorne_zytkow

7 ay önce

BU FİLMDEKİ PERFORMANSIYLA BENEDİCT CUMBERBATCH OSCAR ALAMAZSA ŞAŞIRMAM ÇÜNKÜ FİREFOX FİLMİ İLE OSCAR ALAMAYAN BİR CLİNT EASTWOOD VAR NEDE OLSA.1982 yapımı Firefox filmini izlemediyseniz lütfen izleyiniz her ne kadar görsel açıdan kötü bile olsa inanın bana hikayesi ve işlenişi bu filmden daha iyiydi hemen aklınıza şu soru da gelebilir neden bu filmle kıyaslıyoruz? Çünkü bu iki film birbirlerine çok benziyor orada bir hırsızlık olayı var bu filmde ise dünyayı nükleer tehditten kurtarma olayı var tabi yersen:) 1982 yapımı Firefox filmini izlemiş biri olarak kesin ve net biçimde şunu söyleyebilirim ki The Courier filmdeki oyunculuklar tek kelimeyle harika ama aynı şeyi film için söyleyemem.
SPOILER

Kurye filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Kurye filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Kurye filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL