The Last Black Man in San Francisco

(2019)

Film 2 Saat 1 Dk. Dram ABD

6.5

4 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.4 (8.703 OY)

KONUSU
Joe Talbotın senaryosunu Jimmie Fails ve Rob Richert ile birlikte kaleme aldığı film; her geçen gün biraz daha modernleşen San Franciscoda kendisine ait bir yer bulmakta zorlanan ve kendi şehrinde bir yabancıya dönüşen Jimmie Failsin hayatını konu alıyor. Failsin gerçek hayatta yaşadıklarından yola ... Devamı
Joe Talbotın senaryosunu Jimmie Fails ve Rob Richert ile birlikte kaleme aldığı film; her geçen gün biraz daha modernleşen San Franciscoda kendisine ait bir yer bulmakta zorlanan ve kendi şehrinde bir yabancıya dönüşen Jimmie Failsin hayatını konu alıyor. Failsin gerçek hayatta yaşadıklarından yola çıkarak hazırlanan film, şehrin hiç değişmediği bir dünya hayal eden Jimmy ve yakın arkadaşı Montgomerynin hayallerindeki evde yaşamak için her hafta yaptıkları yolculukları anlatıyor.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@ustunkoru

5 ay önce

5.3 / 10

hikaye, çekimler ve filmin ritmi ilk yarıda yüksek - galiba şaşırtacak derken, ikinci yarıda gelen melodrama canımı çok sıktı. izleyici hikayenin saklı parçalarını bulduğunda bile keyif almıyor.

bu yüzyılın hastalığımı bilemiyorum artık; bu film de iki saat! anlatacaklarını toparlayabilmek, izlenir hale getirerek sunmak değil mi sinema?
SPOILER

The Last Black Man in San Francisco filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

The Last Black Man in San Francisco filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

The Last Black Man in San Francisco filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL