Then Came You

(2018)

Film 1 Saat 37 Dk. Macera, Komedi ABD 21 Mart 2022

8

4 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.9 (12.740 OY)

KONUSU
Then Came You, ölümcül bir hastalığa yakalanmış cesur bir genç kız olan Skyeın (Maisie Williams) hikayesini anlatıyor. Skye, havaalanında çalışan 19 yaşındaki Calvin (Asa Butterfield) ile arkadaş olur. Kendi gölgesinden bile korkan evhamlı Calvin, Skyeın ölmeden önce yapılacaklar listesindeki şeyler ... Devamı
Then Came You, ölümcül bir hastalığa yakalanmış cesur bir genç kız olan Skyeın (Maisie Williams) hikayesini anlatıyor. Skye, havaalanında çalışan 19 yaşındaki Calvin (Asa Butterfield) ile arkadaş olur. Kendi gölgesinden bile korkan evhamlı Calvin, Skyeın ölmeden önce yapılacaklar listesindeki şeyleri yapmasına yardım eder. Calvin bu sırada korkularıyla yüzleşmeyi ve onları zapt etmeyi öğrenir. Bu korkuların arasında ulaşılamaz gibi görünen güzeller güzeli Izzyye (Nina Dobrev) açılmak da vardır.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@jonsnow1907

2 yıl önce

10 / 10

Maisie Williams için izlemek istedim fakat Asa ve Nina’nın da olması bana filmi iyice sevdirdi.Senaryosu klişe gibi durabilir fakat cidden çok duygusal bir film.İzledikten sonra bir süre etkisinde kalmadım dersem yalan söylemiş olurum. Tavsiye ederim.
SPOILER

Then Came You filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Then Came You filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Then Came You filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL