6.6

53 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.4 (2.362 OY)

KONUSU

2 Arada bir gemide çalışmakta olan yalnız Ayzek'i anlatıyor.

FRAGMAN

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@murhin

2 ay önce

6.5 / 10

Öncelikle o kadar bahsedildiği gibi berbat, çok kötü, sıkıcı söylemlerine katılmıyorum. Cem Yılmaz kendi adına deneysel blr alana bulaşmak istemiş, bence iyi de etmiş. Komedyen diye illa ki tek hedefi güldürmek, kahkaka attırmak olmasa gerek. Ayzek'in hikayesinden ayrı bir zevk aldım. Karakterin dünyadan yalıtılmışlığı, yaşadığı çelişkiler ve insanlarla olan ilişkilerindeki silinmiş niteliği, gayet iyi anlatılmış. Psikolojik gerilim denemesi olmuş. Yer yer güldürdü, hem de karakter ile empati yaparak onla kendimi özdeştirdi, sempati duymamı sağladı. İlk hikayeyi beklentimi karşılamasa da tatmin edici buldum.

@satanfactor

3 ay önce

Suratımızda karakomik bi' ifadeyle ayrıldık salondan.

@beratseyda

3 ay önce

7.4 / 10

İlk film "2 Arada"yı sevdim. Oyunculuklar çok iyi, draması yerinde, çatışması tatmin edici. Hikayenin akışı ve karakter dönüşümü başarılı. Biraz daha konu ve olaylar çoğaltılarak uzun bir film yapılabilirmiş fakat Cem Yılmaz derdini 50 dakikaya çok da yaymadan sığdırmış.

İkinci film kaçamak ise uzaylı mevzu olmasına rağmen sıradandı. Birkaç espri dışında pek gülemedim. Göndermeleri, eleştirileri ve kör göze parmak finaliyle beni pek tatmin etmedi.

@mryz

3 ay önce

6.9 / 10

İlk filmi ayrı bir yere koyuyorum, Cem Yılmaz'ın pek tarzı değil ama yine güzel kotarmış, psikolojik bir film biraz da sinir bozucu, Cem Yılmaz'ın dramalarından ve komedilerinden çok farklı bir havası var. Ben beğendim, oyunculukları da çekimleri de diyalogları da yerli yerinde bir film olmuş, tadını bilmediğiniz bir meyveyi ilk kez tatmak gibi diyebilirim.

İkinci filme gelirsek Cem Yılmaz'ın tarzı diyebileceğimiz bir film fakat CMYLMZ standardının biraz altında kalmış, 'bi gora değil' diyerek haksızlık etmek olmaz tabii ki ama 'bi ali baba ve 7 cüceler' olabilir. Küfür olmadan güldüren pek esprisini yakalayamadım, güldürürken düşündürmedi de niye geldim ben bu filme dedirtmedi de. Öyle ortada kalmış bir film olmuş sanki.

@martni

3 ay önce

Cem Yılmaz sevmeyenleri haklı çıkarabilecek iki ilginç öykü.

@efulapiar

3 ay önce

7.6 / 10

Türkiye de çok ciddili bütçeli filmlerin döndüğünü tek hatırlatan Cem Yılmaz .Çoğu türk filmine göre çok bütçeli ama Holywood için yine komik rakam.
SPOILER

Karakomik Filmler: 2 Arada filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Karakomik Filmler: 2 Arada filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Karakomik Filmler: 2 Arada filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL