7.4

130 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.7 (247.263 OY)

Süre

1 Saat 52 Dk.

Ülke

İngiltere ABD

Yönetmen / Senarist

KONUSU

Baby genç yaşına rağmen oldukça deneyimli bir sürücüdür. Genç görünümü yüzünden Baby lakabını alan adam banka soyguncuları için sürücülük hizmeti vermektedir. Banka soygununun ardından kaçış için sürücülük yapan adamın yolu bir gün bir suç lideri ile kesişir ve onun için çalışmak zorunda kalır. Ancak girdiği bu iş başarısız olmaya mahkum bir soygundur. İşler ters gittiğinde peşine düşen farklı farklı insanlardan kaçmak zorunda kalır...

POPÜLER YORUMLAR

SPOILER

TÜM YORUMLAR (14)

@darkpassenger yazdı...

Per, 11 Oca 2018, 02:21 (4 ay önce)

6.8 / 10

Hani kötü film diyemem, farklı bir tarz yakalamak istemişler ama ucundan kıyısından Drive'a, orasından burasından da 21'e benzemiş, klişelerle dolu diyeceğim ama o klişelerin bilerek konulduğunun ve o nostalji amacıyla tüm filmin atmosferini oluşturduğunun farkındayım. Müzikler de onu amaçlıyor zaten. Neo-noir de denemez. Komedi desen değil, tüm bu absürdlüğü ona bağlayasın. Ciddiyeti yok çünkü filmin, karakterler hakkında pek detaya inilmiyor, araba sahneleri falan güzel tabi ama çerezlik yani. Jamie Foxx çok ekstrem rol yapmış bazı sahnelerde, çılgınlık biraz da doğallık işidir. Kevin Spacey kilo almış, bu taciz falan olayları derken demek ki çok içiyor. Ana karakteri sevdim, ileride iyi oyuncu olur. Çalan şarkılar güzel. Diyaloglar da bilerek klişeleştirilmiş. Vakit geçirmek isteyen, sıkılan, bakayım bi diyene önerebilirim ancak. Ekstra bir puanı yok. Bu çerçeveler altında izlenebilecek son yıllardaki eğlenceli filmlerden biri.

@contra yazdı...

Pzt, 30 Eki 2017, 15:53 (7 ay önce)

7 / 10

Film iyi ama puanı filan biraz abartılmış. İlk yarısı da ikinci yarısından daha ilginç ve güzel. 

@shamur-musti yazdı...

Sal, 17 Eki 2017, 13:55 (7 ay önce)

6 / 10

Bence gereğinden fazla abartılmış bir puanı var. Normal bi aksiyon filmi. Hatta kuru aksiyon bile denebilir. Başroldeki çocuk bu role hiç olmamış gitmemiş. Film aynı zamanda müzikal gibi sürekli müzik var. Ama kötü bir film değildi. Ben de beğendim fakat o kadar puanı hak etmiyor. Bence 6/10.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Tam Gaz filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Tam Gaz filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Tam Gaz filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI