Yönetmen
|
Barnaby Thompson
|
Senarist
|
Preston Thompson
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. Yardımcı Yönetmen
|
Hussain Yasin
|
Elektrik Formeni
|
Nigel Holland
|
Kast Asistanı
|
Hayley Russell
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Sam Murdock
|
Yer Seçici
|
John Vaughan
, Phil Crothers
|
Birim Yöneticisi
|
Anthony Quinn
|
Sanat Bölümü Asistanı
|
Anna Gillespie
|
Elektrikçi
|
Stavros Kyriacou
, Gino Lynch
|
Işık Şefi
|
Ger O'Hagan
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Stephen Darragh
|
Set
|
Jamie Mooney
|
Ulaşım Şefi
|
Jonny Anderson
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Rebecca Hogg
|
Yapım Koordinatörü
|
Lucy McCutcheon
|
Video Assist Operatörü
|
Keelan Whyte
|
Mekan Yöneticisi
|
David Cooke
, Gareth Hogan
, John Vaughan
, Gordon Wycherley
|
Kuaför
|
Laura Allen
|
Yapım Muhasebecisi
|
Joanne Noone
|
Set Dekorasyon
|
Kevin McCabe
|
Set Sağlıkçısı
|
Ivan Doherty
|
Özel Efektler
|
Sam Conway
, Jack Longmate
, Danny Martin
, Mark McGuinness
, Sam Murdock
, Eden Ralph
, Tom Stroud
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Michael Hooley
|
Teşekkürler
|
Nigella Lawson
, Lorne Michaels
|
Diğer
|
Preston Thompson
|
Diğer
|
Helen de Winter
, Rebecca Hogg
, Toby James
, Nadine Luque
, Kirsty McBriar
, Lucy McCutcheon
, Ayrton McGurgan
, Andrea Scarso
, Nick Trumble
, Matt Curtis
, Bettina Kenney
|
Editoryal Hizmetler
|
Victoria Bate
, Scott Ferguson
, Stephanie McCutcheon
, Sophia McKeever
, Alexandra Montgomery
|
Kamera Teknisyeni
|
Alan Butler
, David Doherty
, Ryan Douglas
, Matt Fisher
, Cel Bothwell-Fitzpatrick
, Aidan Monaghan
, Jamie Mooney
, Emma Noble
, Malachy Sturgeon
, Danny Tarr
, Keelan Whyte
|
Görsel Efektler
|
Ryan Patrick Yates
, Darren Nash
|
Ses
|
James M.H. Atkinson
, Pietro Dalmasso
, Justin Dolby
, Stephen Griffiths
, Martin Harrison
, Robert Johnston
, Matis Rei
, Johnathan Rush
, Andy Shelley
, Steve Single
, Ian Wilkinson
, Rowena Wilkinson
, Marie Valentino
|
Üretim Hizmetleri
|
Samantha Allwinton
, James Clayton
, Katrina McBriarty
, Barnaby Thompson
, Peter Touche
|
İkinci Birim
|
Anna Callan
, Stephen Darragh
, Darren Fee
, Davy Hughes
, Paul Moran
, Hussain Yasin
|
Operasyon Yöneticisi
|
Shuna Frood
|
Makyaj Sorumlusu
|
Laura Allen
, Sarah McGuicken
, Sharon Watson
, Robyn Wheeler
|
Yapım Sanatçısı
|
Nicola Moroney
|
Oyuncu Seçimi
|
Carla Stronge
, Michael Hooley
, Hayley Russell
, Reg Poerscout-Edgerton
|
Sinematografi
|
John de Borman
|
Müzik
|
Gerry Diver
, David Holmes
, Matt Biffa
, Keefus Ciancia
, Ciara Elwis
, Tim Harries
, Woody Jackson
, Michael Patterson
, Emre Ramazanoglu
|
Silah Danışmanı
|
Gary Campbell
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
David Holmes
, Gerry Diver
|
Jenerik Mühendisi
|
David Holmes
|
Dublörler
|
David Anders
, Alan Walsh
, William Willoughby
, Paul Ginns
, Peter Syckelmoore
, Donal O'Farrell
|
Set Fotoğrafçısı
|
Aidan Monaghan
|
Steadicam Operatörü
|
Matt Fisher
|
Kameraman
|
Matt Fisher
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Andy Shelley
, Stephen Griffiths
|
Jenerik Mikser
|
Michael Patterson
|
Ses efektleri Editörü
|
Matis Rei
|
Dublörler Koordinatörü
|
Donal O'Farrell
|
Dış Sesler Editörü
|
Pietro Dalmasso
|
Sanat Yönetimi
|
Francis Taaffe
, David Carson
, Anna Gillespie
, Stephen McGlue
, Johnny Mulvany
, Adam Pescott
, Jim Walsh
, Claire Fox
|
Kostüm Tasarımı
|
Hazel Webb-Crozier
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Steve Single
|
Görüntü Yönetmeni
|
John de Borman
|
Yapımcı
|
Barnaby Thompson
, James Clayton
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Sam Conway
|
Müzisyen
|
David Holmes
, Woody Jackson
, Keefus Ciancia
, Sam Dixon
, Gerry Diver
, Tim Harries
, Emre Ramazanoglu
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Nicola Moroney
|
Editör
|
Robbie Morrison
|
Birim Reklamcısı
|
Kate Lee
, Soleil Zuanich
|
Müzik Süpervizörü
|
Matt Biffa
, Ciara Elwis
|
Kostüm Sorumlusu
|
Harriet Webb-Crozier
, Fiona Goggin
, Kerry Gooding
|
Set Yapımcısı
|
Katrina McBriarty
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Riley Garrett
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Darren Fee
|
Yönetici yapımcı
|
Peter Touche
, Samantha Allwinton
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Darren Nash
|
Makyaj Tasarımcısı
|
Robyn Wheeler
|
Saç Tasarımcısı
|
Robyn Wheeler
|
Ses Mikseri
|
Martin Harrison
|
Diyalog Editörü
|
Justin Dolby
|
Butafor
|
David Carson
|
Senaryo Süpervizörü
|
Helen McCullough
|
Makyaj Sanatçısı
|
Sharon Watson
, Laura Allen
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Shuna Frood
|
Başlık Tasarımı
|
Matt Curtis
|
Şive Koçu
|
Brendan Gunn
, Nick Trumble
|
Yardımcı Editör
|
Victoria Bate
, Eleanor Cotton
, Stephanie McCutcheon
|
Genel
|
Rob Wright
, Reg Poerscout-Edgerton
, Jonathan Fetherston
, Johnathan Rush
, Ian Wilkinson
, Rowena Wilkinson
, Alan Butler
, Carla Stronge
, Erin O'Rawe
, Scott Ferguson
, Gary Curran
, Claire Fox
, Ayrton McGurgan
, Rachel Proudlove
, Malachy Sturgeon
, Johnny Mulvany
, Anna Callan
, Malachy Casement
, Fiona Goggin
, Paul Moran
, Ryan Douglas
, David Doherty
, Ivan Meagher
, Cel Bothwell-Fitzpatrick
, Matthew MacAuley
, Emma Noble
, Kirsty McBriar
, Danny Tarr
, Gareth Hetherington
, Stephen McGlue
, Eamon Beagon
, Stevie Collins
, Paul Toman
, Sarah McGuicken
, Gareth Hogan
, Eden Ralph
, Tom Stroud
, Mark McGuinness
, Danny Martin
, Liam Fullerton
, Gerry McCabe
, David Orr
, Johnny Crawford
, William Thompson
, Stephen Cooke
, Ronnie Davidson
, Frazer Crawford
, John Morrison
, Kieron Feeney
, Tim Lee
, Johnny Lee
, Sean Bailey
, Roy McAllister
, Frances Patterson
, Sophia McKeever
, Ryan Patrick Yates
, David McCabe
, Aaron Hegarty
, Connor Cain
, Robbie Morrison
|