6.6

162 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.4 (8.919 OY)

KONUSU

2 Arada bir gemide çalışmakta olan yalnız Ayzek’i anlatıyor.

FRAGMAN

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@tiamath

4 ay önce

8 / 10

Cem yılmaz, kendine has oluşturduğu sinema anlatım sanatında başarılı bir şekilde devam ediyor. Oyunculukları yerinde, verilmek istenen mesajı kısa sürede net bir şekilde verebildiği bir nevi alternatif evren mantığında, hırsına yenik düşme yalnız kalırsın anlayışını güzel nakletmiş. Böyle bir konuyu araba feribotunda anlatma fikride şahsımca başarılıydı.

@filmist

4 ay önce

7 / 10

Cem yılmaz farklı bir sinema kültürü oluşturmuş.
60 dakikalık bir sürede verilmek istenen mesaj net, oyunculuklar çok iyi ve 2.filmi ufak sahnelerle bağlaması çok güzel olmuş.
Kötü bir film değil bence zannediyorum ki alıştığımız tarzda filmler olmadığı için yadırgadık diye düşünüyorum.
İzlemeye değer.
K

@kalender

4 ay önce

7.5 / 10

O kadar kötü ki, sinemaya iyi i gitmemişim diye kendimi tebrik ettim. Cem Yılmaz neden böyle oldu? Gora’dan Her şey Çok Güzel Olacak’tan buraya nasıl geldi? Sanırım yaş geçince (sorry for agism) hepten güncelden uzak kaldı ve sonunda ehe ehe işte sosyal sorunlar kör göze parmak, bakın arthouse eleştirisi de var gibi abuk bir şey ortaya çıkmış. Keşke bir film olarak değil Netflix projesi olarak tasarlanıp izleyicinin beklentisi düşürülseymiş.

@zorba

5 ay önce

8.1 / 10

Cem Yılmaz'ın güldürmeyi de ağlatmayı da çok iyi başarabildiğini gösteren bir film. Vermek istediği mesajı da sıkmadan bir saat içerisinde gayet güzel vermiş. Ayrıca belirtmek gerekir ki gerek karakterler gerekse makyaj ve kıyafet çok başarılı bir gözlem sonrasında özenle oluşturulmuş.

@satanfactor

10 ay önce

Suratımızda karakomik bi’ ifadeyle ayrıldık salondan.

@mryz

10 ay önce

6.9 / 10

İlk filmi ayrı bir yere koyuyorum, Cem Yılmaz'ın pek tarzı değil ama yine güzel kotarmış, psikolojik bir film biraz da sinir bozucu, Cem Yılmaz'ın dramalarından ve komedilerinden çok farklı bir havası var. Ben beğendim, oyunculukları da çekimleri de diyalogları da yerli yerinde bir film olmuş, tadını bilmediğiniz bir meyveyi ilk kez tatmak gibi diyebilirim.

İkinci filme gelirsek Cem Yılmaz'ın tarzı diyebileceğimiz bir film fakat CMYLMZ standardının biraz altında kalmış, 'bi gora değil' diyerek haksızlık etmek olmaz tabii ki ama 'bi ali baba ve 7 cüceler' olabilir. Küfür olmadan güldüren pek esprisini yakalayamadım, güldürürken düşündürmedi de niye geldim ben bu filme dedirtmedi de. Öyle ortada kalmış bir film olmuş sanki.

@martni

10 ay önce

Cem Yılmaz sevmeyenleri haklı çıkarabilecek iki ilginç öykü.
SPOILER

Karakomik Filmler: 2 Arada filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Karakomik Filmler: 2 Arada filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Karakomik Filmler: 2 Arada filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL